PDA

View Full Version : Щом го видя се разтапям!



theblecky
12-14-2011, 21:24
Влюбих се лудо в едно момче от моето училище. Намерих го във фейсбук и си писахме доста. Той започна да ми пише поеми, да ми казва, че имам много хубава усмивка, наричаше ме сладур, казваше, че за мен би направил всичко. И естествено аз бях супер зарибена по него и се вързах на всичките думи. И накрая ми каза, че иска да прекара остатъка от живота си с мен. Тогава направо полудях от радост. Отидох на училище по-рано за да го видя, но тогава стана така, че той се запъти към една позната и я целуна...точно пред мен. Направо чух как ми се разби сърцето.
Минаха няколко седмици и си казах, че вече съм го преживяла, но скоро пак го видях. Погледите ни се засякоха и той ми се усмихна...тогава направо се разтопих.
Вече съм супер объркана! МНОГО ГО ХАРЕСВАМ, но и го мразя заради всичките му лъжи!
Какво да правя?? :(

GLaDOS
12-14-2011, 21:52
Еба ти филма.

DragonLady
12-14-2011, 22:00
За*бавай го тоя, щом ще те лъже тебе с мили приказки и ще ти сваля звезди, а после пред тебе да целува друга ... Не е стока тоя ... Двулични и лицемерни мъжки п*тки не ти трябват.

Enchanting
12-15-2011, 14:22
ами... като за начало може да го попиташ за какво целува друга и ти лицемерничи.^^
По- добре поговорете на живо.

Meoww
12-15-2011, 16:08
Щом е целунал първата срещната, 'начи сама си отговори на въпроса, заслужава ли си да продължаваш да мислиш за него? Не мисля.

Audiophile
12-15-2011, 16:29
Девойче, той явно всички ги сваля с такива думи. Не е важно какво ти говори, а какво прави за теб. 100% се е взел за голям играч, след като 1-2 са му вързали и сега действа с тази схема, просто даваш игнора и превключваш на друга вълна.

sunman
12-15-2011, 18:56
Излез от филма!!

thegreenzombie
12-15-2011, 19:10
казал ти е, че си "сладур" ? .... и ти се разтапяш? ..... замисляла ли си се за режисьорска кариера 8-)

xxKiFlAxx
12-16-2011, 04:21
Точно тея като тоя са селяни! боклуци които не трябва да обръщаш внимание.
не се занимавай

marilyn
12-16-2011, 08:50
Девойче, той явно всички ги сваля с такива думи. Не е важно какво ти говори, а какво прави за теб. 100% се е взел за голям играч, след като 1-2 са му вързали и сега действа с тази схема, просто даваш игнора и превключваш на друга вълна.

Много съм съгласна. А и вие само сте си писали и той вече ти е заобяснявал колко те обича и как иска да сте заедно за цял живот?! Това не те ли усъмни поне малко?! Не ти ли звучи нереално?!

elito0o0o0
12-16-2011, 12:59
Мисля, че трябва да направите филм от това. :lol:

theblecky
12-16-2011, 21:40
Много добре осъзнавах, че нещата, които ми наговори едва ли са истина и че 100% ги е казвал и на други, но знаете, че когато човек е влюбен не го слуша главата :D

anonymous708973
12-17-2011, 07:12
Оправдание за лесно манипулируемите.
Била съм толкова хлътнала, че идея си нямаш, ама толкова много, че за една седмица щеше да ми изяде главата. Без преувеличение, той беше всичко, за което мислех. И все пак използвах главата на раменете си по предназначение и стигнах до извода, че искам да съм с този човек, но не въз основа на това, че ми се искаше да го изнасиля всеки път, като го видя, а въз основа на трезво премислени причини.

valinka997
01-09-2012, 18:27
За*би го ;) повярвай ми - личен опит...

an0nimn0
01-09-2012, 18:40
Мисля, че трябва да направите филм от това. :lol:


Ето защо има толкова безмислени и глупави филми.... :D:D

fluffy_^
01-09-2012, 19:38
Мда и аз оният ден разбрах че момичето което обичам по МИЛИОНИ НАЧИНИ ме е лъгала и сега е тръгнала с друг но съм добре нали ? :) виж кво по добре се отърви от буклуците..По добре гадна истина отколкото сладка лъжа ;) Заслужаш повече ,заслужаваш някой който да те обича истенски някой който не би погледнал към друга ;) Знаеш ли кво да обичаш без да бъдеш обичан е все едн ода отговаряш без да те ПИТАТ ! :)

ledenakrasota
01-10-2012, 20:01
Приеми го като един полезен урок и си вземи бележка. :) Аз не бих се занимавала с този, но, ако се е смял на това, че си му се връзвала, бих го направила за резил пред хората. Око за око, зъб за зъб.

magneticfields
01-20-2012, 16:55
имам усещането че попаднах в американски сапунен сериал. Той те лъже, играе си с чувставата ти, просто го забрави, в бъдеще ще намериш човек който да те оцени.

horacio
01-20-2012, 17:08
Не му се връзвай! Кой знае колко момичета е омаял така. Не бъди поредната която той разиграва.