PDA

View Full Version : Как се свалят "каки"?



dazyfrog
12-15-2011, 08:45
Здраствуйтйе хора, на 18 съм и съм правил секс все с хора на моя възраст и по-малки от мен. Сега искам да бъда с едно момиче на 20 години - запознахме се на някакъв купон, като я карам да се виждаме се виждаме за по 2-3 часа, абе нормалната история. Само дето имам усещането, че тя гледа на мен като на приятел, а не като на мъж, с който да спи. Можете ли да ми помогнете как да се развият нещата - какво да направя, така че с нея да се озовем в едно легло :D И дори няма си идея как да я поканя за такова нещо, тъй като до връзка няма как да се стигне, заради възрастовата разлика. Но ме привлича наистина.

anonymous708973
12-15-2011, 11:06
Възрастова разлика? Заради кирливите две години нямало да се стигне до връзка?
Сваляй я по същия начин, по който сваляш всяка друга.

anonymous708973
12-15-2011, 11:06
Възрастова разлика? Заради кирливите две години нямало да се стигне до връзка?
Сваляй я по същия начин, по който сваляш всяка друга.

BezDuh
12-15-2011, 12:01
То 2 години голямата разлика..И защо си мислиш, че тя не е като момичетата на твоята възраст..просто дръж се както си се държал с тях.Тя ако толкова не иска ще се дърпа и ще си проличи, че не те харесва като мъж.

dazyfrog
12-15-2011, 12:05
Ама тя следва в Франция и се прибира за по месец на всеки 3 месеца и само през тоя месец мога да правя нещо с нея, а така връзка не става, но уникално ме привлича и искам сега като се прибере след 3 дни да направя нещо

dPa3HuTeJl
12-15-2011, 14:41
Здравей! Каки се свалят с въздушна пушка.Успех!!

Bisollini
12-15-2011, 23:33
дръж се маллко по зряло и кажи и истината в лицето.. риск печели риск губи....или или

anonymous708973
12-16-2011, 03:51
Не й КАЗВАЙ нищо, що за тъп съвет, да не са 10, че да не могат да разчитат сигнали на тялото и намеци?
Просто я докосвай.

RagioL
12-16-2011, 19:19
Пускай и подбрани парчета на металика. :D

bratignat
12-16-2011, 19:33
Забрави къде учи, колко време е тук, на колко години е. Тебе това не те интересува. Харесваш я нали? Ако отговорът е да, вземи си я. Води я по паркове и полянки, билярд, дарц, кънки, плуване, тенис, някакъв спорт. Трябва да е нещо интензивно, в което няма да има време да те разпитва за теб, а само да се весели. Освен това си избий начина на мислене "как да я поканя да спи с мен". Когато ще я водиш някъде не ѝ казвай къде, нека се чуди. Не я питай, за да я целунеш. Правиш го. Ако не иска ще разбереш, тя ще се отдръпне. В крайна сметка ти какво си, момче или момиче? Ако си момче, не питаш, а правиш. Ако не ѝ харесва...не те заслужава.

shadowcrew
12-16-2011, 19:46
Идеята за "Металика" е добра, но съм чувал и виждал, че се свалят, та дори и на земята с по един удар в брадата. Губели съзнание за минута-две, а ако искаш да спиш с нея - купи й нощница и мека възглавница. Споменавали са ми, че хората така спат.