PDA

View Full Version : кафе ''апартамента'' София?



SuNsEt
12-12-2011, 21:18
Ще ходя с едно момиче до някакво кафе,но тя не иска да ми каже кое е ,а само ми даде адреса Неофит Рилски 68 при Орлов most ... Дали е това кафе "Апартамента" или е друго?

И ако е то,как изглежда и дали има сайт?Търсих във Фейсбук и в интернет като цяло,но почти нищо не намирам,защо е така?Опасно ли е да се ходи там?Намерих само една тема за него ,но тя беше от 2007 година.

Shturrrche88
12-13-2011, 07:27
В апартамента съм ходила преди време, и по мои спомени изобщо не е при Орлов Мост. Този адрес отговаря на пицария Уго, а в близост са Халбите.

AliceSw
12-13-2011, 09:00
Кафето не се казва Апартамента, а A;part:mental, затова не си го намерила във фейсбук, а Неофит Рилски хич не е около Орлов мост, а точно едната уличка на малките 5 кьошета, на която е и той...

SuNsEt
12-13-2011, 11:26
Interesting.


Така, хайде да ви светна малко.... Кафето до 127-мо е нормално кафе на има Апартамента....
Другото е Шоколатерия и се намира на Неофит Рилски 68, или Малките Пет Кюшета, няма начин да го сбъркате, до него е Матрицата. Всъщност то е на втория етаж на сградата на пицария Уго, но имат различни ходове. Името на мястото всъщност е APART:MENTAL, но всички му казват апартамента,защото си е апартамент.

Тъй като съм работила там дълго време и това място е много важно за мен и ми е омръзнало да обяснявам на хората, че не е публичен дом, няма вход и т.н. Това е органик шоколатерия, в която всичко се прави от любезните работещи млади хора, където няма фанта,няма никакви боклуци, само домашно приготвени фрешове и сладки изкушения....
Има индийски чайове, суши и какво ли още не, има чайна, във всяка стая която е в различен стил има компютър с безплатен интернет.... Прсвят се изложби на некомерсиално изкуство, има малко кино, където всяка вечер се пускат непопулярни филми....и още многооооо много неща, ако някой много иска мога да му пратя и снимки.

Мястото не е за всеки, то е хармонично и различно, всеки който се опита да прави мизерии бива изгонен.... Там съм се запознала с най-невероятните хора и приятели.




Ето това е цитат от стара тема и тук пише,че е на този адрес. Иначе да...объркала съм се APART:MENTAL се казва...

НО ако не е това кафе,кажете ми какви кафета се намират на адрес Неофит Рилски 68,при Орлов?

Shturrrche88
12-13-2011, 12:01
Ти малоумна ли си? Неофит Рилски 68 е доста далече от Орлов. Казах ти на този адрес какви заведения има...

SuNsEt
12-13-2011, 12:07
ДА малоумна съм...Ок,видях,че Орлов е далеч,но в интернет при някои сайтове пише,че на адрес Неофит Рилски 68 има такова кафе,а при други не пише.

Вече тотално се обърках с тия улици и заведения,просто ако някой е ходил в това кафе APART:MENTAL нека каже какви са му впечатленията.

AliceSw
12-13-2011, 18:35
https://www.facebook.com/pages/%D0%90%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D 0%BD%D1%82%D0%B0-Apartmental/125154324193735?sk=info

добре де, казах ти името, ето им и страницата в сектата, точно на Неофит Рилски е А;парт:ментал