PDA

View Full Version : Моля за съвет!



sun251
12-13-2011, 13:28
Здравейте!Искам и аз да споделя моя малък проблем.Който НЕ ИСКА да не чете и моля за вашето мнение по въпроса!

Та преди когато бях по малка (в момента съм на 15 и също не мога да се нарека голяма) имаше момчета които ме харесваха .. някой са ми го казвали други не!Аз не обръщах внимание на никое защото за мен съществуваше само едно,но затова по-късно ще ви разкажа!Въпреки това аз никога не съм имала гадже ..защото никога не срещнах подходящия или може би всички ми бяха еднообрани!Дразнеше ме това,че момчетата ми натякваха чувствата си и ме притискаха.Може би това е и проблема ми в момнета.Май играх ролята на "госпожица недостъпна" и всички изведнъж се отръпнаха от мен .. понякога имам чувството,че се страхуват дори да общуват с мен.Вече никой не ме харесва,не ми обръща внимание (което и не целя) просто все едно не съществувам.Мислех си,че така ще ми е по-добре,но се чувствам ужасно.Всичките ми съученички имат поне 5 момчета които ги харесват..е аз нямам това!Но не завиждам защото исках само едно момче,а то постоянно ме отблъсква..ще ви разкажа на кратко какво стана:

Харесвам го още от 5 клас,но той беше гадже с братовчедка ми.Примирех се с това защото просто дори и да скъсат аз нямаше как да тръгна с него веднага защото по този начин ще нараня нея.Реших да не общувам с него,но понеже сме в един клас всеки ден го виждах и ..ставаше ви още по-гадно!Една вечер той ми писа и ми каза,че имал "чувства" към мен.Не знаех какво да му кажа ..да си призная или не ..и в крайна сметка реших да него правя защото пак помислих за братовчедка си.След една седмица той я заряза.Почувствах се ужасно!Започна да ми пише през лятото и да ми разправя колко ме "харесвал",но аз все още не намирах смелост да му призная моите чувства.Започнахме отново училище и той се държеше добре с мен в началото .. разбрах,че може би наистина ме харесва.Тъкмо събръх смелост да му призная и той се отръпна от мен .. започна да не ме забелязва ..сякаш ме избягваше.Обръщаше внимание на всеки освен мен и аз реших,че няма смисъл.Тази година (приеха ни в една и съща гимназия)сме в един клас отново и аз ВСЕ ОЩЕ изпитвам същите чувства.В началото на годината той пак се държеше мило с мен .. и понеже имах кратък флирт с едно момче той ми призна,че не му е било приятно.Аз не повярвах на това,но той сякаш за да ми докаже думите си се държеше тякак си .. все едно знача нещо за него.Зарадвах се ..помислих си,че най-сетне е времето което чакам от години,но какво се случи..Отново се отръпна от мен този път с предупреждение .. каза ми "вече не виждам смисъл ..очевидно е,че не изпитваш нищо".При тези думи аз порсто реагирах ..зле!Започна да се закача с момчитата от моя клас .. всеки ден си избира нова ..понякога си мисля,че го прави нарочно ..да ме дразни ..да ми върне за всичко което съм му причинявала!Започна и с бившето му гадже (братовчедка ми) да я сваля .. да и казва колко много я обича..но и най-важното,че иска да му пусне.Превърнал се е в неуписуемо тъпо момче.Единствения начин по който гледа на момичетата е като на обекти които стават само за е***е.Бях направо отвратена от него ..никога не съм предполагала,че може да се превърна в това.Въпреки всичко аз виждам и предното момче .. което беше много повече от това което е сега.Аа забравих и да вметна,че пие и пуши .. направо..нямам думи.

Искам да ви попитам само нещо ..струва ли си да продължавам да изпитвам такива чувства и да давам всичко за това момче!
И още нещо .. защо всички момчета бягат от мен .. защо вече никой не се интересува..може ли да е в следствие на някакви мои намеци.

Благодаря ви предварително за помоща!

SisiStrange
12-13-2011, 13:59
На първия ти въпрос отговорът е повече от очевиден. Много ясно, че не си струва да харесваш някого, при положение, че вече реално като човек не ти е симпатичен. Вие сте по на 15. Кво пиене, пушене и е**не? Като е такъв, да си намери момиче за това. Ти не искаш само секс, нали? Преди време, когато те е харесвал се е отдръпнал, защото ти си била прекалено надута (не го приемай като обида, просто е така), за да му обърнеш внимание, все ти е предлагал, ти все си го рязала и е напълно нормално да му писне. Всеки си има достойнство и граници на търпението. В случая, обаче, това не е загуба за теб, защото самия човек не е стока.

Що се отнася до другите момчета... прекалено "недостъпните" момичета (въпреки, че такова нещо въобще не съществува наистина) изглеждат като надути пуйки. И в един момент просто не си струва да се занимаваш с тях. Цялата показност колко не те интересуват момчетата, отказите и прочие приличат (и дефакто са) една поза, която дразни. Започни да се държиш като човек, не като кифла. Бъди мила, отзивчива, смей се с тях, шегувай се, бъди по-топло същество и пак ще започнат да те харесват хората.

Впрочем, не знам защо дадох толкова свестен съвет при положение, че ти просто искаш да има кой да те харесва, за да ти ходи по гъза, за да не си по-назад от приятелките си без да имаш намерение да създадеш нещо повече.
Както и да е, темата е написана грамотно, това стига донякъде.

Cyandreamer
12-13-2011, 14:03
Купи си правописен речник.

djipsito
12-13-2011, 14:16
Ако мислиш, че ще те разбере когато му кажеш тва, което написа и тук, говори с него. Понеже не ми се струваш много сигурна в него или в чувствата си, претегли нещата, помисли дали ще си струва. Ако нещата, които не ти харесват са повече от тези, които ти харесват, дали ще си заслужава усилието ?

Колкото до другите момчета, гледай да не се държиш надменно. Бъди общителна, не се прави на някаква, каквато не си... Чак да бягат не вярвам, помисли къде ти е грешката и гледай да я поправиш. За държание говоря.

sun251
12-13-2011, 14:45
На първия ти въпрос отговорът е повече от очевиден. Много ясно, че не си струва да харесваш някого, при положение, че вече реално като човек не ти е симпатичен. Вие сте по на 15. Кво пиене, пушене и е**не? Като е такъв, да си намери момиче за това. Ти не искаш само секс, нали? Преди време, когато те е харесвал се е отдръпнал, защото ти си била прекалено надута (не го приемай като обида, просто е така), за да му обърнеш внимание, все ти е предлагал, ти все си го рязала и е напълно нормално да му писне. Всеки си има достойнство и граници на търпението. В случая, обаче, това не е загуба за теб, защото самия човек не е стока.



Що се отнася до другите момчета... прекалено "недостъпните" момичета (въпреки, че такова нещо въобще не съществува наистина) изглеждат като надути пуйки. И в един момент просто не си струва да се занимаваш с тях. Цялата показност колко не те интересуват момчетата, отказите и прочие приличат (и дефакто са) една поза, която дразни. Започни да се държиш като човек, не като кифла. Бъди мила, отзивчива, смей се с тях, шегувай се, бъди по-топло същество и пак ще започнат да те харесват хората.

Впрочем, не знам защо дадох толкова свестен съвет при положение, че ти просто искаш да има кой да те харесва, за да ти ходи по гъза, за да не си по-назад от приятелките си без да имаш намерение да създадеш нещо повече.
Както и да е, темата е написана грамотно, това стига донякъде.


Първо благодаря ти за мнението!Мисля,че за първия ми въпрос наистина аз си знам отговора и той е,че няма смисъл ..просто явно съм имала нужда да го чуя и от друг.Не вникакъв случеи не искам само секс ..аз не съм кифла и много съжарявам,че сте ме сметнали като такава!Не го приемам като обида защото разбирам,че си права.Ами това е реалноста в днешно време .. и на по 13 също пушат,пият,правят секс и не им пука какво става нататък!За втория ми въпрос ..аз наистина ..не се държа надменно,напротив или съм някоя прекалено недостъпна ..просто не съм като другите от нашия клас които на всеки срещнат който им предложи приемат ..явно аз разбирам по-друг начин думата "гадже".Попринцип съм мила ..много често им се смея на глупостите (не подправено ..просто наистина ми е смешно) и съм услужлива..може би проблема е това,че тренирам и боен спорт и понякога се държа групо когато ме занимават без причина.Наистина ми даде страхотен отговор ..и частичка която ми липсваше за да разбера къде ми е проблема ..и наистина аз изобщо не съм такова момиче ..не знам защо си го разбрала така!Описа ме меко казано като една "кифла".Не искам да ме харесесват само ей така .. просто всяко момиче иска да се чувства желано по някакъв начин.Не ми пука това,че съм по назад от тях ..и не целя това да се издигна.

sun251
12-13-2011, 14:49
Ако мислиш, че ще те разбере когато му кажеш тва, което написа и тук, говори с него. Понеже не ми се струваш много сигурна в него или в чувствата си, претегли нещата, помисли дали ще си струва. Ако нещата, които не ти харесват са повече от тези, които ти харесват, дали ще си заслужава усилието ?

Колкото до другите момчета, гледай да не се държиш надменно. Бъди общителна, не се прави на някаква, каквато не си... Чак да бягат не вярвам, помисли къде ти е грешката и гледай да я поправиш. За държание говоря.

Благодаря ти за мнението!Наистина не съм много сигурна ..и като се замисля мисля че не си струва изобщо както казах и в другия пост ..не съм надменна,държа се съвсем нормално всъщност това,че не ме харесват не ми е толкова голям проблем .. не може всичко да се върти около мен.Ще се опитам да порабътя над характера си : )

sun251
12-13-2011, 14:50
Купи си правописен речник.

Всеки греши!;)

Azoria
12-13-2011, 15:17
Твоето държание е причината да не искат да общуват с теб. Много ясно ,че никой няма да иска да говори на момиче ,което се държи като ледената кралица когато й "натякват чувствата си" и едва ли не трябва да й се кланят ,за да стане нещо. :Х
/ Между другото когато ти е казал "Няма смисъл." е бил момента да си признаеш чувствата ,а не да се сваляш с други момчета :( /

Момчето очевидно не си струва. Ходи с някакво момиче ,сваля се на братовчедка й,прави се на големия играч... :?
Пубертета стабилно го друса. Не се занимавай с него,поне докато не му дойде малко акъл. Най-малкото ,защото в момента е в търсене на момичета ,с които ще му се отвори парашута ,а ти явно искаш повече от това.
Предлагам ти да се огледаш малко ,все някой друг може да ти хареса. :)

sun251
12-13-2011, 15:23
Твоето държание е причината да не искат да общуват с теб. Много ясно ,че никой няма да иска да говори на момиче ,което се държи като ледената кралица когато й "натякват чувствата си" и едва ли не трябва да й се кланят ,за да стане нещо. :Х
/ Между другото когато ти е казал "Няма смисъл." е бил момента да си признаеш чувствата ,а не да се сваляш с други момчета :( /

Момчето очевидно не си струва. Ходи с някакво момиче ,сваля се на братовчедка й,прави се на големия играч... :?
Пубертета стабилно го друса. Не се занимавай с него,поне докато не му дойде малко акъл. Най-малкото ,защото в момента е в търсене на момичета ,с които ще му се отвори парашута ,а ти явно искаш повече от това.
Предлагам ти да се огледаш малко ,все някой друг може да ти хареса. :)


Да наистина мисля,че държанието ми е било ужасно!Може би наистина е било правилният момент,но не ми е достигнало достатъчно акъл за да го усетя!Ще се огледам макар,че всички от моя клас (момчетата) са такива .. неоринтирани,силно ги тресе пубертета както ти каза ..и макар да не са толкова големи и запознати единственото което ги интересува е с коя да правят секс и да се изхвалят после.Много ти благодаря за съвета :)

Azoria
12-13-2011, 15:45
Да наистина мисля,че държанието ми е било ужасно!Може би наистина е било правилният момент,но не ми е достигнало достатъчно акъл за да го усетя!Ще се огледам макар,че всички от моя клас (момчетата) са такива .. неоринтирани,силно ги тресе пубертета както ти каза ..и макар да не са толкова големи и запознати единственото което ги интересува е с коя да правят секс и да се изхвалят после.Много ти благодаря за съвета :)

Моля. :) Защо е задължително да е някой от твоя клас? Щом не ти харесва мисленето им - не си го налагай. :) Хвани някой батко :lol:

sun251
12-13-2011, 17:09
Моля. :) Защо е задължително да е някой от твоя клас? Щом не ти харесва мисленето им - не си го налагай. :) Хвани някой батко :lol:

Хах права си :D

sun251
12-13-2011, 17:10
Хей момичета благодаря ви за помоща!Като се замисля сега това не е най-важното ..,а може би и целия проблем е в мен :) Благодаря за съветите,страхотни сте :*

toninatora
12-13-2011, 18:11
виж са аз сам момче. На 15 сам,но сам немал гадже.Точно като теб сам.Се едно чета мойта лична история.Е сега се промених и сам доста забавен и не ме отбягват но както и да е .Сега да ти кажа по темата.Примерно аз ако харесам някого си го харесвам докрай(има такива момчета които обичат и не мислят само за секс) но има такива момчета които всеки ден с друго момиче(всеки ден секс може да го кажем).Принципно тези момичета са кифли,К***и и т.н. Разбрах че ти не си такава затова ти казвам това момче щом е почнало да търси да е*е начи то не е същото.Моя съвет е да спреш да се занимаваш с него.Ако се пак станете гаджета той щом иска да чука братовчетка ти то тва значи че ще иска и теб да чука(а ти ако му откажеш то ще те остави и ще стане лошо).Ако искаш вярвай но ти казвам имал сам такива приятели които са с момичето само заради с***а и когато момичето откаже те го зарязват.

djipsito
12-13-2011, 18:55
Авторке, я виж тука наборите как ти влизат в положението ;D

toninatora
12-13-2011, 18:57
Авторке, я виж тука наборите как ти влизат в положението ;D

естествено че ще и влезна в положението, не сам некав идиот за да не разбера че на момичето и е трудно да реши