PDA

View Full Version : Съвет



petq10
12-12-2011, 18:44
Ситуацията е следната : Тръгнахме на 3-ти Декември и той иска да сме заедно на Нова Година, а аз съм сигурна, че отида ли в тях ще правим секс. Мисля, че е много скоро, какво да правя ? Мислех си да му кажа, че ще празнувам с някой друг, но той може да ми се разърди ?

TheBeliever
12-12-2011, 18:48
Не искаш да правиш секс с гаджето си защото...?

petq10
12-12-2011, 18:49
Е твърде рано :)

TheBeliever
12-12-2011, 18:58
Според кого? Ако има привличане, желание и доверие не виждам причина да се слагат някакви изкуствени времеви рамки. Но явно е модерно. Както и да е.

Щом не искаш да правиш секс няма да правиш. Той едва ли ще те насили. Не виждам причина да не празнувате заедно.

Или си нямаш доверие? Или те е срам/страх да му откажеш, което подсказва за липса на комуникация, което пък е пагубно за всяка една връзка.

djipsito
12-12-2011, 19:04
Девствена ли си ?

Ако само защото има вероятност да му се доправи секс не искаш да празнуваш с него... не знам. Като не искаш просто ще му откажеш и толкова.. Както казаха преди мен, той едва ли да те насили..

GLaDOS
12-12-2011, 19:05
Не искаш да бързаш - Окей .
Ама мисля че можете да си прекарате готино 2мата на нова година , като не искаш , да няма да те насилва . Просто му кажи .

anonymous708973
12-12-2011, 19:06
Не го лъжи. Особено от самото начало. Особено за подобна глупост.
Това е човекът, който се предполага да ти е най-близък. Наистина ли искаш да започнеш отношенията ви с лъжи?

Ако мислиш, че нещо стои по определен начин, кажи му го, той не е врачка и би трябвало да поговорите и да стигнете до компромис. Не си единствената в тая връзка, нямаш право да решаваш еднолично неща, които засягат и двама ви. Това е попринцип.

По въпроса със секса... Не виждам причина двама човека, които са заедно, да не правят секс. Девствена ли си?

petq10
12-12-2011, 20:30
Не съм девствена, но знам, че ако отида да празнувам с него той ще е с най-добрите си фр и още две момичета, ще се напият и ще стане мазало, а онези двете не ги харесвам

TheBeliever
12-12-2011, 20:40
И последно какъв ти е проблемът - не харесваш компанията или се притесняваш от евентуален намек за секс?

И в двата случая един разговор върши работа.

valdesbg
12-12-2011, 20:59
Нека изясним ситуацията:
Не искаш да правиш секс с него?
Не искаш да правиш секс там?
Не искаш да правиш секс с него там?
Не искаш да правиш секс в присъствието на още хора, които не понасяш?
Не искаш да правиш секс на нова година?

На мен също ми е чудно, защо двама човека, които са заедно не биха правили секс.

anonymous708973
12-13-2011, 11:15
Чакай, кво?! Ти не си девствена, но ти е твърде рано да правиш секс с приятеля си? Защо, по дяволите? Вземи си уточни причината наистина, щото си бахти алогичната в момента.
Аз разбрах, че не искаш да ходиш, защото ще се напие, ще те завлече в леглото (само не знам защо това е толкова ужасно) и после... какво?

Azoria
12-13-2011, 16:04
Не съм девствена, но знам, че ако отида да празнувам с него той ще е с най-добрите си фр и още две момичета, ще се напият и ще стане мазало, а онези двете не ги харесвам

Да не би като се напият да правят оргии? :lol:
И според мен щом не си девствена не е проблем. До тогава ще направите почти месец. Нормално е ,ти колко ще чакаш иначе?

Meoww
12-13-2011, 16:11
Не е задължително да правите секс.