PDA

View Full Version : Според вас родителите ви доволни ли са от вас



EinGutesKind
12-11-2011, 19:31
и от това което сте им дали като техни деца :shock:

Concussion
12-11-2011, 19:33
Не са, сигурна съм че искат да си имат по-нормално дете, но и аз искам по-нормални условия - в тези, няма как нещо по-хубаво да излезе или поне така си мисля.

Missmarch
12-11-2011, 19:35
Не.. ТВЪРДО НЕ

Blab
12-11-2011, 20:21
Не знам и това ме убива. Болезнено самовзискателна съм и може би прекалено критична, откакто се помня, се опитвам да се докажа пред света, да накарам майка ми да се гордее, или поне да се радва, че съм част от живота й.
Може би, в един момент, в който аз започна да се чувствам добре със себе си, с постигнатото от мен, когато си намеря място, удобно и задоволително... може би тогава ще дойде и усещането за значимост в очите на родителите ми.

EinGutesKind
12-11-2011, 20:27
Че защо трябва целта в живота ти да е да се харесваш на другите :shock: живей си както ти е кеф, пък вашите като не те одобряват, да си направят други деца :lol:

Concussion
12-11-2011, 20:38
Че защо трябва целта в живота ти да е да се харесваш на другите :shock: живей си както ти е кеф, пък вашите като не те одобряват, да си направят други деца :lol:

Щото човек има нужда да вижда че родителите му го одобряват и обичат и че го подкрепят, колкото и често да не го осъзнаваме. :) "Другите" е едно, родителите - друго.

EinGutesKind
12-11-2011, 20:51
Един ден (дай Боже да е скоро) ще осъзнаете каква голяма грешка е да се съобразявате цял живот с желанията на родителите ви, и да ви моделират като пластелин :P