PDA

View Full Version : Да гласуваме дали да си върнем стария форум



didenceeto
12-14-2011, 08:26
За или Против, кажете всичките си критики към новия сайт

GLaDOS
12-14-2011, 09:16
Хубав - лош , това е новия и така трябва да си остане . Защо пък да се връща старата остаряла версия от преди 6-7 години ?
Нали се стремим към прогрес (като цяло) ? Щом не можете да оставите старото и да преминете към новото за какво говорим ?
Темата е ненужна .Форума може само да се доизпипва . Каквато и да е за вас новата версия , не може да се сравнява със старата .

Lucho
12-14-2011, 11:14
Глупава тема, глупава анкета.

Това е като да гласуваш за или против връщането на комунизма - просто няма как да стане.

Та и тук не ми се вярва форума да мине на старата версия. Категорично изключено.

someonerandom
12-14-2011, 12:04
Хубав - лош , това е новия и така трябва да си остане . Защо пък да се връща старата остаряла версия от преди 6-7 години ?
Нали се стремим към прогрес (като цяло) ? Щом не можете да оставите старото и да преминете към новото за какво говорим ?
Темата е ненужна .Форума може само да се доизпипва . Каквато и да е за вас новата версия , не може да се сравнява със старата .
Пълни глупости-като цяло.Прогресът означава подобрения,промяна към по-добро-ако някой не мисли,че новият форум е по-добър от стария,да гласува да се върнем.
Аз обаче гласувам да останем-изгледът продължава да не ми харесва особено,обаче като цяло има доста полезни неща,които преди ги нямаше.

Shturrrche88
12-14-2011, 12:26
В тоя ред на мисли, искам да знам, защо ме изхвърля постоянно тоя форум? През един час ми изкарва "влезте в сайта"....

amk933
12-14-2011, 15:38
1во темата не е за тук.
2ро решението е за добре.
3то - следователно ключ.