PDA

View Full Version : Какъв е шанса ..



stefinkaa7
12-11-2011, 12:50
Правих секс в деня когато бях в овулация. Няма да се обяснявам, защо така съм постъпила, а едва ли и някой го интересува. След половият акт отидох и се измих веднага, след това се и изпишках .. Не е свършвал в мен, но ме притеснява предеякулационната течност. Въпроса е ясен без критики и защо съм го направила .. не ви влиза в работата !! Чакам конкретни отговори. Благодаря предварително .. :)

ThroughStruggle
12-11-2011, 12:57
Хем искаш помощ, хем казваш "не ви влиза в работата".
Както и да е. Шанс има, макар и неголям. Според мен би било доста драстично да пиеш ескапел, но може би в твоя случай е наложително. Другият ти вариант е да изчакаш 2 седмици и да си направиш тест. Изборът е твой.

DragonLady
12-11-2011, 13:07
Шанса е минимален, но го има. Ако не греша на сперматозоидите им трябва голяма скорост, за да достигнат до яйцеклетката и да я оплодят, а предеякулационната течност не се изхвърля с голяма скорот, тя просто изтича като капчици от главичката на пениса, а не на струйка, както спермата. Ако греша, моля някой да ме поправи, не искам да заблуждавам момичето.

stefinkaa7
12-11-2011, 13:10
"не ви влиза в работата" в смисъл такъв, че не ви интересува, защо съм постъпила така, а за ескапел е вече късно ..

ThroughStruggle
12-11-2011, 13:16
Тогава чакаш 2 седмици за тест, нямаш друг вариант.

granger
12-11-2011, 13:18
Постъпила си тъпо ,та квото е де. Еми кво да се прави ,няма смисъл от ескапели , както ти казаха шанс има,но е много малък. Бебетата не стават така лесно , ама става белята понякога. Така че стискай палци да ти дойде ,когато трябва или си прави тестче,ако ти закъснее!

milano2010
12-11-2011, 13:20
Шанса е минимален, но го има. Ако не греша на сперматозоидите им трябва голяма скорост, за да достигнат до яйцеклетката и да я оплодят, а предеякулационната течност не се изхвърля с голяма скорот, тя просто изтича като капчици от главичката на пениса, а не на струйка, както спермата. Ако греша, моля някой да ме поправи, не искам да заблуждавам момичето.

+1 баш си е така...