PDA

View Full Version : Скрола оставя следи по страницата



SunT
12-13-2011, 15:43
От днес когато скролвам страница с тъчпада след него остава разместено и размазано съдържанието на страницата.Лаптопа ми е HP Probook 4530s.Какво му стана?Нищо не съм натискала.Много е дразнещо и когато се опитам да снимам екрана не излиза на снимката.

Sh@d0w
12-13-2011, 17:38
Смени си браузъра?

SunT
12-13-2011, 19:53
Ми аз съм с Линукс.Пробвах да сложа Гугъл Хром но даде някаква грешка.Пак ще пробвам, обаче не знам кои браузъри стават.

Sh@d0w
12-13-2011, 21:02
А виж за линукс не мога да ти помогна, просто нямам поглед над нещата там. Казваш че от вчера е така. Нещо правила ли си по - специално на лаптопа, не вярвам да е станало от самосебе си?

SunT
12-13-2011, 21:53
Ми не.Той е на 2 дена лаптопа, още разучавам СУСЕ-то с което дойде, понеже и аз съм пълна боза с Линукс.Не съм правила нищо по-специално.Аз дори не мога нищо да му инсталирам защото не знам как.Само един скайп тръгна.От браузърите само Хром ми харесва, а той даде няква грешка и до там, нито мога да го махна, нито да го сложа пак..Стои си иконата и тва е.Интересното е, че ето сега например всичко си е ок а следобед кво му стана нямам идея.След това го изключих веднъж и се оправи.

Wax
12-14-2011, 06:38
За линукс по хубаво изтегли от специалните разработки на хрома.
Всмис има обща версия за линукс, обаче за различните видове има вариации в функционалността.
И при мене имаше бъгове когато бях с линукса и изтеглих няква спец. версия на хрома и стана.

SunT
12-14-2011, 11:38
А добре де този Хром който ми остана само като икона и нищо не става с него какво да го правя?

.........
Ох, зарежете, ще чакам преинсталация със 7.