PDA

View Full Version : Флирт/ сваляне



Walle
12-10-2011, 16:17
Здравейте,
Искам да знам как е по-лесно да се харесаш на момиче, което не познаваш (да кажем в чат, но и по принцип).
С някой си приказвам съвсем отпуснато и свободно, но с други просто изпитвам затруднения.
Добре разсъждавам по всякакви теми и имам чувство за хумор, но ако аз съм заинтересувания както обикновено де,
опитвам се да пускам бъзици и да я поразпитвам, но въпроси за мен никакви. Ставам безинтересен и дори не ми пишат, освен ако аз не им пиша. Приятелите ми казват, че съм мекушав, но просто от толкова любовна мъка съм изгубил форма и се опитвам да се възстановя. Какъв трябва да е подхода? - За какво да я питам, да говоря ли неща за себе си или да съм мистериозен, да и показвам ли още от първия път, че съм я харесал?
2-ро, че на тая възраст 18г. всички момичета преживяват предишната си любов и са слабо заинтересувани от който и да е било друг. Поне до колкото аз виждам..

valdesbg
12-10-2011, 16:24
Бъди свеж и интересен. Недей да поставяш девойката на пиедестал преди да си го е заслужила. Забелязвам че ако си харесаш някоя и си глътваш езика. В такава ситуация е да се успокоиш и да се вземеш в ръце. Остави я тя малко да се потруди, ти малко да се потрудиш и после нещата ще тръгнат. Не бива да си мислиш че цялата инициатива трябва да е само от едната страна.

Относно безинтересността... ами то е тънка границата между клоун и пич. Общо взето може да се опише по следния начин "кажи една две забавни/интересни/смешни/философски истории и млъкни. Ако са били наистина такива, девойчето ще те пита някви неща, ще ти задава въпроси. И от там ще тръгне разговора. Спазвай пак тоя принцип - на час по лъжичка :) Щото ако и дадеш всичко наготово в началото.. тя няма стимул да си общува после с теб.

Такива неща :)

anonymous708973
12-10-2011, 16:29
Показването на намеренията е плюс на живо, не в чат. Забрави, повтарям ЗАБРАВИ за пращане на каквито и да е било меченца, целувки, прегръдки, влюбени жълти неща и прочее, жалко е, омръзва. Ориентирай се към общуване лице в лице.
Не я прави център на вселената си. За момента тя е просто момиче, с което чат-пат излизаш. Шегувай се, не се взимай прекалено насериозно, но в същото време не ставай клоун, бъди мъж/момче на място. Момичетата (особено по-властните от нас) имаме склонността да командорим, трябва да й покажеш, че при теб тоя номер няма да мине.

Започнах една доста дълга тема, но накратко... трябва да имаш определено мнение за себе си и да успяваш да го предадеш на околните. Самочувствието (с покритие, естествено) е най-добрият ти помощник.

Sh@d0w
12-10-2011, 16:41
След като си пишете един-два пъти, вече е време да излезете на живо - покани я това е начина. Иначе ако мислиш да имаш връзка по нета, не знам ...

valdesbg
12-10-2011, 16:43
С автора сме си говорили, иска да изкара момата от сураттефтера... ама го стягат ташаците как точно да стане :)

Lucho
12-10-2011, 19:41
Видях я, мале, видях я - черната Волга със бял волан!

Твоята история е същата! Никога не пробвай да се запознаваш в чат по скайп, Facebook и т.н. Никога. Прави това само в действителността и в реалният живот, дръж се като мъж, бъди себе си. Под "дръж се като мъж" разбирай да си човек на място, които поставя себе си над нея на първо време. Прост пример - имаш първостепенна задача за вършене - вършиш нея, момичето минава на заден план. Ако се задържи при теб - ОК, ако те разкара - търсиш друга. Не можеш да имаш връзка само защото тичаш непрестанно след нея. Сещаш се...