PDA

View Full Version : Будя се нощем



gorska
12-10-2011, 19:16
Здравейте!
Моят проблем е, че от около един месец се будя всяка нощ и не мога да заспя в продължение на поне един час. Толкова побъркващо неприятно е. Възможно е да от стрес, наистина напоследък не ми е леко, но чак пък всяка нощ. Споделила съм с родители, приятели, нашите не се загрижиха кой знае колко.
Моля ви, дайте ми съвет как да спра да се будя.
П.П. Не съм увеличила дозата кафе.

DragonLady
12-10-2011, 20:46
Съветвала ли си се с лекар за този проблем? Ако не си, най-добре го направи.

Leticcia
12-12-2011, 11:39
окончателно спирай кафето

Ou7oFmYhEaD
12-17-2011, 20:19
преди около две години се бях запалила по нес кафето и всеки ден си правех по 2/3 с мляко разредено, обаче почти всяка нощ се будех а ми се спеше и забелязах че като свърши бурканчето с кафе започнах отново да спя спокойно, така че пробвай без кафе, а вечер преди да заспиш си пусни весела музика или някое забавно предаване, много помага и не мисли лоши неща преди сън

gorska
12-19-2011, 19:14
Абе не е от кафето. Пия редовно от поне 7-8 години и то вече само сутрин. Не че някой го интересува, но да споделя, ако темата се чете по-нататък може да съм полезна на някого.
Поне за себе си установих, че буденето определено идваше от стрес и притеснения. Разреших проблемите си и на същата нощ спах като заклана. Веднъж отново се поколебах за нещо - не спах.
Странно ми беше, защото е нещо ново, не очаквах организмът ми да го приема толкова тежко.

SmilezZz
12-24-2011, 15:33
То ти си разкрила къде е проблема.