PDA

View Full Version : НАПРАВИХ ГРЕШКА, ЧЕ ГИ ПОЧНАХ, НО ИСКАМ ДА СПРА!!!! ПОМОЩ!!!!



s0phie
12-12-2011, 22:14
Здравейте.. аз имам следния проблем...значи.. пуша от близо ... 7 месеца катоо пуша по 2-3 цигари на ден, но моля ви не ме нападайте.. пуша, поради сериозни семейни проблеми... какво ли не стана в моето семейство.. ии не намирах начин да се успокоя.. постоянно плачех и започнах с цигарите понеже поне ме успокояват, но идва проблема... искам да започна да спортувам.., ноо не искам да пуша... ЩЕ СПРА ЦИГАРИТЕ!!!! Няма да е много трудно за мен : )) Писна ми да намирам решението на проблемите си в цигарите... просто ще ги спра, ноо въпросът ми е малко глупав, но дано получа отговор на малоумния си въпрос и да бъде заключена темата.. хм.. дали ако започна да спортувам ще си възвърна всичко, което съм повредила със цигарите, тоест.. ще мога ли да спортувам без да се изморявам бързо или поне дали ще се възтановя бързо... моля ви.. отговорете ми.. знам, че е глупаво, но отговор не намирам.. дайте ми и някой друг съвет за след това... Благодаря Ви! : )))

Rebirthing
12-13-2011, 08:38
Не мисля, че може да се отговори с категоричност по този въпрос. Ако до сега не си спортувала нормално е отначало да се задъхваш и изморяваш по-лесно, с времето мисля, че това ще премине.

dream1707
12-13-2011, 10:13
Аз пуша от 2 години и нещо и си спортувам нормално, а пуша по половин - една кутия на ден :) ... Ако спреш цигарите и спортуваш редовно организма ти просто свиква... а и ти за 7 месеца с по 2-3 цигари на ден едва ли си си нанесла кой знае какви поражения.

whitebunny
12-13-2011, 10:35
^ съгласна съм.. пък и не си закоравял пушач да пушеш по 1-2 кутии на ден. Щом са по 2-3 цигари не мисля, че ще ти е много трудно да ги откажеш. Със или без цигари за мен лично е едно и също (относно изморяването). Успех :)

titkos
12-14-2011, 10:11
Прецени кога най-много ти се допушва (дали още със ставането, дали като седнеш на кафе, като си на купон и др.) и си намери друго занимание в тези случаи, така че ръцете ти да си играят с нещо и устата ти да е заета. Все пак пушенето е навик. Та... като ти се допуши, брой до 3 мин., толкова трае желанието да запалиш. Като ти се пропуши пак, изчакваш отново 3 мин.

mynichkaTanq
12-14-2011, 13:58
Ами това, че са 2-3 цигари на ден няма кой знае как да те затруднява да спортуваш, но ако си избрал футбол или баскетбол в началото малко ще се задъхваш докато организмът ти се изчисти.
А ти момче или момиче си?

Biskfitka
12-14-2011, 16:02
... като ти се допуши, брой до 3 мин., толкова трае желанието да запалиш. Като ти се пропуши пак, изчакваш отново 3 мин.

Глупости :D

s0phie
12-16-2011, 10:59
От автора: МОМИЧЕ СЪМ! И мисля да се занимавам с волейбол и бягане, но ако не се получи с волейбола ще се занимавам с фитнес и бягане : ))

yakuza_
12-16-2011, 11:00
ако спортуваш и пушиш умираш

mayaaa
12-17-2011, 17:05
Ако спреш цигарите и спортуваш ще се възстановиш, но не очаквай да е бързо...

OverCrusher
12-17-2011, 21:14
Много лесно се спират , стига да можеш да се контролираш , аз пушех на периоди , ама ся ги спрях , нещо ми омразнаха ,тва стана след няколко пушения на трева (ама тва е друг въпрос) , иначе аз преди си давах парите само за цигари , и в един момент осъзнах , че пушенето е много тапо и вреди на здравето , такаче казваш си че няма да пушиш и тва си е , а иначе може да се успокояваш със музика ( както правят всички) :)

MissHouse
12-19-2011, 08:05
има различни методи в интернет, но ако нямаш воля нищо няма да ти помогне

темата за този раздел ли е ?

OverCrusher
12-20-2011, 20:35
еми не е за този радел ама ако момичето е боли отчаяно и е гледала да потърси по бързо помощ и сигорно не е обърнала внимание на радела , иначе админите , би трябвало да се заемат с това и да преместят темата в правилния раздел