PDA

View Full Version : Помощ



dazyfrog
12-13-2011, 10:23
Някои може ли да ми хелпне аз съм на 18 но досега не съм си имал гадже. Обличам се хубаво и стилно, забавен съм имам и приятелки малко са но все пак си дрънкам глупости с тях. Ама като си харесам някое момиче и почвам да си говоря с нея но като започна да издавам чуствата си и тя се отдръпва от мен и като реша че трябва да се действа и я поканя на среща тя си измисля оправдание и ми отказва и спираме да си убщуваме. Може ли да помагате защо така ме мразят момичетата ?
И съжалявам за грешките те са заради скапаното училище 47 мо в което съм 12 клас сега - а да всички в класа се ебават с мен и с никого от тях не си убщувам

anonymous708973
12-13-2011, 10:59
О, Боже ...

dazyfrog
12-13-2011, 11:08
квоо? няма ли кво да променя :Arrow:

ledenakrasota
12-13-2011, 17:20
Първо, се научи да слагаш запетайките, за да си вземеш матурите. ;o)
Второ, облеклото може да ти дигне самочувствието, но не и да ти даде такова, ако напълно липсва.

Запиши спорт, излизай повече и просто се отпусни. Не мисли какво мисли този или онзи. Проваляш се, когато се спичаш. :)

anonymous708973
12-13-2011, 18:52
Искам снимка.

Enchanting
12-14-2011, 10:44
и да пише се 'Общувам' ;xx :D

qkakukla2
12-14-2011, 11:42
Искам снимка. Аз също :)

Znaeshlime
12-17-2011, 16:51
И аз бях така до скоро. Годините ми са много по малко, което е по добре, но все пак повечето момичета харесват момчета с хубави тела или по скоро подържани..Разбира се и стила на обличане не е за пренебрегване. Не знам при тебе как е, но да кажа ;Д

anonimna5793
12-18-2011, 15:49
Външният вид има голяно значение , но за всеки има "риба в морето" . Моят съвет е да питаш своите приятелки за мнение . Те те познават , а хората във форума не . Както виждаш предпочитат да критикуват , отколкото да се опитат да помогнат. Много може да са причините за твоя "проблем" - може да си харесваш момичета извън твоите възможности , може да имаш лоша слава в училище , всичко може . Щом си на 18 значи имаш контакт с момичета на тази възраст , което предполага , че около теб има по зрели девойки . Бъди директен , но не прекалено . Недей да позволяваш отношенията ти с момичето , което искаш , да станат повече приятелски отколкото е необходимо . Знам , че вие момчетата не можете да възприемате ено привлекателно момиче само като приятелка , докато ние момичетата можем да създаваме приятелства с противиположния пол . Малко повече комплименти за външния вид , внимание докато говори , да забелязваш , ако има нещо ново по нея , да помниш любимите и неща ... ето това прави по-голямо впечатление от външния вид . :)

marilyn
12-19-2011, 16:19
Ние не те познаваме и няма как да ти кажем много. Наистина питай приятелите/приятелките си за някаква критика. Дрехите не са най-важното, нито външния вид. Аз лично на такъв неграмотник като тебе не бих обърнала внимание.

Meoww
12-19-2011, 16:24
Ние не те познаваме и няма как да ти кажем много. Наистина питай приятелите/приятелките си за някаква критика. Дрехите не са най-важното, нито външния вид. Аз лично на такъв неграмотник като тебе не бих обърнала внимание.

+1 Аз също. Нямам какво повече да добавя...

Josefinne
12-20-2011, 13:05
Според мен колкото и добре да се облича някое момче, ако просто си е грозно, точно така ще реагират момичетата. Но може би не е това проблемът - може би заеква, може би някакви качества му липсват ( самочувствие, такт или друго ), а може би винаги налита само на големи красавици извън неговата категория и...Съответно те го режат. Въобще много възможности.

windowlicker
12-21-2011, 04:43
Еми, младеж първо не ти е виновна гимназията, че си неграмотен, щото да пишеш се учиш още в първи клас по принцип, не знам при теб как е било. Второ: като гледам не обичаш много много да поемаш отговорности, все гледаш другите да обвиняваш. Момичетата не я харесват тази черта особено.

sasha_90
12-21-2011, 18:15
Комплекси....

SmilezZz
12-24-2011, 15:08
Като за начало си вдигни самочувствието. Не всичко опира до външния вид: вярно е , че в началото играе роля , но в бъдеще ако не си допаднат двама , няма смисъл да са заедно , заради едната външност.

- Научи се да пишеш. Аз лично не бих се занимавала с някакъв, който не знае как да пише , а като се има предвид, че е на 18 години.

- Научи се да бъдеш отговорен, да можеш да отстояваш мнението си и да признаеш вината си , когато си виновен.

И не можем да ти кажем защо те мразят момичетата , при условие , че не те познаваме. Явно има някакъв проблем, който не ти позволява да си общуваш с тях. Дали този проблем се крие в характера ти или в нещо друго - не можем да ти кажем.

BornToRaiseTheHell
12-25-2011, 13:26
Ми, ако си избиеш от главата мислите, че стилът и обличането са начина да си намериш приятелка, може и да успееш. Може и да се понаучиш къде се поставят препинателните знаци. Даскалото ти е най-малкия виновник. Осъзнай това. Успех. :)

justasmile
12-25-2011, 14:37
Еми ако от далече се вижда, че ти е тъпо сам, тоест без гадже - скоро няма да си намриш такова. Радвай се на живота, човече - и да не ти прави впечатление ;)