PDA

View Full Version : Проблем с съучениците ми



martoszz
12-12-2011, 13:58
От тази година съм в ново училище и имам проблем с някои хора от училището. Значи ние от старият ми клас се разпръснахме из всякакви училища в района. В мойто сме няколко от старият ми клас. Двама от старият ми клас постоянно ме изнервят в училището. Например като сме в коридорите и те идват и почват се закачат, обаче не с някакъв обикновен базик от сорта на майтап или няква шега(подигравка), а понякога се сбутваме и т.н.Имам предвид, че например единя ме бутне леко в стената нали на шега и ме остави и след малко пак и пак, а аз като безащитен седя и понякой път някой като ме гледа ми става кофти. Той може да ме бута и такова, а аз не, защото те са по-високи и изобщо, защото не искам да се скарваме. С единят от тях не се имах много попринцип от старото училище, но не сме били нито врагове, нито най-добри приятели... Искам да ви попитам дали имате същият проблем или, ако сте имали подобен проблем как сте го решили? Пробвали ли сте се да се научите на някакви защитни хватки от интернет или нещо подобно....

Другият ми проблем е с едно момиче. На мойта възраст е и е малко по-ниска от мен. Хубава е, но май е кур**. Става само за еб**е и ходи с секви провалени като една циганка от моя клас, която пуши на комин...(то и въпросното момиче също пуши)... Наблюдавам, че в скоро време ме закача, например ми се усмихне или изплези като слезна от рейса и тем подобни, но като се има напредвид, че доскоро се натискаше с един от въпросните двама в по-горният параграф ми е ясно каква е... както казах само заа еба**... Ама се чудя, ако даречем ми предложи или нещо от сорта да тръгнем, дали да не приема. Защото досега не съм се целувал с момиче, а съм на 14(навърших ги преди 2 месеца) и ми минава на ума друго(много искам някое момиче да ми направи сви***, защото не са ми правили, а много искам да усетя какво е)....

Hayashi
12-12-2011, 14:57
Не бъди повърхностен.
Ако излезеш с нея и все още смяташ, че е курва, прави си сметка ти какъв си!

smilelady
12-12-2011, 15:57
Тези, които те блъскат си мислят, че изглеждат яки пред другите, но истината е, че на 14, ако още смятат, че това е начин да впечатлят другите, са едни големи бебета :D Не ги оставяй да те бутат...

А относно второто....

Значи да разбираме, че искаш да тръгнеш с момичето, само за да го използваш.... :( Ами според теб може да е к**** , но никой не заслужава такова отношение... А и се осъзнай....само на 14 си...закъде си се разбързал? ;)

martoszz
12-12-2011, 16:43
Не бъди повърхностен.
Ако излезеш с нея и все още смяташ, че е курва, прави си сметка ти какъв си!

Много загорял така да се каже. Разбрах те какво имаш предвид и си права :).

katii77
12-12-2011, 17:22
Ако излезеш с нея и все още смяташ, че е курва, прави си сметка ти какъв си! -- Казаха ти го.... Но все пак ако тя знае намеренията ти ...само секс - Не виждам нищо лошо да се възползваш от ситуацията .

Concussion
12-12-2011, 17:47
ПРЕДАЙ ИМ, ЧЕ ГИ МРАЗЯ!!!

martoszz
12-12-2011, 17:58
Ако излезеш с нея и все още смяташ, че е курва, прави си сметка ти какъв си! -- Казаха ти го.... Но все пак ако тя знае намеренията ти ...само секс - Не виждам нищо лошо да се възползваш от ситуацията .

Ами не не знае. Аз казах, че ако изобщо тръгнем. Просто забелязвам, че ме забива, ама не знам, не ми се иска да тръгна с нея... Може само да се понатискаме малко и тва ще да е, то така стана и, когато си беше гадже с фр-то ми... само натискане и са нищо...

Miichelle
12-12-2011, 19:28
Защо им се оставяш? -.- Нали не сте си били Куку и Пипи, така че няма да е фатално да си развалите отношенията. Намери си нови хора -.-
А относно момичето - Ако я искаш само за "услуги" така да се каже, ми тръгни с нея. Но помни, че има време за всичко, зашото после после може и да съжаляваш, че си опропастил един от големите моменти в живота си.

jghgh
12-12-2011, 19:33
Ти колко си антипатичен и долен... смотано лапе.

Но айде, безплатен съвет. БЪДИ МЪЖ, а не скапаната мишка, която си в момента (путка). Стоиш като изтукан и тия те бутат. Кой знае какво посмешище си острани - "Ама аз не искам да се караааам.." - явно нямаш характер и не ти стиска, страх те е, достойнство нямаш.
Озъби им се! Ако не разберат от кавга, може да почнеш и ти да ги буташ. Откъде-накъде им позволяваш да се държат така с тебе? Така все едно им показваш, че си нисш, а те са на по-високо стъпало в йерархията и могат да правят каквото си искат. Така ако продължаваш, ще свикнат, че ти нищо не правиш, и ще решат да си позволят и повече - нали все пак трябва да си избият комплексите някъде и да се покажат какви са мъже. Ще си кажат - "А, тоя ни е на тепсия, търпи, я да видим докъде можем да стигнем" и като нищо някой ден от леко бутване да се окажеш наврян в някой казан за боклук.

Едно "Ае да не ме буташ" и озъбване предполагам ще свърши работа. Покажи, че няма да приемаш да се държат по тоя начин с теб.

И още нещо, във връзка с момичето - каквато и да е тя, спри да гледаш на хората като на предмети, от които можеш да изкараш някаква полза. Адски грозно и нечовешко е. Толкова бездушни мнения от човек на 14 години, дето трябва да е невинен още, а не толкова подъл, боли ме сърцето. Очовечвай се малко. Сексът няма да ти избяга. Но и другите са хора - дръж се с тях като с такива.

martoszz
12-13-2011, 03:50
Ти колко си антипатичен и долен... смотано лапе.

И още нещо, във връзка с момичето - каквато и да е тя, спри да гледаш на хората като на предмети, от които можеш да изкараш някаква полза. Адски грозно и нечовешко е. Толкова бездушни мнения от човек на 14 години, дето трябва да е невинен още, а не толкова подъл, боли ме сърцето. Очовечвай се малко. Сексът няма да ти избяга. Но и другите са хора - дръж се с тях като с такива.

Така, да кажа, че явно не съм се изразил като хората. Първо с нея не ходя, второ това надали ще ми стиска да го направя(секса) и трето тя е апсолйотно същата. Излиза на скоро с едни от даскалото по за 1 седмица, да се понатискат и тва е... Извинете, явно съм се изразил малко...., но всъщност нямах предвид това! Каточели не сте били деца на времето(мопмчетата). Винаги като мине некоя готина и си викаш малее, ако ми падне ;д. При мен е същото, а относно въпросното момиче пак казвам, ние изобщо дори не ходим и не съм водил разговор с нея изобщо... Айде спрете с тези коментари!

Concussion
12-13-2011, 11:00
Към автора - ти си много тъпо куче, и за 14-годишен речника ти не ти приляга изобщо. Сигурно миниатюрното си пенисче не си забелил още, за сексове ше ми говориш. Арее

drogba333
12-14-2011, 18:37
спрете да му пълните главата с глупости !
Ако ти се отдаде възможност я прасни ида не ти пука за другите.Щом е курва ти не си и виновен да се е учила на времето как да се пази