PDA

View Full Version : Отслабване



Kristina94
12-14-2011, 07:02
Не искам да отслабвам, искам да се стегна за празниците .. дали ще се получи, ако скачам 2 седмици по 50 пъти на ден на въже и спра тестеното, газираното и сладкото ?

Meoww
12-14-2011, 08:10
А защо си избрала точно скачане на въже?

s0phie
12-14-2011, 10:19
НЕ! Защото ти ще отслабнеш и пак ще ги качиш, защото искаш да отслабнеш за 1-2 седмици... пфф.. стягането не става с щракане с пръсти.. Ако си съгласна да си прецакаш организма и да качиш килограмите ПАК ... добре.. започвай с плодове само или само зеленчуци.. пий вода и зелени чайове ии си готова, но след това ти си му мисли : ))) Защото с онова, което ти искаш да отслабнеш няма да стане за 1-2 седмици.. зависи колко искаш да свалиш.. ако е 1-2 кг НАЙ-МНОГО - добре.., ноо иначе няма да се получи...

Enchanting
12-14-2011, 10:47
Всичко е до здравословното, редовно хранене. :)
Има вече доста такива теми.

qkakukla2
12-14-2011, 11:51
Научи се да не ядеш тестени изделия нито сладки. Така може да отслабнеш много малко нито ще надебелееш, но после като си свикнеш прави някакви подскоци или бягай рано сутрин.

FuCKkK13
12-14-2011, 12:16
за 2 седмици нормалното сваляне е 1 кг... 2 най-много.. ако е повече предполагам знаеш какви са последиците.. защо просто не хапваш повечко зеленчуци и плодове,пиеш повече вода,спираш газираното,тестеното и сладкото,в храненето се ограничаваш.. т.е. ядеш не много малко,но не и да се тъпчеш,а просто нормално.. и да ходиш за тия 2 седмици на тичане.. според мен това ще има по-голям резултат.. + че можеш да си хапваш по малко сладичко в седмицата,но малко.. и спазваш това да ядеш сутрин нормално,на обяд малко по-малко и вечер още малко по-малко.. но като казвам по-малко няма в предвид да гладуваш :? .. :) успех :)

Kristina94
12-14-2011, 16:38
Както казах, не искам да отслабвам, а да се стегна ! Принципно 1-2 кг. са ми достатъчни .. И по въпроса, защо за 2 седмици още в началото споменах, че искам за празниците. Избрах въже, защото някъде прочетох, че бая се сваля .. :)

VampireLover3
12-16-2011, 10:00
"Избрах въже, защото някъде прочетох, че бая се сваля " - Ще сваляш или не? Въжето е много добро решение, но тези 50 скока аз ги правя за 30 сек. ако смяташ, че така ще получиш някакъв резултат давай.. За спорта трябва постоянство, а не по 50-100 скока.. Аз също скачам на въже доста отдавна и вече ги правя без никакъв проблем първоначално ще ти бъде много трудно и 5 минути няма да издържиш стига да скачаш правилно де, защото съм гледала много хора как скачат като коне и имам чувството, че ще срутят всичко около себе си. Започни със 100 скока мисля, че няма да ти отнеме повече от минута и половина. След това си почиваш 15 сек. да кажем и пак сто и така докато не се измориш напълно и докато не започнеш да ги правиш повече без да спираш. Не ти препоръчвам да скачаш още от първия път много, защото ако цяла година си седяла на едно място не ми се мисли как ще се мърдаш след това. Всчико трябва да става постепенно.

HolyShit
12-16-2011, 15:26
1-2 кг видима разлика едва ли ще видиш,защото няма как тия 1-2 кг да са само мазнини и то само от местата където ти искаш да се стопят(вероятно корем,паласки,дупе,бедра)

ariimeri97
12-16-2011, 15:50
разбрахме, че искаш да се стегнеш, ама да беше споменала къде по-точно....

VampireLover3
12-17-2011, 09:13
^ Ами то няма значение къде иска да се стяга, защото не може да се стегнеш само там където ти искаш- тренира се цялото тяло.

"и да ходиш за тия 2 седмици на тичане.. според мен това ще има по-голям резултат." не съм съгласна само с това, защото с въжето се горят много повече калории от колкото когато бягаш. И тичането е много ама много по изморително.