PDA

View Full Version : Давайте съвети как да стане работата ..



whoiammm
12-10-2011, 14:26
Значи ситуацията е следната. На 1 Януари заминавам с хора от моето даскало на едно зимуване в Пампорово за 6 дена 180 лева всичко 4 звезди хотела абе всичко ще е супер като обстановка има си и басейнче в хотела долу дискотека ала бала ще става голяма разбивация ние с 1 аверче с което ще сме в 1 стая ще взимаме 5 гр. WeeD ..ще стаа лудница другите от даскало някви водки, уискита простотии абе яко алкохол ще вземат пък те. И ся много се надъхах да еба някоя путка там и викам да напиша 1 тема да дадете някои съвети. Щото ние ше се напраиме много ЛЕШ и в цяло Пампорово се ще има нещо женско дето му се ебе.. и ако може да дадете някое саветче как да напрая работата или с 1 дума на изплющя някоя мадама .. мене предполагам няма да ме ебе много кфо говоря щото кат си пян мноу не ти пука .. То шанса да еба ше ми е в диското ама как ще стане няам си и на идея тряа импровизирам на момента но все пак дайте някое саветче пяните сладурани от кфо се възбуждат че тряа да ебеме бе няа начин .. Айде без излишни коментари моля ви се .. Ако нямате кфо да кажете не пишете нищо. Айде Мерси предварително. Очаквам отговори !
:)

sunman
12-10-2011, 15:48
Със този правопис и правоговор никоя няма да ти върже,а и си още малък!!! :)

Rebirthing
12-10-2011, 15:49
Като не знаеш как да свалиш едно момиче, какво си тръгнал да "ебеш" и да се правиш на отворен ?!

whoiammm
12-10-2011, 16:02
Ае недейте да говорите много без да знаете а ? Аз като човек написах 1 тема ти ми викаш не съм знаел да сваля момиче апак друг ми вика малък съм бил .. Сега да уточня първо съм на 17 години ! Не съм много малък а ? Второ до сега съм ебал само приятелките ми и не ми се е случвало секс за 1 нощ и точно заради това написах темата мене ми е много лесно да я сваля и да се мляскаме и до там. Исках ви някакъв шибан съвет как да се възбуди и да и се прииска да се ЧУКАМЕ !!! А и 3-то мислиш че ми пука как пиша в някакъв форум ли през Х*я ми е да не съм на контролно по български. Кфо ще слагам запетайки и ще пиша 1 тема половин час и то закфо ? Сеедно не можете да прочетете и да ме разберете като е написано така ..! Айде другия пър по добре не пишете по темата щото мн ме изнервихте .. !

Positive_SouL
12-10-2011, 16:07
В интернет има статии :)

alekota
12-10-2011, 17:06
Господи, колко мъка има по белия свят!!!!!!!!!!!!!!!!!

Thrombocyte
12-10-2011, 17:08
Тея дето свалят путките не пишат за съвети как става номера.
Ако се уредиш да чукаш някоя пияна съученичка....