PDA

View Full Version : Изневери ми..



treisi90
12-10-2011, 20:53
С приятеля ми имахме недоразумения напоследък.. но при нас това е нещо обичайно. Страшно много го обичам, той твърди същото, но ето, че най-големия ми кошмар се сбъдна. Заедно сме от 2г. излезе този петък на дискотека и на сутринта към 4 часа дойде вкъщи и си призна за изневярата. Естествено разделихме се.. Странното е, че го приех супер спокойно и въпреки всичко бих простила, но не мисля, че има смисъл. Било е просто целувка. Тъпо е, но се случи. Исках да споделя..

DragonLady
12-10-2011, 21:06
За целувка да се разделите може да изглежда доста дребнаво, но то от там се почва, не знаеш дали няма да е секс следващият път. А щом я е целунал, значи е имал влечение към друга и в ума му не си само ти. Чест му прави, че си признал, но това не опрощава греха. На твое място също бих постъпила така, просто защото няма да понеса болката от постъпката му.

treisi90
12-10-2011, 21:49
Далеч не приемам алкохолът за оправдание, но наистина като дойде сутринта в нас беше пиян. Постоянните караници и всичко това явно му се е насъбрало и му се е отдала възможност.. Каза ми, че момичето е от друг град и никога повече няма да я види, също така със сълзи на очите си призна, че съжалява, но не може да ми даде обяснение въпреки всичко защо го е направил...

GLaDOS
12-10-2011, 22:52
Ами не може да ти даде ,защото човек като се натряска и действа без много да го мисли .
Добре е направил че си е признал , все пак можеше и да си мълчи и никога да не разбереш .
Няма смисъл да го оправдавам него или постъпката му - ти си го познаваш най-добре и знаеш дали заслужава 2ри шанс ....

autumn666
12-10-2011, 23:25
Ем, пробвай пак да говориш с него, ако още искаш нещо, разбира се. Опитай се да разбереш причината, всъщност то причината просто е алкохолът... не го намирам и аз за оправдание, но наистина като се напиеш и не се усещаш какви ги вършиш. Та въпреки че съм от хората, които не търпят изневяра и съм изключително ревнива, пак бих дала втори шанс ако приятелят ми сгафи и още повече ако ми признае и наистина съжелява за случилото се. Но зависи и от това колко силни са чувствата ми и от колко време сме заедно... Единственото нещо, което пречи е, че вече нищо никога няма да е същото... все пак, предполагам, че така той губи доверието ти, а доверието трудно се изгражда отново...

Sh@d0w
12-11-2011, 05:15
Тази случка, сама по себе си не е провокирана просто ей така. Казваш, че напоследък не сте се разбирали добре . Естествено, че това е допринесло, може да му е дошло в повече, както и на теб сигурно ти идва. В комбинация с алкохол ето какво се получава.

Идеята е такава, че ако ги нямаше караниците между вас (или недоразуменията както ти казваш, което не знам какво имаш в предвид), може би нямаше да се стигне до това. Скъсали сте - хубаво дайте си малко време да пообмислите ситуацията. След като нещата поутихнат се вижте и поговорете като големи хора. След две годишна връзка си дължите поне това. Ако успеете да намерите къде се корени проблема ви в караниците, може отново да се съберете.

Ако ли не здраве да е - продължавате напред :)

SisiStrange
12-11-2011, 06:04
Вероятно щях да реагирам по същия начин като теб и те раазбирам. В общи линии съм съгласна с Sh@d0w като изключим, че някак не е смислено вместо на спокойствие да се разберете, начина му да се отърси от караниците, да е да се натряска и да се забие с някаква. Не знам защо хората вадят такава логика. Лично аз, ако имам сериозни проблеми с приятеля ми, ще мога да се отърся от тях само, ако се разберем и то като хората, без викове и мятане на предмети.
За какво толкова се карахте вие? За нещо сериозно или за дреболии?

FuCKkK13
12-11-2011, 07:34
^ най-вероятно е за дреболии.. повечето пъти така става,а иначе и аз бих постъпила като авторката ;)

anonymous708973
12-11-2011, 08:08
Премисли нещата и говори с него.

Meoww
12-11-2011, 08:09
Приела си го спокойно, и би му простила... тогава какъв е проблема?
Виж, всеки човек разбира по различен начин изневярата.... Аз например , не бих простила.

soinlove
12-11-2011, 08:19
За мен алкохолът не е оправдание..То така ако е всеки път.."Напих се.Целунах я." след два дена пак се скарате "Напих се.Еди-какво си правих с нея".. И все едно взаимно се наказвате за караниците си, които така или иначе може да разрешите спокойно..Предполагам е за дреболии..Аз не бих дала втори шанс...Разколебава ме това, че си е признал , но все пак и да му простиш никога нищо няма да бъде същото.Ще те тормозят съмненията къде е и какво прави, когато сте леко сдърпани, това ще води до още скандали и респективно още изневери..Връзката ви е свършила в момента , в който той пиян (но въпреки това с цялото си съзнание!! *забележете) е целунал онази..За мен всичко би било разбито и няма връщане назад.

qkakukla2
12-11-2011, 09:51
Ако бях на твое място щях да скъсам с него както и ти си направила и със сигорност нямаше никога да се върна при него. Ами ако той ти е признал защото момичето не е от този град и връзката им е невъзможна. Помисли малко отдалечи се от него, опитай се да го забравиш, макар че не е никак трудно ....

fenasf
12-11-2011, 10:51
Премисли нещата и говори с него.

<десетбукви>

ShtrudeL
12-11-2011, 12:05
Естествено разделихме се..

Било е просто целувка.

Не си представям ако един ден имаш свое семейство и това се случи... Не казвам, че трябва да търпиш такива работи, пък и си млада и т.н. но има една приказка... "Малко обича този, който не може да прости."

treisi90
12-11-2011, 14:52
Вероятно щях да реагирам по същия начин като теб и те раазбирам. В общи линии съм съгласна с Sh@d0w като изключим, че някак не е смислено вместо на спокойствие да се разберете, начина му да се отърси от караниците, да е да се натряска и да се забие с някаква. Не знам защо хората вадят такава логика. Лично аз, ако имам сериозни проблеми с приятеля ми, ще мога да се отърся от тях само, ако се разберем и то като хората, без викове и мятане на предмети.
За какво толкова се карахте вие? За нещо сериозно или за дреболии?

Силно казано караници де.. проблемът е там, че и двамата сме трудни характери и по-скоро аз. Винаги държа на своето, обичам и искам, имам нужда от внимание. Той не е хората, които лесно изразяват емоциите си, не обича да споделя и ето от там идва всичко.. винаги има разни такива пречки, които само ни тежат на връзката и я усложняват. Точно на този ден правехме именно 2г. и 1 месец и ето, че си получих подаръка.. трябваше да излезем заедно, но аз бях сърдита от предния ден, а той не ме потърси, за да се извини, попита ме точно преди да излезе дали ще ходя с него, аз казах не! И след това му зададох въпроса така: "Ако аз бях с теб тази вечер, какво?" и той каза, че това нямало да се случи, дори нямало да погледне друго момиче и все още щяхме да бъдем заедно. Тъпото е, че пред другите говори, че нямало вече тръпка и че нямало чувства, което не е така, тъй като го познавам.. явно не иска да излиза той черната овца и за това така говори. Много ми е гадно, но.. Някой каза, че е хубаво, че си е признал, тъй като е можело и да не разбера. Това просто нямаше как да стане, защото той е бил в дискотеката... не се е крил, а там е имало и мои познати и разбира се те ще ми кажат и в случая той просто извади коз. Това е..


Приела си го спокойно, и би му простила... тогава какъв е проблема?
Виж, всеки човек разбира по различен начин изневярата.... Аз например , не бих простила.

Аз съм много ревнива, но не го показвам толкова.. също като теб мислех, че не бих простила, но някак си ми беше все тая, честно.. обичам го страшно много, но и той каза, че е по-добре да се разделим, за да не се измъчваме взаимно. Вижда ме, че страдам, а нищо не може да направи.. не знам. Колкото и да ми е трудно ще го забравя :)

SisiStrange
12-11-2011, 14:57
Тъпото е, че пред другите говори, че нямало вече тръпка и че нямало чувства
Според мен си постъпила добре като си го скъсала. След като ти е изневерил, ако наистина иска да е с теб, би следвало на ръце да те носи и да ти се извинява, не да дърдори унизителни за теб неща на хората.
Сега не го търси известно време.
Времето ще покаже доколко му пука. Или ще направи нещо, за да си те върне, или ще продължи да се прави на "пич".

Meoww
12-11-2011, 17:03
treisi90 - И аз съм много ревнива, знам за какво говориш.
Щом сам ти е предложил да се разделите, направете го. Отначало ще ти е гадно, и ще си мислиш, че е невъзможно да го забравиш, но с течение на времето ще се отърсиш от това неприятно чувство. Успех и горе главата!!! :)

treisi90
12-11-2011, 19:17
treisi90 - И аз съм много ревнива, знам за какво говориш.
Щом сам ти е предложил да се разделите, направете го. Отначало ще ти е гадно, и ще си мислиш, че е невъзможно да го забравиш, но с течение на времето ще се отърсиш от това неприятно чувство. Успех и горе главата!!! :)

Ето, че макар и 2 дена по-късно той ми се обади.. каза, че искал да ме чуе, попита ме как съм и аз му отговорих, че съм добре и че се справям.Той каза, че и той се ОПИТВАЛ да се справи. И от тук натам общи работи общо взето се опитва да ми мъти главата ..

Rebirthing
12-11-2011, 20:10
То пък ебати изневярата...прости му и точка.

treisi90
12-11-2011, 20:18
То пък ебати изневярата...прости му и точка.

E точно за това казвам, че го приех спокойно.. макар, че си е изневяра. Самия факт, че твърди, че ме обича а се целува с други ме обижда, не толкова до тая шибана целувка. Днеска целувка утре кво да очаквам?! И всичко да приемам спокойно и да си му прощавам и точка. Аз парцал ли съм или съм на повикване. Няма да стане..

Hilary_
12-11-2011, 20:18
ахахаха оок .. явно само аз ще ти кажа нещо различно от останалите - не се връщай при него!

Biskfitka
12-11-2011, 22:47
Аз като гледам и ти не си безгрешна ( по отношение на караниците ви) ,така че донякъде го разбирам...

SisiStrange
12-12-2011, 04:04
Аз като гледам и ти не си безгрешна ( по отношение на караниците ви) ,така че донякъде го разбирам...

Зависи кой ги провокира. Ако се отнася с нея така, че да я провокира да се сърди, аз я разбирам нея. По постовете и разбирам, че момчето е от ония същества, с които провеждането на разговор е по-дълга и пипкава работа от заобикалянето на Стара Планина по чехли.

Аз също не виждам смисъла да му прощаваш. Той, ако вместо да се разчупи и малко по-спокойно да си поговори с тебе за какво ви пречи на връзката и ви кара да се дразните един на друг предпочита да иде да се забие с някоя за "разпускане", няма да излезе голям мъж от него.

treisi90
12-12-2011, 09:10
Зависи кой ги провокира. Ако се отнася с нея така, че да я провокира да се сърди, аз я разбирам нея. По постовете и разбирам, че момчето е от ония същества, с които провеждането на разговор е по-дълга и пипкава работа от заобикалянето на Стара Планина по чехли.

Аз също не виждам смисъла да му прощаваш. Той, ако вместо да се разчупи и малко по-спокойно да си поговори с тебе за какво ви пречи на връзката и ви кара да се дразните един на друг предпочита да иде да се забие с някоя за "разпускане", няма да излезе голям мъж от него.

Не подозираш колко си права.. От разговорите аз само си се изморявам, той приема, но за момента.. разбираме се, обещаваме си и на другия ден всичко си е по старому. Безсмислено е. Аз съм била унижавана и обиждана дори и не умишлено от негова страна и съм била също провокирана, но никога не съм тръгнала да изневерявам, а съм имала възможности много.. Но ето, че точно хората като мен, които си затварят очите и просто си прощават всичко, винаги си патят .. :)))

Biskfitka
12-12-2011, 18:46
Тогава го забрави :)

anonymous708973
12-12-2011, 19:12
Но ето, че точно хората като мен, които си затварят очите и просто си прощават всичко, винаги си патят ..

Нормално е да е така. Не си сложила границата и той ти се качва на главата :)

TheBeliever
12-12-2011, 19:17
Само на мен ли въпросната целувка ми прилича на дълго чакано извинение за прекратяване на връзка, в която и двамата вече не сте били щастливи?

treisi90
12-12-2011, 21:47
Само на мен ли въпросната целувка ми прилича на дълго чакано извинение за прекратяване на връзка, в която и двамата вече не сте били щастливи?

Не мисля, че това е бил замисълът. Щеше спокойно да ми каже, че просто не иска да бъде с мен.. без да се обяснява, а аз да задавам въпроси ;)

TheBeliever
12-12-2011, 22:04
Не казах причина, а извинение. И то не от негова, а по-скоро от твоя страна. Ако е имало живец във връзката ви поне един от двамата би се борил да я запази. По написаното си вадя изводите, че ви(ти) е маааалко все тая. Просто сте приели издънката му, която, да си кажем честно, е пренебрежимо малка, като "последната капка". Докато реално връзката е била вече към края си и ви(ти) е трябвало само искра, която да запали вече приготвения фитил.

Или пък не. Но на мен така ми изглежда.

treisi90
12-12-2011, 22:46
Не казах причина, а извинение. И то не от негова, а по-скоро от твоя страна. Ако е имало живец във връзката ви поне един от двамата би се борил да я запази. По написаното си вадя изводите, че ви(ти) е маааалко все тая. Просто сте приели издънката му, която, да си кажем честно, е пренебрежимо малка, като "последната капка". Докато реално връзката е била вече към края си и ви(ти) е трябвало само искра, която да запали вече приготвения фитил.

Или пък не. Но на мен така ми изглежда.

Със сигурност не ми е все тая, приех го що годе спокойно, защото го очаквах. Бих му простила, въпреки всичко, но идва един мил момент, в който се изморяваш именно да се бориш, за да спасиш връзката си. Реално погледнато на връзката ни краят й се виждаше доста отдавна. Преглъщах и премълчавах много неща, но да, ето го извинението и искрата, която просто ми помогна да приключа нещо, което е обречено на несъществуване...

TheBeliever
12-13-2011, 08:02
да приключа нещо, което е обречено на несъществуване...

Ето сега вече, надявам се, осъзнаваш колко безсмислено би било да му простиш. Няма смисъл да се чудиш дали си постъпила правилно, дали заслужава втори шанс и т.н и т.н. Ти вътре в себе си добре знаеш, че ако не беше пиянска целувка щеше да бъде нещо друго. Затова не му мисли повече и не гледай назад. Каквото било - било.

treisi90
12-13-2011, 08:26
Ето сега вече, надявам се, осъзнаваш колко безсмислено би било да му простиш. Няма смисъл да се чудиш дали си постъпила правилно, дали заслужава втори шанс и т.н и т.н. Ти вътре в себе си добре знаеш, че ако не беше пиянска целувка щеше да бъде нещо друго. Затова не му мисли повече и не гледай назад. Каквото било - било.

Да, благодаря.. много ми помагате, честно : )))))

dami666
12-13-2011, 08:46
Разбирам те много добре. И аз приключих двегодишна връзка заради изневяра,но не беше целувка,а секс и разбрах по много по-гаден начин- от телефона му. И то го беше направил с една,която ми се пишеше ''приятелка''. И така загубих двама души,а не е един,но не съжалявам за решението си. И ние си имахме проблеми и издънки от моя страна също,но просто не можах да го простя. Момчето с месеци ме търсеше да ми се моли,въпреки,че вече от 10 месеца съм много влюбена и здраво обвързана и няма начин да се връщам назад към тия гадости и караници. Съветвам те и ти да не го правиш.Ще намериш човек,с който няма да е така. :)

Gllory
12-16-2011, 16:59
тццц знам колко ти е гадно .. и на мен ми се случиха подобни неща. Разбираш ли не исках да го поглеждам, не исках да го виждам, не ме интересуваше, ноо любовта си е любов :) прекалено много го обичам, но повтори ли се .. ако ще каквото ще да става, никога няма да му простя.

пп. супер гадно ще ти е ако се сдобрите..е така ще те целува и ще имаш чувство, че целувките му са различни, че не те целува по онзи начин ..(поне при мен беше така..целувам го, затварям си очите и разбираш ли пред мен излиза онази картинка постоянно, постоянно и само за това мисля..и самото ми съзнание ме кара да мисля, че това са други целувки, че това не е нашият начин..не мога да го обясня просто .. може и да не е така, но не знам)

В крайна сметка всеки заслужава втори шанс, дай му го .. той съжалява, пък ако видиш, че не става ..Разделете се, но все пак опитайте!

Mi6inka
12-17-2011, 07:32
Не искам да ти казвам "Прости му" или "Не му прощавай", защото всяка една ситуация, с всеки един човек е различна .. Искам само да ти кажа, че това, че си е признал означава страшно много. Помисли само колко хора, и то със здрави връзки, правят същото, че и повече само за едното забавление и не си признават после. Явно наистина му пука адски много за теб, а искреността е много важна и той явно е искрен с теб. Ако го обичаш - значи в момента те боли от ситуацията..ако не - здраве да е :)

ICanSeeTheFireBurning
12-17-2011, 17:15
Донякъде съм съгласна с TheBeliever - проблемът ви не е целувката. Най-малкото от елементарно познание на мъжката психика - мъжете нон-стоп забелязват и им се приисква да изчукат някоя мацка - дори и да са във връзка. Просто такава им е природата, така са устроени - кръвта им бъка от хормони. И това изобщо не значи, че не обичат приятелките си - напротив, може супер много да държат на тях, но влечението не под контрола им, а и това мимолетно увлечение за тях не значи нищо. Да, ако обичат наистина, няма да искат да наранят човека до себе си, като изневерят, но това е докато имат задръжки. А влиянието на алкохола е тъкмо такова - потиска съзнанието (понеже някоя преди мен се беше изцепила, че пияният човек е в пълно съзнание) и освобождава човека от неговите задръжки, демек прави всичко, което му идва от вътре. В случая според мен не можеш да го виниш конкретно за тая целувка. Но можеш затова, че е отишъл на дискотека без теб и е пил, знаейки че би могъл да направи нещо такова след това. Ти обаче сама каза, че по това време си му се сърдела (или поне аз така разбрах). Та стигаме до същината на проблема - ти си сръдла. Каза, че не се карате толкова - ами защо тогава не вземете да се скарате? Викайте, крещете, ако трябва се замервайте с чинии, но си кажете всичко. Щото да се нацупиш и разсърдиш е най-тъпото и инфантилно решение. Според мен за връзката ви има надежда. Но трябва да се опитате да се разберете един друг повече. Според мен си струва - и двамата се обичате. Твърдиш, че не си показвал чувствата, но виж, че човекът е ревнал пред тебе - това не на всяко момиче му се случва да го види. Вярно бил е пиян, но пък поне това трябва да ти говори, че наистина те обича. Не се отказвай толкова лесно. Но определено според мен имаш нужда от повече познания върху мъжката психика...

BornToRaiseTheHell
12-17-2011, 18:13
Правилно си постъпила. И то не само заради целувката.Тя е била , както вече стана ясно, просто началото на края, причината, ябълката на раздора и пр. Щом преди е имало проблеми,някакви малки и не толкова малки счепквания, ти си заставала срещу самата себе си, поне според наблюденията ми по постовете( написа, че си труден характер, а и също, че си преглъщала много неща), просто.. това е била една от онези връзки, които не искаш да пуснеш, просто защото са били красиви, запомнящи се, дълги... Но след края на Такива Връзки, човек пораства и осъзнава някои свои грешки. :) И.. прочетох някъде из постовете, че той обяснява, че вече нямало искра, а не е така.. Мисля, че това е още една причина просто да го забравиш. Никой, който си заслужава прошката, не би говорил така пред никого, поне според мен.

abvd
12-17-2011, 18:32
Заради една целувка да се разделите.. т'ва според мен не е хубаво прости му и се съберете отново! :) Успех от мен !

Josefinne
12-18-2011, 08:24
Честно казано мисля, че така е най-добре, поне за сега. Наистина целувката е нещо малко - пийнал е, забавлявал се е , танцувал с девойката и т.н. Обаче от тук става сложно - ти няма да му имаш доверие - веднъж го е направил, ще стане пак, не се знае дали този път няма да е повече. Всъщност трябва да дълбаете повече - защо му е бил слаб ангелът, какво е предизвикало нуждата от по-силна емоция, защо той я е потърсил другаде, а не в теб.
И аз в момента имам дълга връзка и честно казано, не веднъж ми се е искало да скоча върху някой младеж, флиртувам си дори понякога, но не съм стигала до по-далеч. Причината е, че знам, че връщане назад няма. При всички положения, преди да се съберете отново трябва да мине време и добре да си изгладите отношенията. Изневярата е последствие, финал, а не началото и причината за проблема.