PDA

View Full Version : Пак проблем с храненето :((



Cinderella111
12-10-2011, 11:18
Здравейте, съжалявам че пиша поредната такава тема но наистина нещто става с мен... През последната една година свалих около 9 килограма с много зор, но така и не стигнах до мечтаното тегло. По едно време бях спряла да свалям после пак, почнах. Тоя понеделник стигнах до тегло което не съм виждала на кантара от около 3 години :D но за кратко.. през седмицата имаше няколко рожденни дни и много ядене и си върнах 2 колограма ;( Много ме е страх да не си върна всичките по тея коледни празници. Нямам никакво чувство за самоконтрол и апетита ми ръсте все повече и повече :(( Обмислям да почна някоя диета, като прочистване преди Коледа. Спряла съм се на япоснко чудо, мислите ли че е добра идея?? Найстина много ме е страх да не се върна от там кудето почнах...

ariimeri97
12-10-2011, 11:21
простро трябва да се научиш да се контролираш.. според мен де, не зная

teddybearMV
12-10-2011, 11:23
Не те съветвам за японското чудо, разгледах я, не ми се вижда много разнообразна. По-скоро просто си контролирай количествата на храната, а иначе си яж от всичко по малко. Ако си забраниш някои храни, то постоянно ще мислиш за тях и ще ти се яде нон стоп. Просто яж малко и се движи повече.

Enchanting
12-10-2011, 12:54
Както казаха по- горе контролирай се и когато ти се дояде нещо го замести с някакъв плод(не ябълки)
Пий вода и спортувай( бягане), действа разтоварващо.

mynichkaTanq
12-10-2011, 13:00
контролирай се! И сега си в пубертета и е възможно да имаш голям апетит, но аз говорих с една приятелка на мама(която е диетолошка) и тя ми каза сега да се опитаме ако сме високи 1,60 да бъде 50кг и после като станем на 16-17 просто организма ще се оформи и ще станем 45 кг

anonymous708973
12-10-2011, 13:22
ДиетолоЖката пет пари не струва.

mynichkaTanq
12-10-2011, 14:30
да де с Ж се пише
и да и аз не повярвах, но това каза и аз не я слушам ;)