PDA

View Full Version : Къде е тоя цикъл бе деа?



NIIKII
12-10-2011, 17:32
Добър вечер.
Шибана работа.Гледайте сега, знам че има много такива теми.Не ми обяснявайте от къде да му купувам дрешки,да ми честитите,няма да ви черпя,няма да ви кажа момче или момиче е .. Предпочитам да пишат само момичета. На приятелката ми не и идва.Трябвало да и дойде на дата Х , но закъснявало вече с 6-ти ден. Правила си е цифра тестове, всичките са отрицателни,последния го направи, когато и закъсняваше с 4 дни. Не приема факта че причината може да е друга освен бременност.През изминалия месец цикъла и дойде уж навреме или закъсня с ден-2, след като свърши имаше проблеми през месеца с бъбреци с глупости и пиеше хапчета и т.н.. Панирала се е прави драми говори глупости , убедила е вече майка си за аборт( жената добре го прие) .. аз съм на 18, тя също. Но аз още не приемам,че тя е бременна,аз вярвам на ТЕСТ ШУЪР ЧЕК - 1чертичка-чиста работа. Факт е че правим секс без презерватив , но никога през живота си не съм свършвал в нея. винаги в устата и или по нея .. ходим от 7 месеца.През седмицата ще ходи на преглед, знам че не сте лекари тук,но все пак кажете,че има и други причини освен Бременност и Инфекция ( така каза тя ,т'ва са двата варианта според нея, единствените възможни). Чувства че и е подут корема, сменя и се настроението циците и са подути боли я при яйчниците (тя каза,че така боляло по време на цикъл,аз разбира се не разбирам..),всичко е така се едно е в цикъл или трябва да и дойде,но нито е в цикъл нито и идва.Сега вече говори,че чувствала го различно в корема, се едно има нещо , още малко ще ми каже,че нещо рита.Психиката и е от 1-10 по сила.. 0 . Внушава сиииии всичко за секунди.. ако не е бременна на ум ще си го навие и ще забременее.. нещо страшно е и няма разубеждаване. В същото време гледам една приятелка да пие някакво лекарство, попитах я за к'во е каза 'нередовен цикъл' , най-много и е закъснявало с 2 седмици.Мойта вика моя е редовен, е викам добре де сичко си има първи път.. тя НЕ , бременна съм.. а тестовете показват отрицателно. и е нещо страшно , в понеделник ще си нарпави нов тест (1001-вия), който отново ще е отрицателен според мене, сигурен съм.. Но все пак , защо може да не и идва?