PDA

View Full Version : Добро утро на всички :)))



LovEsIckk
12-12-2011, 10:26
Днес сефте съм айляк цял ден, а ставам толкова рано. Попринцип се будя чак след 1-2 , а днес съм будна от 9.
Та така..
днес цял ден съм айляче у дома, чакам да ми донесат един учебник и вечерта ще сядам да уча.Утре имам пак някъв мини изпит и ми е много спек. : /

П.П. В стария форум понякога умишлено си изключвах емотиконките, защото излизаха кофти и нежелани резултати.Да речем вместо усмивка излизаше целувка ((; как да е..сега не може вече

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lw2rxzvtIi1qe5n1so1_500.jpg

EinGutesKind
12-12-2011, 10:27
Добро утро, аз станах уж за лекция пък се оказа че нямаме и много ме е яд :(

LovEsIckk
12-12-2011, 10:29
Аз мисля до "ваканцията" да я карам много редовната, щото идва време за подписи, а някои са ме виждали само по 1-2 пъти.


Оффффффф..писна ми от тия смачкотени аватари.
Свикнала съм винаги да си ги подбирам,изрязвам,нагаждам по цветове,по форма..са квото и да сложиш стои грозно и смачкано..Пфууууу. Чак не ми се пише

EinGutesKind
12-12-2011, 10:31
ние от тая година нямаме заверки :grin: иначе не се притеснявай, всички дават даже и да не са те виждали :D

LovEsIckk
12-12-2011, 10:33
При нас не е така.Смисъл едни ми казват,че няма да имам проблем с подписите. Други ми казват обратното.
Попринцип т'ва ми е проблема.Нека до изпити да ме допуснат - аз там ще се оправя. Винаги съм се справяла,стига да ми се даде шанса :D

EinGutesKind
12-12-2011, 10:38
да то и тук всеки плашеше, даже контролни даваха и който имал двойка няма заверка, ама накрая "съберете книжките накуп и дайте да ви ги разпиша, че после ще ме гоните постоянно" :D жалка картинка

RagioL
12-12-2011, 12:18
Добро утро :!: