PDA

View Full Version : Изневяра...



CookieMonstaTF
12-11-2011, 10:36
Здравейте.. ъмм.. ето я моята история..
Запознах се с едно момче.. и просто като го погледнах разбрах,че го харесвам .. даже според мен си беше любов от пръв поглед. Тъъ .. започнахме да излизаме доста често.. закачки туй-онуй ии станахме "гаджета" . Още в началото ми направи намеци за секс обаче аз му казах "Като кажа не значи не!" ии така. Каза мии че ме обича.. повтарфяше ми го постоянно..ии т.н. Добрем.. излизахме около 3 месеца. Имаше период .. от няколко дни в който не можехме да се виждаме .. Мина този период и аз разбрах от най-добрия му приятел,че се е натискал с една "моя приятелка" .. Говорих с него карахме се..ала бала.. ии аз му простих. Ноооо.. мина 1.. или 2 седмици.. и той преспа с тази "моя приятелка" .. Въпреки,че и двамата се заклеха,че никога повече няма да ме наранят и бла бла бла.. Иии стана голямата караница.. аз виках.. той мълчеше... докато най-накрая не каза " Аз съм момче.. не е кой знае какво..друго е ти да го направиш..".. и просто ме остави на място .. направо ме приби с думи..! Просто му казах " За какво да си губя времето с някой който не изпитва нищо към мен и си мисли,че изневярате е нормално нещо. " Обърнах се и си тъгнах..

Сега това момче все още настояав че ме обича и т.н .. но аз не му вярвам.. :)

Е.. някакво мнение.. ? Постъпих правилно нали.. ?

fenasf
12-11-2011, 10:48
Като няма да правиш секс с него нямаш право да го обвиняваш, че го е направил с друга. Извини му се!

CookieMonstaTF
12-11-2011, 10:49
Определено мъжете сте еднакви.. ;) Защо да му се извинявам.. ? Той можешпе да почака и да получи това което е искал.. НАЛИ УЖ МЕ ОБИЧА.. ?! Пхахаха.. всички сте еднакви .. Пък и е можел проосто да се раздели с мен да не ме лъже и да ходи да си ебе колкото иска.. :)

headhunters
12-11-2011, 11:17
Ами той сам си е виновен, в смисъл не може да те накара на сила щом не искаш, а и щом те '' обича '' в което твърдо не вярвам като цяло, едва ли ще ходи при други и то още повече при твоя приятелка. Ако си го зарязала още по-добре за теб, защото не знаеш кога може пак да направи нещо каквото и да било зад гърба ти.

Enchanting
12-11-2011, 11:35
според мен си постъпила правилно. Това, че си отказала ,не е претекст да ходи с най- добрата ти приятелка.
Не те заслужава...

FreshJuice
12-11-2011, 11:48
Тоя те е търсил само са секс. И като не си дала той прости търси някоя друга.. Изобщо дори не те обича. Добре, че си го зарязала! И изобщо не му вярвай и не се връщай при него. He sucks !!!

ShtrudeL
12-11-2011, 11:58
Абсолютно всичко в комичната ти история е фалш и не знам колко заблудено и наивно трябва да си, за да съществува понятието "любов от пръв поглед" и "Обичам те" толкова рано и толкова често в цялата картинка. Обидно е дори. О-бид-но за красивите чувства, които при вас явно отсъстват, или по-скоро никога не са присъствали.


Определено мъжете сте еднакви.. ;) Защо да му се извинявам.. ? Той можешпе да почака и да получи това което е искал.. НАЛИ УЖ МЕ ОБИЧА.. ?! Пхахаха.. всички сте еднакви .. Пък и е можел проосто да се раздели с мен да не ме лъже и да ходи да си ебе колкото иска.. :)

ясноо... Дечко си мисли, че всички са еднакви, пък и за мъже говори. Душице, единствения мъж, който те заобикаля на тоя етап от живота ти е баща ти и би трябвало да си остане така още няколко годинки. Не си виновно, че си малко и наивно, ама то това не е кой знае какво оправдание май.

anonymous708973
12-11-2011, 13:25
Не знам на какви години сте, но аз ако бях момче/мъж и моята ми каже "Като кажа не, значи не", бих й казала "А аз като кажа край, значи край". Смешно и прекалено категорично си се изразила. Да кажем, че е окей, че не искаш да си лягате в началото (въпреки че не е окей), ако си девствена, но пак не те оправдава да се правиш на оборотна с такива реплики.
Още тогава е трябвало да те остави.

"Аз съм момче.. не е кой знае какво..друго е ти да го направиш.."
Е, това вече не го приемам. По никакъв начин не е различно.

SlowDownBaby
12-11-2011, 16:59
Не знам какво сте почнали да я нападате всички...съвсем право си е момичето,та дори и на 12 да е...Първо много добре си постъпила като си му казала "Като не,значи не"....можеше да те изчака щом толкова те обича.И тва накрая "Аз съм момче различно е" просто няма да го коментирам....На такъв ми иде да му изритам един между краката и да му тегля една майна....тъпак...

CookieMonstaTF
12-11-2011, 17:16
Първо не съм дечко.. :) И второ.. трябва да съм категорична ! А не.. да позволя да си прави каквото иска с мен.. ! Пък и не че нещо... за какво да си лягам с него.. още в началото ?? Вие така ли правите ? Хвърляте се веднага по леглата ?? Не искате ли да разберете дали човека до вас е с вас заради самия ВАС или заради един тъп СЕКС ??? Ако се мятате веднага по леглата значи нямате никакво ДОСТОЙНСТВО ! :) И не че нещо, но той е можел да каже КРАЙ ! Но не го каза.. АЗ ГО КАЗАХ ЯСНО !? Едно момче трябва да уважава момичето и мнението й ! Като съм каза НЕ.. той защо не каза КРАЙ А ??? Защо трябваше да ме лъже .. ? Можете просто да сложи край и да отиде да ЕБЕ колкото си иска ! :)

ShadyStyle
12-11-2011, 17:20
ПЪРВО СИ СМЕШНА И ВТОРО СИ СМЕШНА => ЛЯГАЙ ДА СПИШ

CookieMonstaTF
12-11-2011, 17:21
Шибаняк.. ^^

ShadyStyle
12-11-2011, 17:27
Добрем ;**

CookieMonstaTF
12-11-2011, 17:30
Понеже съм дечко.. И съм смешна за това,че не съм скочила на оня в леглото.. по-добре не се трудете да пишете коментари вече. И ако може някой да изтрие темата.. няма смисъл.. :)

ShadyStyle
12-11-2011, 17:32
xD =D : DD :D

CookieMonstaTF
12-11-2011, 17:34
^ Май в случая ти си дечкото тук, но няма зн.. както казах шибаняк.. ^^

ShadyStyle
12-11-2011, 17:35
Хаххах, защо ми е толкова смешно като ти чета мненията ве брат :D :D :D :D

Sh@d0w
12-11-2011, 17:50
Я се укротете.

anonymous708973
12-11-2011, 18:28
можеше да те изчака щом толкова те обича

А ако тя го обича, ще го кара ли да чака? ;) Ето ти още една гледна точка. И съм момиче, впрочем.

Авторке, изпадаш в крайности. Нито е нужно да го оставяш да прави, каквото си иска, нито е нужно да си толкова категорична. Компромис му се вика. А ти си се проявила като разглезена пикла, като не си му оставила никакво право на мнение и не си пожелала да говорите.
Достойнство нямаш ти. За мен няма нищо достойно в това да се отлага нещо, което е нормално да се случи между двама души, които са заедно. И да, сигурна съм, че не е с мен за единия секс, защото мога да мисля и съм го преценила. И сексът не е тъп, ще го разбереш, като пораснеш.

Права си, че темата няма смисъл. Прекалено си неориентирана и живееш в някакъв си твой свят.

SlowDownBaby
12-11-2011, 18:44
"Ако тя го обича ще го кара ли да чака"....Моля те просто замълчи.Ами не,щото го обича и разбираш ли веднага ще си легне с него.Извинявам се,ама не всички сме като половината форум да спим с момчето на първа среща и после да пускаме теми "той ме заряза" и тн....
Какъв компромис,кви 5 лева?! Да,секса е нормално нещо,но според мен трябва да си достатъчно зрял за да го правиш.А не на 14 години да спиш с някой за да правиш "компромис".И да ще чака щом е нужно,едва ли има много спешна работа.Ай стига сте й се нахвърляли,всички много взехте да знаете......

NambyPamby
12-11-2011, 18:55
К'во да замълчи пантерата, като е права? Децата да си изживяват детството пълноценно, не да се занимават с неща, които не им прилягат нито на годините, нито на акъла. В една връзка рано или късно се прави секс, като не сте готови да ви разбиват саксийката - стоите си мирно и кротко. Аман от разни девойки, дето си мислят, че като държат гаджетата си на сухо, са много оборотни. Ми новина - не сте, хич даже. Аз, дето съм женско, не мога да си представя да ме държат на сухо умишлено, момчетата не знам как ви изтрайват.

Иначе, че момчето е олигофрен, е факт. По тъпи начини се оправдава. Твой си е проблемът, че не можеш да преценяваш хората, малка си още, с времето ше се научиш(или пък няма). Като нямаш доверие още от самото начало на човека, не започваш връзка с него, за да няма тъпи изречения после "Като кажа не - не!" и дърпане на ръце, подобно на ощипана госпожица.

И бтв, щом толкова си го обичала и е било любов от пръв поглед, що тогава не си правила секс с него? Не ми отговаряй, риторичен въпрос е(ако въобще сте стигнали до тоя материал в училище).

anonymous708973
12-11-2011, 19:29
Замълчи ти. Не съм на 14 отдавна. Като казвате, че се страхувате да не сте за единия секс, обиждате себе си всъщност. Замисли се.
Намби-Бамби го каза добре. Правите се на оборотни с това държане на сухо. Естествено, че ще си намери друга накрая, като липсва една важна част от пълноценната връзка.

Rebirthing
12-11-2011, 20:05
Абе момичета, въпросният ОЩЕ В НАЧАЛОТО й е направил намеци за секс...Ако това се е случило в първата / втората седмица, това за мен не е нормално, просто е търсил физическа връзка, не нещо друго.
За протокола аз на първият ми му "пуснах" след месец, месец и нещо беше, но не всички сме еднакви и щом момичето е искало да изчака, нека изчака, на един мъж няма да му се пръснат топките от това !

До авторката - добре си направила !

CookieMonstaTF
12-12-2011, 10:52
Добре говорите ми като на 10 годишна.. съжалявам но съм на 16 и имам понятие какво е СЕКС.. не съм казала че е ТЪП и че НЯМА ДА ПРАВЯ!!!! Когато му отказах той ми каза СЛЕДНОТО " Не се притеснявай,ще чакам колкото е нужно аз те ОБИЧАМ ! " ..



А ти си се проявила като разглезена пикла, като не си му оставила никакво право на мнение и не си пожелала да говорите.


Така.. имал е право на мнение! Можел е да се раздели с мен като съм му отказала.. но пак повтарям.. СЪГЛАСИ СЕ ДА ЧАКА.. ! Не знам вие наистина сигурно веднага почвате със секса.. :) Извинявам се но аз не съм като вас.. не бих искала да ме използват и заебат като първия боклук. Преди да направя нещо бих искала да видя дали е с правилния човек. ПЪК ВИЕ МЕ НАПАДАЙТЕ И ОБИЖДАЙТЕ КОЛКОТО СИ ИСКАТЕ ! :)

anonymous708973
12-12-2011, 11:27
Извинявам се но аз не съм като вас.. не бих искала да ме използват и заебат като първия боклук

А ние искаме така ли? Ако те заебе след единия секс, вината ще е твоя, защото ти ще си просто едно тяло, а не пълноценна личност, с която той иска връзка.

Съгласил се е, какво да прави... нали ако те остави, веднага ще почнеш да го плюеш пред всички, щото му е било само за секса, видиш ли...

Rebirthing, а когато вече не беше девствена, караше ли гаджетата си да те чакат? Пак ли не е било нормално да ти прави намеци на първата/втората седмица?

ShtrudeL
12-12-2011, 13:21
Когато не те спира фактора "девственост", всичко останало, което 'те спира' е глупост. Голяма работа, че сте "тръгнали" преди два дена и искате да правите секс. Дори би било странно ако не искате.

TheBeliever
12-12-2011, 14:03
Когато не те спира фактора "девственост", всичко останало, което 'те спира' е глупост. Голяма работа, че сте "тръгнали" преди два дена и искате да правите секс. Дори би било странно ако не искате.

Подкрепям!

Не знам към коя от многото глупости, изписани в темата да се насоча първо.

Някой спомена секс на първа среща, опознаване, доверие и т.н. Вие, деца мили, преди да станете гадженца с някого, не се ли познавате? Или преди да сте му научили фамилията даже, вече сте лудо влюбени? Наясно ли сте, че опознаването и началното изграждане на доверие трябва да се случва преди гаджосването, за да няма после "Ама той ме използва", "Само секс искаше" и прочие оплаквания. Когато се научите да преценявате човека насреща няма да има нужда да стискате крака и да броите месеците, надявайки се, че времето е гарант за искрени чувства.

След време, когато девствеността, наивността и неопитността вече не са фактор ще осъзнаете колко е безсмислено да се правите на непорочни.

anonymous708973
12-12-2011, 14:24
Наясно ли сте, че опознаването и началното изграждане на доверие трябва да се случва преди гаджосването, за да няма после "Ама той ме използва", "Само секс искаше" и прочие оплаквания. Когато се научите да преценявате човека насреща няма да има нужда да стискате крака и да броите месеците, надявайки се, че времето е гарант за искрени чувства.
Точно!! Не знам колко по-добре може да бъде казано.
Преценянето, опознаването (до една достатъчна степен, за да се влюбите) и доверието са ПРЕДИ връзката.

valdesbg
12-12-2011, 14:45
На 16 е и за нея е нормално да я чакат докато и скимне. Те на 16 нали са принцеси :)

Авторке, ако ти не искаш - друга ще иска. Секса е част от една връзка и липсата му показва че има проблем. Времето не ти е никаква гаранция за нищо. Освен това колкото повече отлагаш нещо нормално, толкова повече достойнството ти отива да търси нефт.

Това че ще те чака не е критерий че те обича, критерий е че е глупак. Секса както вече казах е неотменна част от една връзка. Ако не си готова - недей да почваш връзка.

SisiStrange
12-12-2011, 15:18
:D :D Мда, точно така. Ако не го държа на сухо минимум 3 месеца като през цялото време му местя ръцете да не би да ме докосне (не дай си боже) ще ме обича вечно и няма да ме "захвърли като боклук". :D Най-хубавата и истинската ми връзка досега (която още продължава и върви към все по-хубаво) започна като го направихме след 6-7 дена, откакто бяхме тръгнали. Сексът не е подарък, който жената прави на мъжа, разберете това. Сексът е една важна част в една връзка. Той не е САМО търкане и оргазми. Напротив. Когато държиш на някого, сексът е нещо нежно, интимно и много красиво, което ви сближава още повече И на емоционално ниво.
Не е казано да му се даваш веднага, щом още не го желаеш. Но би следвало да подходиш малко по-не кифленски по въпроса. Не да се правиш на мега яката мацка, която може да си го реже и да го кара да чака, колкото си иска. И те имат достойнство, нали знаеш? И като истинска половинка, трябва поне малко да го пазиш. Не да си качваш твоя "рейтинг" на негов гръб с такива категорични и надути реплики като: "Като кажа НЕ, значи НЕ."
Има си начини да поговориш за нещо и без да се държиш така.

CookieMonstaTF
12-12-2011, 17:24
Ясно.. значи според вас трябваше да си дада девственоста на някакъв който искаше да го правим по беседките и по пейките в парка.. :) Защото той на друго място не ми го е предлагал.. :) Не бих искала да изгубя девствеността си в някфа тъпа беседка.. Добре разбирам ви.. СПОРЕД ВАС Е ТРЯБВАЛО ДА МУ ПУСНА... ИЗВИНЯВАМ СИ СЕЕ МНОГОО ЧЕ ИМАМ УМ И ИСКАМ ДА ИЗЧАКАМ СЪЖЛАЛЯВАМ МИЛИ ХОРИЦА :) Наситина МНОГО СТЕ МИЛИ !! Благодаря ви за НЕВЕРОЯТНИТЕ ДУМИ ! :) В тоя сайт Е ПЪЛНО С ДОБРИ същества като ВАС ! ЕВАЛА.. ;)

SisiStrange
12-12-2011, 17:31
Както споменах, не е нужно да му пускаш. Но можеш да говориш нормално с него и да му обясниш като човек защо и как, а не да му се сопаш като първата кифла.
Не е казано, че той е свестен. Оправданията му са малоумни. Но и твоя подход не е много стока.

horacio
12-12-2011, 17:32
А ако тя го обича, ще го кара ли да чака? ;) Ето ти още една гледна точка. И съм момиче, впрочем.

Авторке, изпадаш в крайности. Нито е нужно да го оставяш да прави, каквото си иска, нито е нужно да си толкова категорична. Компромис му се вика. А ти си се проявила като разглезена пикла, като не си му оставила никакво право на мнение и не си пожелала да говорите.
Достойнство нямаш ти. За мен няма нищо достойно в това да се отлага нещо, което е нормално да се случи между двама души, които са заедно. И да, сигурна съм, че не е с мен за единия секс, защото мога да мисля и съм го преценила. И сексът не е тъп, ще го разбереш, като пораснеш.

Права си, че темата няма смисъл. Прекалено си неориентирана и живееш в някакъв си твой свят.
Ами да, има смисъл да го кара да чака. Колкото и да го обича, може да не се чувства готова, особено ако й е първи път. То и ква тая любов 3 месеца не знам. Както и да е. Ако не си девствен си е по-друго, но ако не си правил секс преди е нормално държанието на авторката, въпреки че не е трябвало толкова категорично да му откаже все едно не иска никога да правят секс.

AnzaRe
12-12-2011, 17:36
Дъра дъра дъра...Слушай аз какво ще ти кажа :
1рво да ти го набия в главата - Как ще вярваш,че те обича за толкова малко време това е глупост.
2ро - защо изобщо се нервиш и защо слагаш всички под 1 знаменател :)
Това,че се занимаваш с някакви пиклъовци си е твой проблем.
Преди да си намериш приятел по-добре го опознай :)

CookieMonstaTF
12-12-2011, 17:40
Еми опитах се да го опозная.. и за това и не бързах.. но никой не ме слуша.. ! :) Аз го обичах.. и винаги съм имала съмнения за неговата любов колкото и да ми е повтарял "Обичам те ".. Но според половината форум е трябвало да преспя с него но се тая.. не искам повече да коментирам защото ме изкарахте пълния боклук тука.

valdesbg
12-12-2011, 17:54
Не бе душко - искаме да кажем че е нормално да иска секс. Ненормалното в случая е че ти се правиш на оборотна и си мислиш че си в правото си.

Като не ти харесва и знаеш че не е стока - казваш му го, взимаш си чантичката и си тръгваш. Тихо и спокойно. Другото са кифленски изцепки.

CookieMonstaTF
12-12-2011, 17:58
Ахаа.. ясно сега пък се правя на обортна с това че съм КАТЕГОРИЧНА.. еми съжалявам всеки си има различен нрав.. не всички сме еднакви. Пак ви КАЗВАМ за нз кой път.. можел е съвсем спокойно да си ме зареже..Не си мислете че съм злоба която няма живот и ще го плюва наляво надясно.. както намекнахте по горе.. НО ВСЕ ТАЯ.. за 100 пък казвам.. ясно няистина няма смис от коментари защото ясно няма друг като мен който да ми пише нормално и да не ме напада. ! НЕ ИСКАМ КОМЕНТАРИ ВЕЧЕ ЗАщОТО МИ ПИСНА ДА СЕ РАЗТРОЙВАМ ЗАРАДИ ВАС ! КРАЙ НА ТЪПАТА ТЕМА! НЯКОЙ ПОДЯВОЛИТЕ ДА Я ИЗТРИЕ !

valdesbg
12-12-2011, 18:04
Хаха... е ся ще те натролят. Вече си го заслужи.

Иначе няма смисъл да те зарязва - малка и глупава си => си удобна. По скоро си била инат. Категоричността.. има други показатели. Хем не искаш хем се сърдиш като си го търси другаде... е не върви така, не мислиш ли? А щом се разтройваш от нас... вземи някакво лекарство. Знам ли.. не е на добре непознати да ти влияят на здравословното състояние.

CookieMonstaTF
12-12-2011, 18:07
Просто всички ме нападнахте .. чувствителна съм а не луда.. ебаси хората. И не че нещо.. оффф.. писна ми да повтарям едно и също.. добре тролете ме .. обиждайте ме.. надали ще вляза повече тука. Айде със здраве. :)

mimsssssss
12-12-2011, 18:18
Съгласна съм за всичко с PinkPan7her. С какво повече един мъж заслужава секс, отколкото една жена? Какво, различни удоволствия ли получават? Жената се пазела, ала - бала. Еми секса си е нормално нещо от една връзка... пък авторката даже говори за "тъпият секс". Еми да, дечко си. Не казвам да се хвърляш в леглото, ама може да му кажеш да поизчакате.
Първо, че се хващаш с такива, второ - че на третият ден вече се обичате и трето - че не можеш да осъзнаеш с какъв тъпак си била. И т'ва пък са най - тъпите оправдания, че е мъж. Значи едно празнене и ще е сит, така ли излиза? Еми да си кара на ръчна, пак е празнене нали? От единият секс едва ли е псотигнал някакво удовлетворение за дълго време.
В последно време виждам много странни тълкувания на секса и любовта. Или за секса се говори като нещо мръсно, което не носи удоволствие и трябва да се пазим от него до един какви си години или пък необрзовани малки курви го правят просто за спортта, без дори в 50% от пътите да изпитат оргазъм. Еми секса не е само за мъжа, айде осъзнайте се. И за любовта започва да се говори по същият начин - наляво и надясно се обичат, сърцето им не трепва акто кажат тая дума и го показват на всеослушание по скайп, фейсбук, туитър и т.н.

anonymous708973
12-12-2011, 18:39
Аз те нападам, да, но аз попринцип съм конфликтна и не си меря особено приказките.
SisiStrange обаче ти го каза съвсем възпитано, така че никой не те напада. Просто на теб не ти отърва.

Има два варианта. Като пораснеш и се поочовечиш, да ти дойде акълът в главата. По-вероятният изход обаче е да си останеш същата, правеща се на оборотна шматка, която си мисли, че светът (и в частност, мъжката му част) й е длъжен, щото има определен орган между краката. Свестните мъже ще те заебават, защото не си готова да се посветиш във връзката (сексът е доста важна част от това посвещаване) и ще е така, докато не намериш някой будала да въртиш на пръста си.

Това е нападане. Другите бяха по-мили. Сега отивай да спиш.

anonymous708973
12-12-2011, 18:39
Аз те нападам, да, но аз попринцип съм конфликтна и не си меря особено приказките.
SisiStrange обаче ти го каза съвсем възпитано, така че никой не те напада. Просто на теб не ти отърва.

Има два варианта. Като пораснеш и се поочовечиш, да ти дойде акълът в главата. По-вероятният изход обаче е да си останеш същата, правеща се на оборотна шматка, която си мисли, че светът (и в частност, мъжката му част) й е длъжен, щото има определен орган между краката. Свестните мъже ще те заебават, защото не си готова да се посветиш във връзката (сексът е доста важна част от това посвещаване) и ще е така, докато не намериш някой будала да въртиш на пръста си.

Това е нападане. Другите бяха по-мили. Сега отивай да спиш.

Sh@d0w
12-13-2011, 05:48
Темата я заключвам по молба на авторката.