PDA

View Full Version : Учителя по история ме сваля



yunounderstand
12-10-2011, 10:58
аз съм на 15 а той е на към 30 години и непрекъснато ''много си сладка,къде живееш,искаш ли да излезем'' отначало ми беше смешно,ама вече започвам да се плаша.Добре,че не ми води той часовете... Та кажете ми какво да правя,незнам дали да кажа на нашите,ама като го знам баща ми ,ще му източи кръвта :D

teddybearMV
12-10-2011, 11:07
Може би се шегува, но определено такова поведение сигурно ще му коства работата, ако споделиш на директора или най-добре в инспектората. но трябват доказателства, защото всеки един може да си измисли подобно нещо. Преди години един зам. директор на мен ми беше предложил да ме повози с колата.. Реагирай на време, за да не стане някоя беля.

mynichkaTanq
12-10-2011, 14:12
амм не знам сигурно се шегува

Meoww
12-10-2011, 14:30
Е*ати нахалния чичка....По-добре не се занимавай и го режи всеки път, когато усетиш, че те сваля.

dreamwalker
12-10-2011, 15:17
Имам чувството, че това ще завърши зле и за него и за теб... По-добре не му се мяркай много пред очите.

nikitka97
12-11-2011, 19:10
Незнаех, че и друг има същия проблем! Незнам твоя готин ли е ама моя учител е супер готин! От догодина ще ми преподава той напрао незнам! Постоянно некви неща от рода да те закарам ли? Имаш ли нужда от няква помощ за уроците? Ако искаш ела у нас, живея сам! И още колко много други! Ама аз съм си отворен човек и аз му отвръщам по доста закачлив начин! Според мен ти трябва да предцениш самия той до колко носи на базик и ако ти искаш да се разсейваш! Щото лично на мен съучениките ми се пръскат от яд, понеже въпросния господин прилича на известен актьор! И все пак внимавай с него и най-важното предцени мъ главата! От по-високите инстанции поне според мен няма нужда!!!!

Concussion
12-11-2011, 19:27
Ахаха, как ще си позволи такова поведение да задява ученичките, бе, това може да му коства работата... Не знам, според мен ако темата сериозна това не е нормално... Иначе аз си имам една фантазия с учител около 30-те, в когото съм влюбена, но предпочитам това да си остане във фантазиите ми. "Искаш ли да излезем, много си сладка, къде живееш" - смятай, че баща ми му е спукал ташаците от бой, а след това са го уволнили.

nikitka97
12-11-2011, 19:56
Aбее я стига глупости!!!! К'во лошо и е напрайл човека! Аз разбирам нещо да я е натискал или тъй нататък, я да не вкарвате човека в беля!!!!

smilelady
12-12-2011, 11:31
Ами ако продължи кажи на някого....

ElenaGilbert
12-12-2011, 11:52
ха наистина е обезпокояващо, но не е като моя господин по химия и физика. Сега съм 11 клас и ми преподава за 5та година и е станал доста отвратителен, но ние му свикнахме. Тъй като в класа ми сме повече момичета и те се носят по "кифленски" а моя даскал е над 50 и постоянно ги заглежда и хвърля по някой лаф, който не му подхожда на годините. Вика ми "възбуди се на дъската с маркера" и кво ли не. Според твоя случай, не е много лошо, но няма да е лошо да споделиш с класния си. Ние постоянно говорим с нашата класна по този въпрос със въпростия господин, но тя горката е слабохарактерна и нищо не прави. Според мен ако ти каже нещо по така..нали... ти се опитай да го запатиш или някви глупости започни да му говориш или го имитирай. При нашия се получава, защото милия не може да говори и постоянно го базикаме с говора му и той поспира да говори простотии.ИИи така :Р

Concussion
12-12-2011, 17:49
Aбее я стига глупости!!!! К'во лошо и е напрайл човека! Аз разбирам нещо да я е натискал или тъй нататък, я да не вкарвате човека в беля!!!!

Друго си е да ти бръкне, ся...

yunounderstand
12-13-2011, 17:07
ами не не е як ,един...абе не изобщо не прилича на актиор точно на педофил си прилича :D ама стана още по зле днеска след часа по история всички излезнаха ,аз останах ,да си оправя нещо в чантата итръгнах да излизам и той ме викна и нещо да ми обясни и след тва ме пита коя чашка ми е сутиена О.О и аз му казах ,че тва не е негова работа и той се изхили мазно и ми каза,че би искал да ме види без сутен и изобщо белио,че бил много добър в леглото. Аз просто незнаех кво да кажа и си тръгнах и щях да се разплача,много ме е страх вече.Ами ако вземе да ми направи нещо?Незнам ,ама ме е страх да кажа на нашите,те какво ли ще си помислят...

BrokenInnocence
12-15-2011, 14:32
Първо, изобщо няма причина да се притесняваш да кажеш на родителите - направо отивай и го направи, понеже тоя явно прекрачва всякакви граници. След това родителите ти сигурно ще поискат да отидат и да говорят с директора, което е правилното в случая. Можеш и самата ти да отидеш да кажеш на директора, напълно в правото си си.

А относно горния коментар "Той нищо не й е направил, не вкарвайте човека в беля."... Девойко, ти нормална ли си? Тоя гнусар я пита коя чашка й е сутиена и й обяснява колко бил добър в леглото. Айде да изчакаме да я издебне след училище в някоя уличка ако искаш, за да не го вкарваме в беля без причина. Ако ще на Брад Пит да прилича, това не е нормално поведение за един учител, да не говорим, че момичето е на 15 години. Като не иска беля, педофила да си държи устата затворена и оная работа в гащите и по-далеч от ученичките.

Starless
12-15-2011, 15:04
Кажи на някого, не си длъжна да го търпиш ни най-малко! Сподели на вашите, на класната.. за да се вземат мерки.

HolyShit
12-15-2011, 15:49
ами не не е як ,един...абе не изобщо не прилича на актиор точно на педофил си прилича :D ама стана още по зле днеска след часа по история всички излезнаха ,аз останах ,да си оправя нещо в чантата итръгнах да излизам и той ме викна и нещо да ми обясни и след тва ме пита коя чашка ми е сутиена О.О и аз му казах ,че тва не е негова работа и той се изхили мазно и ми каза,че би искал да ме види без сутен и изобщо белио,че бил много добър в леглото. Аз просто незнаех кво да кажа и си тръгнах и щях да се разплача,много ме е страх вече.Ами ако вземе да ми направи нещо?Незнам ,ама ме е страх да кажа на нашите,те какво ли ще си помислят...

Trolling? ......

MissHouse
12-15-2011, 16:08
моя учител по история е поне 100 кг., мазен и гнусен, постоянно ме оглежда и ми прави сексуални намеци, направо ме отвръщава. постоянно се заяждам с него и му се смея в лицето, вероятно затова имам само 3ки :D

drzn
12-15-2011, 16:34
Учителят ти по история едва ли се шегува. Най-добре да кажеш поне на майка си, но гледай да имаш доказателства. Не трябва да оставяш нещата така.

yunounderstand
12-15-2011, 20:57
Казах на нашите,те се побъркаха :D и ще ходят да говорят с него,за баща ми незнам кво значи ''разговор'' :D ама майка ми е аристократична и първо ще отиде при директорката. И не никой не тролва.

HolyShit
12-16-2011, 14:33
ТРАГИКОМЕДИЯ ::D

Concussion
12-16-2011, 14:44
Събуй му гащите в час пред целия клас!

autista88
12-16-2011, 15:19
Може да иска да излезнете, за да ти нагмуца една копърка във вагината.

drzn
12-16-2011, 15:44
Казах на нашите,те се побъркаха :D и ще ходят да говорят с него,за баща ми незнам кво значи ''разговор'' :D ама майка ми е аристократична и първо ще отиде при директорката. И не никой не тролва.
Радвам се, че си казала на родителите си. Сега съм по-спокоен. :D

Biolojkata96
12-16-2011, 17:22
Съветвам те да го отбягваш, ако не се шегува!

Azoria
12-16-2011, 17:28
Trolling? ......

yep...

Хем те плаши ,хем му отвръщаш на "бъзиците"? :?

Sirius
12-16-2011, 17:37
Тва е отвратително, не го оставяйте тоя намира...... Те такива са страхливи е кат се покажат ваще или действаш по друг начин няма да спее да се обади повече, ще ти говори на Вие направо....

lude7ina
12-18-2011, 17:14
Действай преди той де е действал.

DieselBlood
12-18-2011, 18:24
Ми свали го и ти.Обръщаш се и........десен прав в челюстта.