PDA

View Full Version : Тренировки и резултатите от тях



Little_Lady93
12-14-2011, 08:48
Искам да попитам момичетата от раздела- какво тренирате? От колко време, колко често и какви резултати имате?
Ако има и някой по-разбиращ един въпрос: При трениране 3-4 пъти в седмицата нещо от сорта на степ аеробика до колко време би трябвало да се появи видим резутат? (знам, че всяко тяло е различно и т.н., питам ориентировъчно)

mynichkaTanq
12-14-2011, 14:09
аз всеки ден си тренирам, обаче като се прибера свалила съм примерно 1-2 кг за седмица и после на др. седмица няма промяна... защо?!

brutaLxxbunny
12-14-2011, 14:12
Аз тренирам фитнес от месец,с доста натоварваща програма,но два пъти в седмицата и вече има резултати!Направо и аз не можех да повярвам,защото ги очаквах поне след още месец.

elinanacheva
12-14-2011, 17:55
Аз тренирам фитнес от месец,с доста натоварваща програма,но два пъти в седмицата и вече има резултати!Направо и аз не можех да повярвам,защото ги очаквах поне след още месец.
аз лятото отидох 5 или 6 пъти на фитнес за по 2 часа и още от 2рия път почнах да отслабвам защото освен фитнес пиех 3 литра вода на ден и комбинацията е страхотна стягаш се страшно много и отслабваш

MyGuiltyPleasure
02-20-2012, 07:09
brutaLxxbunny
Аз тренирам хип-хоп танци от 1 месец и вече има видим резултат.Тренирам 2 пъти в седмицата.Много ми харесва и ми действа разтоварващо :D

RalittyYy
02-20-2012, 15:39
ами и аз от скоро ще почвам да ходя на фитнес и там смятам, че ще ми направят специална програма по - която да действам, но иначе до преди няколко месеца ходех на народни танци 2 пъти в седмицата и имаше ефект особено най - забележим ефект има на талията :)

4y4u_g
02-20-2012, 17:42
Ходя на фитнес от месец и половина доло горе.За сега съм свалила около 5кг. Но ми направи впечатление,че откакто почнах да се ограничавам в яденето започнах по-бързо да свалям,като не говоря за драстично ограничаване.Ям си сладко,но почти не хапвам хляб и тестени неща и никакви сокове.Единствено кафе и вода.

bloodyF
02-20-2012, 18:16
ходех на фитнес, ама ми е много далеч и на тоя студ не ми се занимава
стегнах си краката МАЛКО. ходих 10-11 пъти с карта, като имах програма-30 мин кардио, ръце, крака, корем, гръб, 30 мин кардио
от април някъде ще ходя пак, ама ще трябва да си намеря по-близко фитнес, че 40 мин до там и още 40 до вкъщи..не ми се занимава честно казано..