PDA

View Full Version : Аз не мисля..



MoreThanaLL
12-11-2011, 10:30
Не знам до колко темата е за този р-л, но я пускам тук. Какво мислите за това - примерно на купон или дискотека момче и момиче да танцуват цяла нощ, да се целуват и тн и на сутринта да са в нормални приятелски отношения. Имам чувството, че според много това за единия момент да се занимаваш с някого, означава, че вече едва ли не сте обвързани. Вие как мислите ?

fenasf
12-11-2011, 10:50
Не е задължително. Аз като съм пиян не подбирам много с коя ще се натискам, това не значи че искам да се обвързвам с нея.

anonymous708973
12-11-2011, 13:31
Не ми се е случвало да съм страничен наблюдател на такава ситуация и не вярвам да е възможно. Най-малкото ще има неловки погледи на следващия ден и ще се отбягват известно време.

djipsito
12-12-2011, 13:33
Аз пък съм била свидетел, дори съм била в такава ситуация, някак си се подразбра, че тва, което става на купона си остава на купона. И сме се държали все едно нищо не се е случило след това.

Иначе съм виждала и познавам момичета, които си мислят, че щом някой ги е целунал, значи иска да се ожени за тях и се вкарват в едни филми...

kinkygirl
12-12-2011, 16:48
Въобще има хора които не задълбочават..Те си търсят такива като тях ''неначесани,, (извинявам се за израза ама си е така) ..По най-простата логика ще се правят че нищо не е било..Но понякога може и от най-проста зарибявка за 1на нощ да се получи..Не е удачно и тези по-чувствителния тип хора да се надъхват..Защото никога не се знае какво да се очаква насреща.. ;)

valdesbg
12-12-2011, 16:56
А щом ги кефи хората - да се зарибяват бе. Аз мисля че стига и двамата да са наясно с това - всичко е 6 точки.

Не го одобрявам, затова ще го избягвам. Бил съм свидетел на подобни ситуации. Но няма как да реши че от едната вечер и вече сте обвързани. Т.е. не е уместно да правиш подобни умозаключения.

fenkaaa
12-13-2011, 22:33
Понякога нещата може да се задълбочат,но по-често си остават само за вечерта.