PDA

View Full Version : Имам ли гастрит?!



boboncheto0o77
12-14-2011, 14:57
Здравейте.. Аз мисля че имам гастрит, но не съм сигурна... Не иска да притеснявам нашите с подобно нещо и затова искам помощ или съвет от вас! Дали някъде из интернет има някакви тестове да си направиш online за да разбереш дали страдаш от тази болест.. Благодаря ви предварително :)

granger
12-14-2011, 19:04
То,ако имаше тестове такива, нямаше да има лекари. Иди на лекар и е хубаво да кажеш на ваще,ако нещо те боли.

SenaUchiha
12-14-2011, 22:29
Гастрита не бяха ли киселини в стомаха?

DragonLady
12-14-2011, 22:36
То,ако имаше тестове такива, нямаше да има лекари. Иди на лекар и е хубаво да кажеш на ваще,ако нещо те боли.


Точно!!! Само и единствено лекар може да даде такава сериозна диагноза, и не е зле да кажеш на ваще.

Red_Hair
12-15-2011, 16:04
Смятай! :D:D

Ashenvale
12-15-2011, 18:10
Е .. имаш ли ?

batkodoki
12-15-2011, 20:59
Смятай! :D:D

е СМЯТАМ!

до скоро те неглижирах - вероятно поради първичното внушение на нелековата некомпетентност, внушаема от "аватара" ти.
истински "ВОЮВАЩА" в медицинският смисъл Персона - не си, което пък личи от сигнатурата...това е песньовка, НЕ е и истинска поезия..за жалост.....

batkodoki
12-15-2011, 21:02
ВЪЗРАСТ?!

НЯМАШ никаква БОЛЕСТ!

това е нормално състояние на дисбаланс водещ до различно проявени соматични ефекти!

Red_Hair
12-16-2011, 10:22
е СМЯТАМ!

до скоро те неглижирах - вероятно поради първичното внушение на нелековата некомпетентност, внушаема от "аватара" ти.
истински "ВОЮВАЩА" в медицинският смисъл Персона - не си, което пък личи от сигнатурата...това е песньовка, НЕ е и истинска поезия..за жалост.....

Просълзих се.

evropeiski
12-16-2011, 12:59
Пробвай, всяка сутрин на гладно да изпиваш по една чаша топла вода (толкова топла че да става за пиене без да се изгориш), пиеш я на глъдки, а не наведнъж...... но не знам дали ще помогне.

Mi6inka
12-17-2011, 07:39
Симптоми ? Възраст? Какво те кара да мислиш, че имаш гастрит?
Аз съм с обострен гастрит и бих могла да ти споделя какво се случи с мен? Пиши на лично ако искаш. Имай предвид, че гастрита не се появява ей така от раз.

slavito007
12-17-2011, 19:43
И аз имах подобни подозрения. Не знам какви начини има за диагностициране, но при мен беше с бариева каша и след като я изпиеш/изядеш ти гледат на рентген. Слава Богу всичко се оказа наред :)

SmilezZz
12-25-2011, 20:28
С прекаленото седене пред компютъра , взехте да изтъпявате някои. Как може да има онлайн тестове и то за преглед. То е близко до акъла. Вземи да кажеш на вашите и отиди на лекар.

kalpazanka
12-26-2011, 11:56
Не съм чувала досега някъде да правят ФГС с биопсия онлайн, нито пък тестове за колонизация с хеликобектер. :D

ImmortalSportFreak
12-27-2011, 20:48
Не съм чувала досега някъде да правят ФГС с биопсия онлайн, нито пък тестове за колонизация с хеликобектер. :D:D Хаха,няма и скоро да почнат да се правят такива тестове онлайн. :D

От колко време те боли стомахът?Напоследък да си се хранила нередовно или да си пила алкохол-на гладно особено?
Кажи на вашите,защото ако стане така че,да се наложи те сами да разберат-тогава положението ще е доста по-зле;не ти го препоръчвам. Говори с тях и отиди на лекар. (: