PDA

View Full Version : Бах ти идиоти те! Тия не заслужават да живеят направо



elito0o0o0
12-12-2011, 17:35
Докато се прибирах от училище и минах покрай някакъв завод тука за месо ли... няма значение. И има едно куче там в двора на тоя завод, което лаеше. И ония го пуснаха на улицата и то тръгна да бяга. Една кола 100% го видя, обаче не спря и направо си го блъсна като някой самолет. Мина през него дори и го подметна еба ти зверското. И вместо да спре тоя идиот (да го ебат циганите дано) тоя си продължи все едно нищо не е станало. А също така им се чудя на ония пазачи ли са кви са.. дето го пуснаха да излязат. Ама супер малоумните бе МАЛОУМНИИИ! Нямам думи. Никога не съм виждала да блъснат животно толкова зверски. Направо ми идеше да ида и не знам какво да го направя тоя в колата. Що ли не му записах номера. Щях да му стъжня животеца. Никога, ама абсолютно никога не се е разигравала подобна сценка пред очите ми и то да я видя толкова ясно. Полудях, НАПРАВО ПОЛУДЯХ!
Еба ти идиота... дано го блъснат и него по тоя, че даже и по по-зверски начин и да остане инвалид за цял живот дано. Да се мъчи дано! Дееееба как се ядосах... ;x

И сега някой ще каже, че кучето е виновно.... То все едно много разбира какво прави. Първо, че ония са виновни, че са го пуснали и второ, че ония го видя и въпреки това не направи опит да спре. Ба си идиота.... нямам думиии ;x Поне да беше спрял след това. То милото продължи да вие и да седи на топка безпомощно. И ония седят и го гледат, ами не го пренесат на тротоара поне и да го заведат в болница... :x Няма по-шибано племе от българите, заклевам се! Даже една друга кола щеше да мине през него (може и да мина... не се видя хубаво)....

LovEsIckk
12-12-2011, 17:44
ако някой ми блъсне кучето, ще му извия врата, като на пиле !!!!

elito0o0o0
12-12-2011, 17:45
Пф, смятай. Толкова съм ядосана в момента, че не мога да се изразя като хората. ;O
Добре че не останах там, че не знам какво щях да направя >.<

yakuza_
12-12-2011, 17:46
може кучето да е искало да се самоубие

elito0o0o0
12-12-2011, 17:48
ако някой ми блъсне кучето, ще му извия врата, като на пиле !!!!
Смятай щом се ядосах толкова за това куче, което дори не познавам, как бих реагирала ако видя същото да се случи на моето. Тая кола повече няма и да я види просто. А той ще бъде много неприятно гримиран след случката + няколко също толкова неприятни счупвания. Ще седя и ще гледам как лежи, по същия начин като това куче.

Concussion
12-12-2011, 17:51
Едно мръсно псе по-малко.

LovEsIckk
12-12-2011, 17:52
oбожавам кучета
обожавам животни
искам частен зоопарк + язовир
както и делфини и косатки

ТЕ ВСИЧКИТЕ СА МОИ ДЕЦА!

elito0o0o0
12-12-2011, 17:53
Едно мръсно псе по-малко.
Абе я мри ма.

Concussion
12-12-2011, 17:58
:lol: :lol: :lol:

psychopath
12-12-2011, 18:00
В случая не е било умишлено...
що се отнася до реакцията и по-точно колко (не)адекватна е била тя - в такива моменти, много често се разсъждава нерационално и доста по-късно схващаш какво се е сучило или какво е можело да се случи.

Виж съзнателен тормоз над животни е съвсем друго нещо :)

bootyboy
12-12-2011, 18:05
елиииии трябваше да им ебеш майката на всички виновнициии

torVPN
12-12-2011, 20:23
Съкращаваш си живота с такива дреболии, а като започнеш да трепериш и за всеки пострадал човек направо влизай за лечение

elito0o0o0
12-12-2011, 23:14
Съкращаваш си живота с такива дреболии, а като започнеш да трепериш и за всеки пострадал човек направо влизай за лечение
Това е животинче, а не човек. За хората не ми пука изобщо.

Oldschool
12-13-2011, 06:33
Едно мръсно псе по-малко.

Да ти сера на жалкия живот, уроспио прогнила

yakuza_
12-13-2011, 06:52
Това е животинче, а не човек. За хората не ми пука изобщо.

ще си говорим като дойде новия световен ред и ти избием всички османски приятелчета от Белгун 8/52

needle
12-13-2011, 08:05
В градовете не трябва да има животни, много ме дразнят разни дебили, които реват за всяко отровено кученце, прегазено котенце, каква работа имат тези животни в града? Да доставят на стопаните си душевен комфорт и след известно време, тези животинки да избягат или да се размножат и тъй като на някого му се намират прекалено много кученца, просто да ги изхвърли и да влязат в категорията улични животни, чиято естествена среда е градската. В този случай не оправдавам, хората пуснали кучето и човека който го е прегазил, но ако въобще липсваше кучето, такъв проблем нямаше да има.

Oldschool
12-13-2011, 08:12
А всъщност ако нямаше хора също нямаше да го има проблема, а предвид оувърпопулацията и разширяването на градовете и другите населени с хора места, по твоята логика трябва да продължим със системното избиване на животински видове, докато най-накрая не остане само бетон и тъпи хора.

burpp
12-13-2011, 08:26
Няма оправдание затова. Може би (Със сигурност) щеше да е по-добре ако му беше запомнила номера. АУ, НОЛ, ЛЕЙТ. Всякаш някой ще се заеме да направи нещо по случая! Няма пръстчето да си помръднат. Защо? Ти се изрази много ясно, мисля.
Ако беше в чужбина, това може да се накаже със затвор, но тук няма затвор дори в мозъците на тези човекоподобни незряли мозъци. За съжаление няма какво да се направи. Няма и да има.

pentxayc
12-13-2011, 09:11
после имало нахапани полу умрели
да умират песовете

Oldschool
12-13-2011, 09:21
анимационен герой

Auriss
12-13-2011, 10:10
За много години на този ,който го е минал. Аз да съм - нямаше да го направя. Не за друго ,ами поради факта че не виждам причина да си кривя бронята на колата.

Колкото до емоционалните проблеми на ОПто ,както и на едно 80% от писалите в темата - я ме светнете ,мили мой ,с какво животът на едно куче е по-ценен от този на един човек ,пък ако ще и най-подивелият изверг да беше ,че чак и със затвор да го наказват ,моля ти се.

Хайде излезте малко от филма ,че конформистките ви ,американизирани и псевдо-либерални кратунки на раменете май не ви служат по предназначение.

Номера ще му записвала .... хах.

Cyandreamer
12-13-2011, 10:41
оувърпопулацията | тъпи хора.
Има няколко български думи, които можеш да използваш .
Очаквам малоумно оправдание ала аз съм господ а ти си нищо.

Cyandreamer
12-13-2011, 10:45
я ме светнете ,мили мой ,с какво животът на едно куче е по-ценен
Дефинирай критериите и границите на "ценно". Не смятам за необходимо да ти чета всички мнения за да открия какво си визирал. Всъщност, то се подразбира, но ще е добре да осъзнаеш, че това което е коректно и логически издържано за теб не означава, че е чистата истина.

Auriss
12-13-2011, 11:17
^Напълно съгласен съм ,но все пак не е редно да се захващаш за конкретна дума с единствената цел да обориш цялостната теза.
Да не кажа и че е невъзможно.
Мисля също е излишно да пояснявам ,тъй като в какъвто и аспект да го погледна (стига да не решим да спекулираме с абсурдни вероятности) ,аргументът си е на място.
Достатъчна е и една вметка ,над която ОПто да поразмишлява - раздразнението от случилото си е само .... ами ... раздразнение. Мога да се обзаложа ,че нямаш и един логически издържан довод ЗАЩО e нередно човек да убие улично куче ,което (впрочем) е и потенциален убиец (връщам те на частта с лаенето и безконтролното търчане наоколо).
След като установихме ,че разсъждаваш *емоционално* - дали можем да допуснем ,че *ако* накажеш подобно деяние ще причиниш не толкова ,ами в пъти повече горест на (доста вероятно) други човешки същества ,близки на ...ъхх... (???)провинилия(???) се ?

Или не ти *пука* ,може би ?

Доста егоистично ми се вижда. Това ли ще да сте борците за права на животните - лицемерни и егоистични мизантропи ? Аз поне не мажа с лайна върху убежденията си.

Concussion
12-13-2011, 11:25
Това е животинче, а не човек. За хората не ми пука изобщо.

Ахаха, ходи се гръмни някъде.

PainMonopoly
12-13-2011, 12:52
Поне да беше спрял след това. То милото продължи да вие и да седи на топка безпомощно. И ония седят и го гледат, ами не го пренесат на тротоара поне и да го заведат в болница... :x Няма по-шибано племе от българите, заклевам се! Даже една друга кола щеше да мине през него (може и да мина... не се видя хубаво)....Ти пренесе ли го на тротоара?

RagioL
12-13-2011, 13:22
може кучето да е искало да се самоубие

И аз съм на това мнение.
Днешните времена могат да бъдат много депресиращи за едно куче. :D

Oldschool
12-13-2011, 13:42
Има няколко български думи, които можеш да използваш .
Очаквам малоумно оправдание ала аз съм господ а ти си нищо.

Съжалявам, че не съм се вписал във високите стандарти на раздел Кофата, но обещавам за следващия път да се постарая повече и да се сетя за по-подходящи български думи, които да използвам.



^Напълно съгласен съм ,но все пак не е редно да се захващаш за конкретна дума с единствената цел да обориш цялостната теза.
Да не кажа и че е невъзможно.
Мисля също е излишно да пояснявам ,тъй като в какъвто и аспект да го погледна (стига да не решим да спекулираме с абсурдни вероятности) ,аргументът си е на място.
Достатъчна е и една вметка ,над която ОПто да поразмишлява - раздразнението от случилото си е само .... ами ... раздразнение. Мога да се обзаложа ,че нямаш и един логически издържан довод ЗАЩО e нередно човек да убие улично куче ,което (впрочем) е и потенциален убиец (връщам те на частта с лаенето и безконтролното търчане наоколо).
След като установихме ,че разсъждаваш *емоционално* - дали можем да допуснем ,че *ако* накажеш подобно деяние ще причиниш не толкова ,ами в пъти повече горест на (доста вероятно) други човешки същества ,близки на ...ъхх... (???)провинилия(???) се ?

Или не ти *пука* ,може би ?

Доста егоистично ми се вижда. Това ли ще да сте борците за права на животните - лицемерни и егоистични мизантропи ? Аз поне не мажа с лайна върху убежденията си.


След като установихме, че се омота като пате в калчища, тогава следва да започнем да мислим трезво и да си зададем въпроса дали има логически издържан довод ЗА съзнателно отнемане на живот (не се прави опит за спиране/предотвратяване на инцидент), който да бъде изречен от нормално човешко същество, което няма сериозни отклонения в психиката.
Да, има много изроди и изверги, които мъчат и убиват животни поради някакви причини, които специалисти психолози или психиатри могат да назоват и с диагнози, но... точно какъв човек си, когато просто отнемаш живот все едно не ти пука?

Ти явно нямаш морална задръжка да убиеш безсловесна твар. Но излизаш с псевдохуманна гледна точка как ако бъде предприето някакво действие спрямо човек, който не намира за нужно да натиска спирачки, то неговите близки ще им бъде причинена емоционална болка. Понеже не съм бил свидетел на случката и няма как да знам дали например не е било прекалено мокро или пътната ситуация е била такава, че при рязко натискане на спирачки да се създаде по-опасна ситуация, то аз няма и как да коментирам. Само ще кажа, че според ЗДП трябва да се съобразяваш с пътната обстановка и това явно не е било налице и е довело до инцидент, което вече не е само морален въпрос и спор. Защото утре може да се затича и 5 годишно дете например... Е, ако беше дете, а не куче - тогава щеше ли да ти пука за "горестта" на близките на шофьора?

А кучето като потенциален убиец е изправено срещу един реален такъв вече...


И второто, понеже знам как всички ще се разписукат, че кучетата хапят хора и следователно всички кучета трябва да бъдат избити, та според тази логика е редно да подпалим всички автомобили (вече почнаха хах), да излеем всичкия алкохол в една дупка в земята, да изгорим всички тютюневи посеви и т.н. Защото явно никой не може да види реалният проблем в подобни ситуации, който е чисто и просто наш - на хората, защото ние сме истинският причинител.


ПП. Не очаквам да разберете, затова ще чета следващите ви малоумни постове с интерес.

Auriss
12-13-2011, 18:34
Изчетох целия чаршаф с надеждата действително да си дал някакъв отговор.
Прочетох - "дрън-дрън ,лошо е да се убиват животни ,дрън-дрън ,мрън-мрън".


следва да започнем да мислим трезво и да си зададем въпроса дали има логически издържан довод ЗА съзнателно отнемане на живот (не се прави опит за спиране/предотвратяване на инцидент), който да бъде изречен от нормално човешко същество, което няма сериозни отклонения в психиката.

Храна. Удоволстие.
Ходя на лов ,защото ми доставя удоволствие да отстрелвам нещо живо. Ще кажеш че е за месото ,но нито аз ,нито който и да било познат мене ловец има проблем с парите. Какво ми пречи да отида да си го купя от магазина ? Нищо ,нали ? Просто удоволствието да издебнеш и убиеш нещо е огромно.
Хипотетично може и да ми достави удоволствие да прегазя нещо ,кой знае...


Да, има много изроди и изверги, които мъчат и убиват животни поради някакви причини, които специалисти психолози или психиатри могат да назоват и с диагнози, но... точно какъв човек си, когато просто отнемаш живот все едно не ти пука?

Макар да имах подобни намерения ,тактично ще пропусна да похабя 10 минути от живота си в тършуване за линкове ,доказващи че немалка част от човечеството изпитва удоволствие от насилието.


Но излизаш с псевдохуманна гледна точка как ако бъде предприето някакво действие спрямо човек, който не намира за нужно да натиска спирачки, то неговите близки ще им бъде причинена емоционална болка.
Да ,нарича се 'общество' и всички живеем в него.
Законите са създадени за да гарантират правото на живот на всяко човешко същество. Това е и обществото - съвкупност от хора ,достигнали до единодушие и стремящи се да живеят в хармония и солидарност.
Не виждам какво общо имат в случая животните ,освен че на част от тези хора ,фрапантно самозабравили се в глупостта си ,им е хрумнало ,че остатъка трябва да се съобразяват с емоционалните им проблеми.
Бих бил против ако това куче беше собственост на човек ,защото убийството му би нарушило правата на последния. Ако това изискване не е изпълнено гледам на него по същия начин ,по който гледам и на джанката пред блока.


Е, ако беше дете, а не куче - тогава щеше ли да ти пука за "горестта" на близките на шофьора?

Крайно нескопосан опит за заяждане ,следствие от неспособността ти да вникнеш в написаното.


А кучето като потенциален убиец е изправено срещу един реален такъв вече...
Нужно ли е да споменавам ,че пиленцата и прасенцата ,които с готовност си хапваш ,не са изживели приказен живот в страната на чудесата ,и определено не са се споминали с презадоволена физиономия ?
Колкото до дефиницията ти за убийство - ами ,окей. Ти си знаеш.


И второто, понеже знам как всички ще се разписукат, че кучетата хапят хора и следователно всички кучета трябва да бъдат избити,
И ето че дочитайки поста ти ,докато съм на края на своя ,разбирам колко си ограничен/а.
Какво общо има хапят ли кучетата хора или не ? Какво ? Защо трябва да имаш причина за да убиеш нещо ?

http://files.myopera.com/freeandfriendship/albums/4302302/elephant-killed.jpg


Не ме разбирай грешно. Обичам животните. Особено слоновете. Но да се изхвърлям в подобни твърдения е недопустимо. Колкото и арогантно да звучи ,хората сме си хора. Ако искаш да убиеш уличен помияр просто не виждам причина да не го направиш. Е ,освен че може да засегнеш нечия деликатна психика.


Не очаквам да разберете, затова ще чета следващите ви малоумни постове с интерес
Подобно.

Едит : и съм сложил грешен линк...няма що. Както и да е ...

elito0o0o0
12-13-2011, 19:05
ТОВА КУЧЕ, НЕ Е БЕЗДОМНО ЗА БОГА. НАБИЙТЕ СИ ГО В ТЪПИТЕ ГЛАВИ. Грижат се от тоя завод за него, един вид е домашно. И мога да кажа на 100%, че не би захапало никого. Всеки ден минавам по този път и дори това куче да са го пускали малко да се разходи извън двора (демек по улицата) нито е агресирало, нито нищо. Така че ако нямате нещо умно да кажете по въпроса - напуснете.
Ето за това говоря, че не ми пука за хората. Едно животно няма да тръгне да хапе някого просто ей така. Хората са супер малоумни и съм ставала свидетел как някакви пикльовци дразнят моето, съседското и т.н. куче. Аре сиктир от тука.

elito0o0o0
12-13-2011, 19:08
Ти пренесе ли го на тротоара?
Ами ако собствениците не бяха там - да. Но те бяха, а в този момент бях толкова ядосана, че щях да изкарам всичко върху тях. В такъв момент мога да бъда супер емоционална и да направя неща, за които после ще съжалявам. Просто реших да си тръгна и да не усложнявам нещата. :) Искрено се надявам да са го завели на лекар кученцето и да се оправи. Ще се успокоя ако го видя отново.

FuckIt
12-13-2011, 19:12
Ето за това говоря, че не ми пука за хората. Едно животно няма да тръгне да хапе някого просто ей така. Хората са са супер малоумни и съм ставала свидетел как някакви пикльовци дразнят моето, съседското и т.н. куче.

Eq , тва че животно не би било нахапало някой ей така не е съвсем вярно. Освен ако не броим разните петли/кучета и разни други животни, дресирани от разни дебеловрати свине да се бият за пари и удоволствие на зрителите.

elito0o0o0
12-13-2011, 19:17
Съгласна съм с Oldschool.
И междудругото точно тези пикльовци, които не знам какво удоволствие им доставя да дразнят безцелно животинките, биват нахапани. След това олеле малеле - кучето е виновно. Виновно, ама друг път. Винаги бедното нахапано човешко създание се гледа като една душичка (света вода ненапита) и кучето съответно поема 100% от вината. И съответно му бива приложена евтаназия. А когато човек навреди на безпомощно животинче - нито глоба, нито затвор. Кой дава право на хората да убиват животни, че даже и да ги поощрява за това. Някои тук казаха, че всички псета трябвало да бъдат убити. Но естествено празните им глави няма как да разберат, че хората нанасят в милиони пъти повече вреди, отколкото едно животно.

Auriss
12-13-2011, 19:27
Грижат се от тоя завод за него, един вид е домашно
Ако така стоят нещата се извинявам. Не считам за редно да убиеш нечия животинка - вече обясних защо.

И все пак мисля ,че реакцията ти е прекалена. Подобна ситуация и мен би ме подразнила ,но по други причини ,а не защото смятам живота на куче за особено ценен.

Както и да е ,извинявам се.

elito0o0o0
12-13-2011, 21:19
Супер чувствителен и емоционален човек съм. Тази ужасна сценка се разви пред очите ми. Видях тоя как зверски блъсна кучето, което се преметна, започна да вие и след 3-4 секунди спря. Седеше на топка безпомощно. А ония си продължи все едно нищо не е станало. Това най-много от всичко ме подразни. Не мисля, че реакцията ми е прекалена, защото всеки ден се случват подобни неща и виновниците никой не ги закача.

Oldschool
12-14-2011, 07:35
А аз обичам да чета новини за ловни инциденти.
Обичам да чета как хора, които изпитват удоволствие от убийството сами изпитват болка, а техните близки ги жалят.

Защо?

Защото съм глупав...
Или защото съм човек, който цени живота във всяко едно живо същество - без значение дали е човек, куче, плъх или медуза. И затова не убивам, затова и не мога да понасям хората, които убиват... особено тези, които го правят за тръпка и удоволствие. Най-вече съм против индивидите, които си мислят, че животните са предмети и ако не са нечия собственост.

Всъщност агресивните ти обяснения как другите са глупаци и не знам какви си, докато просто защитаваш една варварска позиция. И да, хората изпитват удоволствие от насилието, някои дори са го превърнали в спорт, но за човек, който дълги години е бил спортист - най-голямото удоволствие е в меренето на сили с равностоен или по-силен противник. А да отстрелваш заек/лисица/патица от десетки метри с пушка е далеч от нещо друго, освен вакханалия на смъртта.

daq96
12-14-2011, 08:13
Няма оправдание затова. Може би (Със сигурност) щеше да е по-добре ако му беше запомнила номера. АУ, НОЛ, ЛЕЙТ. Всякаш някой ще се заеме да направи нещо по случая! Няма пръстчето да си помръднат. Защо? Ти се изрази много ясно, мисля.
Ако беше в чужбина, това може да се накаже със затвор, но тук няма затвор дори в мозъците на тези човекоподобни незряли мозъци. За съжаление няма какво да се направи. Няма и да има.


Какъв затвор бе хора! Тука с години се съдят за убийство на човек, колко малко хора успях да спечелят дела в съда и да вземат обезщетения че уличните кучета ги нападат. А да не говорим че едно дете за малко да го убият. (И не си мислете че защитавам този който е блъснал кучето) Просто аз не мога да си го представя като реалност, как някой ще влезе в затвора че е прегазил куче. А плюс това и щом тези са пуснали кучето ( пазачи ли какви са ) то не е тяхно. Както и да е де. Мисълта ми беше че тук никой няма да обърне внимание на такъв случай.

elito0o0o0
12-14-2011, 23:50
А плюс това и щом тези са пуснали кучето ( пазачи ли какви са ) то не е тяхно. Както и да е де. Мисълта ми беше че тук никой няма да обърне внимание на такъв случай. Ти малоумна ли си?
Не, чакай, сама мога та си отговоря.

Auriss
12-15-2011, 12:39
Или защото съм човек, който цени живота във всяко едно живо същество - без значение дали е човек, куче, плъх или медуза. И затова не убивам, затова и не мога да понасям хората, които убиват... особено тези, които го правят за тръпка и удоволствие. Най-вече съм против индивидите, които си мислят, че животните са предмети и ако не са нечия собственост.

Ето че се разбрахме. За мен обаче СА предмети.
Позволявам ли си да ти навра мнението си в лицето ? Не.
Стотиците природозащитни организации правят ли го ? Да.

Някаква обосновка да имаш ЗАЩО е нередно да прегазиш безстопанствено куче ? Не.
Някаква адекватна причина ЗАЩО е редно психически здрав индивид да бъде съден за убийството на животно ( и колкото и да го сучеш - не ,склонността към насилие не е *проблем* стига да не вреди на човешкото общество). Мисля и тук отговорът ще да е не.

Обясненията ми не бяха ни най-малко агресивни. По-скоро откровени и обективни. Глупак ще нарека всеки ,който си е въобразил че има моралното право да налага личните си предпочитания като страндарт без да може да даде сносна причина. Или расизмът ,сексизмът и прочие думички ,описващи едно невероятно ниско ниво на толерантност ,не са ?

Виждам и че не си направи труда да отговориш на въпросите ми. Вместо това си размяташ разни лишени от каквато и да било обосновка твърдения и обидни квалификации ,и то пост фактум - явно не съумя да превъзмогнеш факта ,че има и хора ,които които не си лягат с плюшено меченце нощем.

Приятен ден.

Oldschool
12-15-2011, 14:07
Всъщност оставам безмълвен изобщо пред искането да се даде обосновка защо е нередно да прегазиш безстопанствено куче. Не знам каква точно обосновка ти би искал, когато изказваш подобно твърдение, затова и не съм склонен да влизам в каквато и да е полемика.

Аз съм човек, който цени живота, а ти възприемаш останалите живи същества като предмети - варварското ти мислене и отношение от 16-и век сигурно не би могло да възприеме една позиция защитаваща живота и неговата неприкосновеност.

Но ми хареса как заговори за расизъм и сексизъм, защото има и едно друго терминче - видовизъм. А твоите мнения са точно като на онези, които едно време са пъхали хората по концлагери и газови камери, заточвали са в Гулаг и просто са извършвали същото с хора, което ти би правил с животните. Възприемали са ги като предмети и вредители, които не е никакъв проблем да бъдат избивани безсъвестно.
Преди 70 години си щял да бъдеш идеален есесовец, но развитието на историята и човешко общество в момента ти позволяват да имаш позиция, която да не вреди само на човешкото общество, а тогава просто си щял да замениш човешкото с арийската раса или комунистическата партия и пролетариата.

Харесва ми и невинното ти опитче да вкараш някакви наченки на сарказъм, докато се опитваш да заблудиш събеседниците си, че имаш обоснована и неагресивна позиция по въпроса, но все пак предпочитам да съм човек, който си ляга с плюшеното мече, отколкото да съм просто един изверг, който не вижда проблем в отнемането на живот.

И не, ти не просто навираш своето мнение в нашите лица, но и оставяш след себе си локви кръв, гниещи трупове и смърт. И това поведение не бива да бъде толерирано. ;)

ПП. Сблъсквал съм се и преди с хора с твоето мислене, които си мислят, че могат да издевателстват над безсловесните твари, за да компенсират своята собствена малоценност. Винаги съм изпитвал удоволствие от такива срещи на четири или повече очи, защото тогава си проличава кой какъв е точно.

4o4ina
12-15-2011, 14:18
По-добре да умират кучета,отколкото,да бъдат нахапвани невинни хора и малки деца,от злобни гладни песове!И после народа осакатен от мастии!

Oldschool
12-15-2011, 15:19
По-добре да умират кучета,отколкото,да бъдат нахапвани невинни хора и малки деца,от злобни гладни песове!И после народа осакатен от мастии!

Да отрежем и пишките на всички мъже, за да няма изнасилени после!

sashko705
12-15-2011, 15:50
Добре, че не са блъснали котка...

yakuza_
12-15-2011, 16:56
Викай господари на ефира, мартин карбовски, хорейшо ит.н., УМРЯЛО Е КУЧЕ, ТОВА НЕ СЕ СЛУЧВА ВСЕКИ ДЕН, ДАЖЕ СЪМ ИЗДНЕНАДАН, ЧЕ УМИРАТ, СЛЕД КАТО ХОРАТА ГИ Е ГРИЖА ПОВЕЧЕ ЗА ТЯХ

Auriss
12-15-2011, 17:37
@Oldschool - голямо си леке и наистина ме забавляваш ,но не всеки ден съм на кеф че да ти търпя простащината.

Все пак те съветвам да си прочетеш поста ,изпълнен с недоказуеми обидни квалификации по мой адрес.
След това положи някакъв опит да пуснеш паралел между хуманен и предразсъдъци.

Осъзнаваш ли колко лицемерно изглежда ?

Предендираш за някаква псевдо-филантропия ,а същевременно сипеш обидни квалификации по адрес на човек ,който дори не познаваш.

Да коментирам ли изобщо и частта ,в която твърдиш че ловците са потенциални убийци и рецидивисти ? Ами войниците - и те ли ? Или може би любовта към оръжията попада в категория 'ненормално' ?
Или може би просто самият ТИ си един комплексиран задръстеняк ,който си мисли че всички сме длъжни да се съобразяваме с мнението му.

Ник'ъв живот не цениш - цениш нищожното си его ,което не ти позволява да си затвориш устата когато нямаш какво да кажеш.

Толкова си прост ,братле ,че ме мързи да се занимавам с теб. Честно. Жалко само че ти паднах до нивото с този си пост.

Лека вечер и да си жив и здрав. Ще пораснеш някой ден. Дотук бях с българските форуми :D - бъка от псевдо-интелектуалци ,неспособни да защитят мнението си без да изсипят съдържанието на таратор.бг в постовете си.

D1esel
12-15-2011, 17:43
Инструкторът по кормуване ми е казал, че ако предприемеш маневра за да не блъснеш куче, можеш да рискуваш собствения си живот. Може би човекът е преценил, че ако спре може да е рисковано за него.

Oldschool
12-16-2011, 07:18
@Oldschool - голямо си леке и наистина ме забавляваш ,но не всеки ден съм на кеф че да ти търпя простащината.

Все пак те съветвам да си прочетеш поста ,изпълнен с недоказуеми обидни квалификации по мой адрес.
След това положи някакъв опит да пуснеш паралел между хуманен и предразсъдъци.

Осъзнаваш ли колко лицемерно изглежда ?

Предендираш за някаква псевдо-филантропия ,а същевременно сипеш обидни квалификации по адрес на човек ,който дори не познаваш.

Да коментирам ли изобщо и частта ,в която твърдиш че ловците са потенциални убийци и рецидивисти ? Ами войниците - и те ли ? Или може би любовта към оръжията попада в категория 'ненормално' ?
Или може би просто самият ТИ си един комплексиран задръстеняк ,който си мисли че всички сме длъжни да се съобразяваме с мнението му.

Ник'ъв живот не цениш - цениш нищожното си его ,което не ти позволява да си затвориш устата когато нямаш какво да кажеш.

Толкова си прост ,братле ,че ме мързи да се занимавам с теб. Честно. Жалко само че ти паднах до нивото с този си пост.

Лека вечер и да си жив и здрав. Ще пораснеш някой ден. Дотук бях с българските форуми :D - бъка от псевдо-интелектуалци ,неспособни да защитят мнението си без да изсипят съдържанието на таратор.бг в постовете си.

Всъщност на теб цялата ти защита на животоненавистната теза е да обясняваш колко съм зле, а така и не сподели как се радваш от простичкия факт, че причиняваш смърт. Затова и се чувстваш обиден, защото не можеш да обясниш своето девиативно поведение и се впускаш в някакви абсурдни размишления и нелепи примери. Вече видяхме, че си видовист и начина ти на мислене е точно такъв, какъвто описах в предишния си пост, но по тази тема нямаш какво да коментираш освен да се опитваш да се правиш на много извисен, че даже и ще спира да пише по български форуми, горкичкия.

И то защото някой не одобрява мнението ти, че да убиваш каквото ти скимне (аууу, стига да не е нечия собственост) е нередно. Затова и ти си този, който си позволява директни обиди и квалификации по мой адрес, защото се позна във варварския образ, който описах и нямаш какво да кажеш.

Аз предпочитам да съм леке, лигльо, дрисльо, комплексар, нещастник, смотаняк, педал, простак и всичко друго, но никога няма да бъда безсъвестен и коравосърдечен убиец.


ПП. Ако си мислиш, че всички във форумите трябва да се познаваме - наистина е по-добре да спреш да пишеш по такива. Все пак това е форум и всеки съди за събеседника си на базата на неговите мнения, затова ми спести подобни момичешки обяснения, щом пишеш подобни постове - другите ще съдят за теб на тяхната база. Ако не ти харесва как те възприемат, сигурно проблема е в нещата които пишеш, а? ;)

elito0o0o0
12-16-2011, 10:31
Ето че се разбрахме. За мен обаче СА предмети.
Позволявам ли си да ти навра мнението си в лицето ? Не.
Стотиците природозащитни организации правят ли го ? Да.

Някаква обосновка да имаш ЗАЩО е нередно да прегазиш безстопанствено куче ? Не.
Някаква адекватна причина ЗАЩО е редно психически здрав индивид да бъде съден за убийството на животно ( и колкото и да го сучеш - не ,склонността към насилие не е *проблем* стига да не вреди на човешкото общество). Мисля и тук отговорът ще да е не.

Обясненията ми не бяха ни най-малко агресивни. По-скоро откровени и обективни. Глупак ще нарека всеки ,който си е въобразил че има моралното право да налага личните си предпочитания като страндарт без да може да даде сносна причина. Или расизмът ,сексизмът и прочие думички ,описващи едно невероятно ниско ниво на толерантност ,не са ?

Виждам и че не си направи труда да отговориш на въпросите ми. Вместо това си размяташ разни лишени от каквато и да било обосновка твърдения и обидни квалификации ,и то пост фактум - явно не съумя да превъзмогнеш факта ,че има и хора ,които които не си лягат с плюшено меченце нощем.

Приятен ден.
И кой си ти, че да решаваш на кого да отнемеш живота? Щом е на тази земя, значи заслужава да живее. Ти ако си бездомник трябва ли да те убием? Айде моля ти се... стига си бълвал простотии, че замириса чак.

EinGutesKind
12-16-2011, 10:42
До нашия блок на улицата има премазано коте, ама вече е станало като килим - от седмица и нещо си стои там и като го видя ме побиват тръпки, поне да го махнат :(

yakuza_
12-16-2011, 10:46
то е за надзидане на другите котки !

Concussion
12-16-2011, 10:50
Пфф, колко трябва да сте зле, за да пишете цели романи точно в тоя форум... Съжалявам ви.

EinGutesKind
12-16-2011, 10:55
Пфф, колко трябва да сте зле, за да пишете цели романи точно в тоя форум... Съжалявам ви.

Горките си умират да се правят на патриоти и природозащитници :lol: