PDA

View Full Version : По един или друг начин...



thespring97
12-10-2011, 11:22
****** НЕ ЗНАМ ДАЛИ ТОВА Е ПОДХОДЯЩАТА ЧАСТ ОТ ФОРУМА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА ТЕМАТА ******
Учителите в моето даскало са прекрасни! Методите им да предадат уроците са много добри и.. как да кажа.. "иновативни" :D Но учениците са съвсем друго нещо. Имам си и приятели де, не се оплаквам, но добрината на сичките 30 човека беше само за 15ти септември. Оттам нататък.. "Иване, помогни", "Иване, кое загради?".. АД! Тия който имат само 2ки ме търсат само когато имат някакъв зор.. :@ Почнаха да си пишат по други "тайни" общи чатове и обсъждат "колко е тъп Генов"
и не се замислят, че Генов няма да им помага никога повече.. Почнаха и заплахите, един щял да идва в даскало, друг в селото ми... Сяк'ви бисери. Не знам, но дали ще си направя добро на себе си първо, ако почна да се държа лошо и да ги гледам "садистично", както те правят..? Или просто да си вървя с наведена глава и да ги оставя да ме бутат по коридорите..? Наистина имам нужда от добър съвет! :)

scrooper
12-10-2011, 11:38
мачкай тая паплач проста...

antineutral
12-10-2011, 11:59
Поразгледай темата за насилието в училище. Има много добри съвети. Обърни вниманието на мнението на manifesto- доста синтезирано обяснява ситуацията. А иначе е добре най-напред да се изясниш ти какво искаш. Готов ли си да помагаш на тези хора в часа, НЕЗАВИСИМО от отношението им към теб, или не? Или предпочиташ да не го правиш? Отговорът няма да дойде изведнъж, а ще се интерпретира във всяка конкретна ситуация- в една може би ще прецениш, че е по-разумно да откликнеш, защото е човешко да се помага, но в друга ще ти е ясно, че не си длъжен, защото те си носят отговорността за това, че не учат и се държат свойски. Кой клас си? Забелязъл съм, че подобни отношения между съученици отминават с времето, така че горе главата :) Въпросът е ти каква роля ще играеш през това време и как ще успееш да го преодолееш възможно най-разумно и без да се тормозиш излишно. Успех! :)

thespring97
12-10-2011, 12:09
мачкай тая паплач проста...
+10 То и аз така мисля вече да правя ;) :D

thespring97
12-10-2011, 12:10
Поразгледай темата за насилието в училище. Има много добри съвети. Обърни вниманието на мнението на manifesto- доста синтезирано обяснява ситуацията. А иначе е добре най-напред да се изясниш ти какво искаш. Готов ли си да помагаш на тези хора в часа, НЕЗАВИСИМО от отношението им към теб, или не? Или предпочиташ да не го правиш? Отговорът няма да дойде изведнъж, а ще се интерпретира във всяка конкретна ситуация- в една може би ще прецениш, че е по-разумно да откликнеш, защото е човешко да се помага, но в друга ще ти е ясно, че не си длъжен, защото те си носят отговорността за това, че не учат и се държат свойски. Кой клас си? Забелязъл съм, че подобни отношения между съученици отминават с времето, така че горе главата :) Въпросът е ти каква роля ще играеш през това време и как ще успееш да го преодолееш възможно най-разумно и без да се тормозиш излишно. Успех! :)
- Аз не съм конфликнта личност, никога не съм бил.. Но определено за сега няма да помагам на никой, който не ме толелира в йерархията на класа... Да си заслужат помоща и "прошката" ми :D

mMemories
12-10-2011, 17:35
Някой от тези, които са писали по чатовете като ти поиска помощ за нещо му кажи " Еми нали Генов беше тъп...не искай съвети от тъпи хора" и готово.

qkakukla2
12-10-2011, 18:16
И ти им се оставяш да ти се подиграват. Никога не съм се оставяла на някви дет още са с биберона в уста да та праят на играчка. Аз лично някой каже ли ми нещо го затапвам едно хубаво, че повече не смее нищо да ми каже. Не им се оставяй давай напред и нека видят кой си всъщност !!!!!!

thespring97
12-11-2011, 05:48
Някой от тези, които са писали по чатовете като ти поиска помощ за нещо му кажи " Еми нали Генов беше тъп...не искай съвети от тъпи хора" и готово.
- Естествено.. Да си търсят помощ от бай Гугъл :D

thespring97
12-11-2011, 05:49
[QUOTE=qkakukla2;9945026]И ти им се оставяш да ти се подиграват. Никога не съм се оставяла на някви дет още са с биберона в уста да та праят на играчка. Аз лично някой каже ли ми нещо го затапвам едно хубаво, че повече не смее нищо да ми каже. Не им се оставяй давай напред и нека видят кой си всъщност !!!!!![/QUOT E]
- К'ото беше, беше.. Няма да си повтарям старите грешки