PDA

View Full Version : безразлична



MoreThanaLL
12-13-2011, 17:19
Охх хора, много ми е зле положението. В момента съм с прекрасен човек до себе си, който дава всичко за мен. Не може да си представите за какво говоря, никога не е имало такова момче да държи толкова много на мен. А аз глупачката до скоро бях литнала по един кретен, с който всъщност вече не бих могла да имам нищо общо. Проблема ми е в това, че момчето, с което съм не ми е тръпка - не го харесвам ! А той се държи толкова добре, но някакси цялото това внимание ме задушава. Когато сме заедно постоянно ме прегръща, целува, говорими куп неща, когато не съм с него ми звъни постоянно, а смс-и получавам на всеки 2 минути. Не искам да съм с него, но просто не мога да го зарежа. Толкова виновна се чувствам, но какво да направя като сърцето ми не го иска ?? :S

Shturrrche88
12-13-2011, 17:32
Абе, защо просто не му кажеш, че те задушава и да понамали вниманието?

Meoww
12-13-2011, 17:40
Вниманието му към нея не я задушава, просто тя няма нужда от него.
Авторке, кажи му истината на човека, ще го заболи, но поне да не храни напразни надежди.

MoreThanaLL
12-13-2011, 17:51
Трудно ми е да му кажа, но явно така ще стане.. не знам как ще събера смелост да му кажа :X

TheBeliever
12-13-2011, 18:00
И после, когато момчето вече не е до теб чудодейно ще осъзнаеш, че всъщност много го харесваш и ще се жалваш, че си го изгубила.

Моят съвет е да не прибързваш. Все пак, за да си с него значи е имало защо. В даден момент те е привлякъл с нещо.

Според мен ще е добре да ограничите малко контактите, не бързай да го зарязваш, но го помоли за ден-два (може и повече) време само за теб. През това време не се виждайте, не се чувайте, даже не му проверявай фейсбука (колко ли ще е трудно). Ако ти липсва и усетиш някакво пламъче значи има надежда. Ако не - бъди искрена и не губи повече времето на момчето. Но трябва да се увериш в чувствата си (или в липсата им), за да не съжаляваш после за взетото решение.

valdesbg
12-13-2011, 18:04
Ако знаеше къде те сърби щеше да е прекрасно.

anonymous708973
12-13-2011, 18:46
Последвай съвета на TheBeliever.

MoreThanaLL
12-13-2011, 20:12
Не знам и аз.. Но ето ви пример от преди малко скарахме се по телефона за нещо и му затворих, след това получавам смс - '' Извинявай мишле, обичам те много ! Искам само да си щастлива !'' И аз не съм права, ама кажете ми какво мъжко има в този смс ???

valdesbg
12-13-2011, 20:19
Ти си го научила да е такъв. Или ако не си - му позволяваш и го поощряваш да е такъв.

Скръцни малко със зъби и ще видиш как ще се промени набързо.

MoreThanaLL
12-13-2011, 20:23
бе какво съм го научила.. не съм го карала и не искам да лети по мене, дразни ме това.. но въпреки всичко осъзнавам колко много държи на мен и как след време сигурно ще ми липсва :X

valdesbg
12-13-2011, 20:27
Е като те дразни и не искаш - що си траеш?

Тегли му гредата всеки да се спасява по единично. То твойто става - хем сърби, хем боли.

А знаеш ли в същност къде те сърби?

Hilary_
12-13-2011, 20:38
Не те задушава момчето, просто ти нямаш нужда от него!
Вместо да се оплакваш колко си виновна, му кажи истината ..

rosko_bosko
12-13-2011, 20:50
MoreThanaLL, извинявам се че ще пиша в твоята тема но и аз имам подобен проблем като твоя но с момиче,
Та с нея съм вече година и половина и всичко си е наред,виждаме се на седмица 3-4 пъти ,понякога по малко ,понякога повече,и от около месец някъде почнах да усещам хладни чувства и тези дни тя ми каза че работата не върви между нас,тя се разплака а на мен все едно съм глътнал диня и ми е преседнала.Спомена ми ,че в началото всичко е било окей, но после не било така макар да не си личеше до скоро,нямало я вече тръпката.Какво да правя незнам :(

TheBeliever
12-13-2011, 20:52
MoreThanaLL, извинявам се че ще пиша в твоята тема но и аз имам подобен проблем като твоя но с момиче,
Та с нея съм вече година и половина и всичко си е наред,виждаме се на седмица 3-4 пъти ,понякога по малко ,понякога повече,и от около месец някъде почнах да усещам хладни чувства и тези дни тя ми каза че работата не върви между нас,тя се разплака а на мен все едно съм глътнал диня и ми е преседнала.Спомена ми ,че в началото всичко е било окей, но после не било така макар да не си личеше до скоро,нямало я вече тръпката.Какво да правя незнам :(

Връзката ви се е изчерпала. Или "тръпката" й се е прехвърлила към някой друг. Няма какво да направиш.

valdesbg
12-13-2011, 20:54
Роско.. то си е очевидно какво трябва да направиш.

rosko_bosko
12-13-2011, 20:57
Така отстрани е много лесно ,има една поговорка "сто тояги на чужд гръб са малко" !

rosko_bosko
12-13-2011, 20:58
Роско.. то си е очевидно какво трябва да направиш.
какво ако може да споделиш

TheBeliever
12-13-2011, 20:59
Момичето ти е казало в прав текст, че вече няма чувства към теб. Колкото и да го мислиш, както и да го извърташ - то си е ясно. Обирай си крушите и толкова.

valdesbg
12-13-2011, 21:05
Роско Боско, лесно е в случая щото девойката ти е казала че нещата не вървят, ти виждаш че нещата не вървят. Е ебати още кой трябва да ти каже че нещата не вървят?

Стига сте се си губили времето взаимно. Най-добре ще е спокойно да се разделите. Явно е че нямате желание да си оправяте отношенията и да разберете що се е стигнало до тук.

fenkaaa
12-13-2011, 22:20
Ако не сте заедно от много време предполагам няма да е толкова трудно да му обясниш някои неща.. :)

rosko_bosko
12-15-2011, 19:58
Ако не сте заедно от много време предполагам няма да е толкова трудно да му обясниш някои неща.. :)
да и обесня :), ами година и половина не знам мисля че не е малко ,обясних и ,ама днеска е така - утре онака

Mi6inka
12-16-2011, 08:13
Така се измъчваш , а и него най-вероятно. Той сигурно усеща, че нещо не е както трябва и може би за това се държи така прекалено мило... Бъди искрена с него, колкото и да е трудно, не му давай само напразни надежди

marilyn
12-16-2011, 08:41
Авторке, това цялото внимание и мен би ме задушило, ама аз съм си такава натура. Иначе щом казваш, че няма тръпка, значи според мен всичко е загубено. Няма ли тръпка, няма и смисъл, поне според мен. Аз лично съм на принципа "отиде ли си тръпката, след нея си тръгвам и аз". Поговори с него, но като цяло се замисли дали отношенията ви имат бъдеще или е време да му кажеш, че трябва да се разделите...

anonymous708973
12-16-2011, 16:27
Не знам и аз.. Но ето ви пример от преди малко скарахме се по телефона за нещо и му затворих, след това получавам смс - '' Извинявай мишле, обичам те много ! Искам само да си щастлива !'' И аз не съм права, ама кажете ми какво мъжко има в този смс ???

Добре бе, кажи му следвашия път да ти напише "Лека нощ, пача проста.". Достатъчно мъжко ли ще е за твоя вкус? Вероятно не е най-добрата реакция от негова страна и сигурно е изнервящо, но момчето се е постарало, а ти
няма как да си с мъж. Ти самата си пикла, няма какво да правиш с един мъж.

GOODNESS
12-16-2011, 17:07
Само да ти кажа, че момче като него рядко ще срещнеш то си личи, чe има чувства и прави компромиси..ами и смс-а? Сега всеки втори е ебльo, който си обира партакешите след половия акт.
Помисли си добре. Има хора, за които е най-важно да имат сериозна връзка :)
После ревете по фейсбук къде бил "перфектния".

sladur4etyYy
12-20-2011, 21:47
да, това не е мъжко поведение. но то всеки си има кусури, които го отдалечават от понятието ''истински мъж''. ако някога намериш стопроцентов такъв, моля, обади ми се, да видя и аз с очите си такова чудо, хахах.

anonymous708973
12-21-2011, 03:47
Само да ти кажа, че момче като него рядко ще срещнеш то си личи, чe има чувства и прави компромиси..ами и смс-а? Сега всеки втори е ебльo, който си обира партакешите след половия акт.
Помисли си добре. Има хора, за които е най-важно да имат сериозна връзка :)
После ревете по фейсбук къде бил "перфектния".

И само защото прави компромиси и има чувства, тя трябва да стои с него и да си повтаря колко трябва да е благодарна? Една връзка е повече от това.
А дали поредният ще се омете след секса, зависи от самата нея и нейната преценка за ситуацията. Интересно що на мен не ми се е случвало.

SmilezZz
12-21-2011, 06:25
Ти знаеш ли въобще какво искаш ? Дразнила я прекаленото внимание , дразнила я не знам си какво , а след време
щяла да му липсва . . . И щом тръпката я нямаше още от самото начало - защо , по дяволите , тръгна с него ?
ОчевАдно е , че той има чувства към теб, държи на теб и на връзката ви , прави компромиси , иска ти да си добре , а ти
. . . Добре , дай да те напсува едно здраво - нали искаш нещо мъжко.
Апф. Кажи му истината на момчето , че да не храни празни надежди. Личи си , че ти най - малко го заслужаваш.

sladkalady
12-21-2011, 10:50
Кажи му ,че нямаш чувства към него-поне това му дължиш.И няма смисъл да си с някой ,който те обича,но към когото не изпитваш нищо.Просто няма логика!

sasha_90
12-21-2011, 19:33
Колко е подло да си играеш с чувствата на хората...
Не мога да разбера,как така нямаш тръпка към него,а позволяваш да те прегръща,целува.На твое място не бих позволявала такава близост с човек,който не харесвам.

MoreThanaLL
12-22-2011, 07:50
Какво ме нападате ? Особено ти, PinkPan7her ? Виновна съм - знам ! Може да съм всякаква, но се замислете за гледните точки. Аз нямам нищо към него, дразни ме във всяка една секунда, но и осъзнавам колко много държи на мен, не искам да го изгубя като човек, а приятели не може да сме, остава само нещо повече. 2 години тичаше след мен и ми се обесняваше, накрая и аз не знам защо съм с него. Нещата не са се променили. Той още ходи по мене, аз още съм толкова безразлична към него. Айде тези дето ми дават яките съвети, освен да му кажа : '' Много ме дразниш, не искам да съм с тебе, остави ме на мира. Нека да сме само приятели и поне да мога да разчитам на теб като такъв. '' ????????????????

RealBrutalBarbie
12-22-2011, 08:00
Мила кажи му колкото се може по-скоро защото ако му го кажеш късно на теб ще ти е по-тъпо а на него много по-гадно .. А за другите които са написали да остане с това момче мисля че грешат .. колкото и да я харесва и обича колкото и да е перфектен тя като няма тръпката и като не е влюбена неможе да я разубедите напълно я разбирам минала съм по този път .. кажи му "Искам да сме само приятели но не както другите дето скъсват така и никога повече не се чуват , ние да сме нещо различно да излизаме заедно.. " а той ще си реши какво точно иска ... Бъди смела обясни му всичко а ако не си сигурна в чуствата си сега ето направи горното пък сама ще разбереш дали можеш без него или не :) !

RealBrutalBarbie
12-22-2011, 08:02
В друг случай му кажи че не си подходящата за него или нещо подобно .. надявам се да не е с лапешки акъл ..

wallker69
12-28-2011, 15:08
Просто поговорете и му кажи, как стоят нещата. Кажи му това, което каза в темата. Признай му какво чувстваш и т.н.
То вярно той се държи много мило с тебе, но след като не ти е тръпка по-добре да му кажеш истината по отрано, отколкото след 1, 2 години да речем, когато нещата станат по-сериозни.
Поздрави.