PDA

View Full Version : Въпрос към определена част от хората



DJAZZZ
12-11-2011, 14:01
Искам да питам , хората с хомосексуална ориентация в този форум за някои неща:

Какви бяха семейните отношения във вашето семейство, вашите родители малтретираха ли ви емоционално ,можете ли да споделите определени ненормални черти във вашия характер,какви чувства сте изпитвали към хора от противоположния пол,какво ви попречи да се развиете като хетеросексуални?

Не искам да обидя никого с тази тема , ако някой мисли , че има какво да каже по-нея ,моля да отговори.

Verminaard
12-11-2011, 16:01
Тук педали няма,само тролове.

mimsssssss
12-11-2011, 23:33
Бисексуална съм, ако се зачита - бих отговорила. Не знам какво те интересува и дали бих ти помогнала обаче с нещо, тъй като смятам че всичко си е индивидуално.

Cyandreamer
12-12-2011, 08:24
Бисексуална съм, ако се зачита - бих отговорила. Не знам какво те интересува и дали бих ти помогнала обаче с нещо, тъй като смятам че всичко си е индивидуално.

браво, модерна си

mimsssssss
12-12-2011, 12:48
браво, модерна си

От кога сексуалната ориентация е нещо модерно? Имало я е и в 15век, има я и сега.

DJAZZZ
12-12-2011, 13:50
мимс , брои се разбира :D , аз тва искам да разбера знам ,че при всеки е индивидуално и затова питам лично щото учените дето пишат кое как е няма как да знаят щото не са такива :D

DJAZZZ
12-12-2011, 13:53
примерно , внушавали ли са ти ,че другия пол е отвтратителен и това наранявало ли ти е вътрешно,защото не си на това мнение?

DJAZZZ
12-12-2011, 13:54
щот при мен нещо такова се случи и ся се чувствам леко преебан :D

DJAZZZ
12-12-2011, 14:25
ся ше си кажа мойто детство и отношения с нашите:Начи от малък винаги ме е гледала само майка ми баща ми е пълен егоист и не го интересува нищо както и да е откакто са помня майка ми винаги ме е обсебвала с нейното внимание и никога не ме е оставяла да зимам сам решения даже не ми даваше до голяма възраст да си ибирам сам дрехите и ма е обвинявала ,че като не съм на нейното мнение начи съм егоист и боклук и т.н.Като бях по мъничък и ме забираше с нея на кафе разказваше на приятелките си ко съм праил вкъщи и ма излагаше пред тях големи срамове съм брал заради нея винаги така ма е тъпкала пък баща ми за нищо нехае де той само нетовите работи си знай и винаги като харесах някоя жена и се ми викаше тая е мн грозна нали и тва ма нараняваше щото аз нали харесвах , ама майка ми е кво да и кажа и до ден днешен са държи с мен като путио и аз кво да напрая винаги съм харесвал жени и съм имал чувства към тях ама винаги нещо отвътре ме е подтискало че харесвам момичета както и да е наскоро разбрах че съм гей и вече мъжете ме привличат сексуално и имам нужда да ме обича мъж.Ей така станах гейзер :D.Тва помня най ясно де може да има и други причини който още не са ми изплували на повърхноста.Четох някаде че един психоаналитик беше казал ,че хомосексуалноста е недоразвита хетеросексуалност та и аз съм на тва мнение ,че не можах да вода нормален хетеросексуален живот макар че си го имаше привличането между мен и момичетата ама на ей тва стана накрая

DJAZZZ
12-12-2011, 14:28
Най просто казано нещо вътре в мен самото ми същество е отвратено от идеята че съм мъж и че женските тела са възбуждащи.Ей тва е хомосексуалноста за мен

mimsssssss
12-12-2011, 15:12
Какви бяха семейните отношения във вашето семейство, вашите родители малтретираха ли ви емоционално ,можете ли да споделите определени ненормални черти във вашия характер,какви чувства сте изпитвали към хора от противоположния пол,какво ви попречи да се развиете като хетеросексуални? - Значи семейството ми беше всичко друго, но не и нормално. Отношенията на баща ми към бяха като към един предмет, който трябва да бъде местен от стая в стая и да стои там, да прави каквото му се каже и т.н. Майка ми като жена е много добра, като съпруга - винаги е била домашна прислужница. Това означава готвене, чистене, да гледа мен, да си стои вкъщи и т.н. И тя беше една вещ, която служеше само за работа. Изключвам всички психически явления като чувства - тва такова нещо не съществува. Детството си го спомням много ясно, заради психическият и физически тормоз от страна на баща ми и мълчанието на майка ми. Темата за момчета беше табу, нямах право дори да контактувам с тях, така постоянно канех момичета у нас и съм ходила на гости само в момичета. Мисля, че именно тази ми невъзможност да имам контакти с момчета ми е попречила за напред. От начало си падах едновременно по момичета и по момчета. Обаче в един щатлив миг намразих жените. Просто ми беше писнало да контактувам само с тях. Записах се на активен спорт, правех привични мъжки неща - да ритам топка пред блока, да играя контра страйк, да сменям бушоните вкъщи ако щеш. Нашите се разведоха по моя молба към страна на майка ми, за да мога да имам аз нормален живот. И след това нещата като че ли се нормаализирах. Сексуална връзка с жена съм нямала, просто защото така се стекоха нещата. Но приятелка съм имала. Смятам, че ако ми се е отдал хубав случай сега можеше да съм в хомовръзка.

Като цяло е това - фрустрацията на ранна възраст е много важно нещо. Сега в днешно време аз нямам приятелки - имам познати момичета, но никогане биха могли да ми станат толкова близки, колкото един мъж, по - скоро аз не бих го позволила. Излизам с приятелите на моя приятел, или със своите - които са момчета. Обичам мъжката компания, да пием бира, да гледаме мач, да играем покер, да сме на стадиона и да играем ръгби. Имам си всички женствени черти, гримирам се, нося токчета - не съм мъжкарана. Просто така се стекоха обстоятелствата, че забраната за момчета и постоянното налагане да съм в среда на момичета ме накара да ми писне от тях.

DJAZZZ
12-12-2011, 15:29
да де и при мен нещо такова се случи ,че ми потъпкаха мъжките чувства и не ги интересуваше нищо за мен ,винаги съм искал да се разделят ама не го направиха "за мое добро" , мисля че искаш да кажеш ,че сексуалната ориентация всъщност е формиран мироглед щото аз си мисля ,че е нещо такова.Благодаря ти за отговора.

DJAZZZ
12-12-2011, 15:48
искам само да те питам като момиче ли се самоосъзнаваш или като жена?

mimsssssss
12-12-2011, 15:57
Ами като жена. Просто от много години съм самостоятелна, а и от близо 3 живея с приятеля си - първоя бяхме в моя апартамент, след това се преместигме в друга страна на квартира. Живота ми е поднесъл много изненади и се наложи да порастна.

DJAZZZ
12-12-2011, 16:10
браво :D , благодаря ,че сподели наистина

DJAZZZ
12-12-2011, 17:11
аа спомням си ,че кат бях малък маика ми купи гякви гумени джапанки с висок ток на цветя и ме караше да излизам с тях пред приятелите си и ме убеждаваше че не са женси въпреки че не исках

reperw
12-15-2011, 21:37
не ги обичам

Rebirthing
12-16-2011, 09:59
Аз сьм би и според мен при мен е вродено. Да, разбира се възможно е и вашата теза, тъй като средата също е фактор.

Отношенията със семейството са ми ок, никога не са ме били или тормозили. Моята майка също сама ми избираше дрехите които аз разбира се мразих, но не мисля, че това има общо с ориентацията ми. По-скоро това ме накара да се насоча към модния дизайн и открих, че имам страхотен вкус и усет към дрехите :D. Ако е от значение като малка мразех да нося рокли, но към 14-15 когато си ги избирах сама, просто не ги свалях !
За чувствата към другия пол - първата ми любов беше от мъжки пол. Мъжете никога не са ме отвращавали, напротив, даже много си ме привличат. Жените също ме привличат, но като "бройка" мъжете са повече :D.
Колкото до мен - по нищо човек не може да разпознае, че имам някакви наклонности към собствения пол. Обличам се като жена, гримирам се като жена, като цяло не извършвам никакви момчешки дейности.