PDA

View Full Version : Изгубих го



Biolojkata96
12-15-2011, 11:21
Изгубих го
преди: 13 дни, 23 часа, прочетена 294 пъти
Харесвам едно момче, то също ме харесваше и веднъж реши да ме предложи. Дойде до вкъщи с приятеля му - аз бях при баба ми и знаех за какво е дошъл бях разбрала. Отбягвах го, казах му, че имам да се оправям и ме чакаха 1 час пред къщата, но аз не излезнах, защото нашите щяха да чуят всичко - бяха на двора. Те си тръгнаха.

По - късно излезнах сама с това момче да се разхождаме, аз трябваше да купя верига за колелото си и тъкмо да ми предложи и срещнахме една приятелка, и пак всичко се прецака. С тази приятелка решихме да ходим до центъра и отидохме да чакаме автобус, момчетата тръгнаха след нас, за да ме попита едното дали искам да станем гаджета и като дойдоха се появи една друга приятелка на спирката и те се отказаха, върнаха се.

После в автобуса ми звъня момчето, за да ми предложи, но моите приятелки не го харесват, защото не е хубав много и не знаеха, че го харесвам и едното момиче му вдигна, момчето помисли, че съм аз и предложила, а фрто ми затворило телефона и после ми падна и батерията.

Като се прибрах от центъра излезнах навън и момчето като ме видя влезна в моя вход искаики да ме изчака, ама понеже много ме разколебаваха приятелките ми като казваха, че не съм добре да тръгна с него, аз не влезнах в входна и след дълго чакане момчето излезна с приятеля си и не ми каза и дума.

Приятеля му дойде да ме разпитва защо съм затворила тела и т.н и защо не искам да сме гаджета и аз бях ядосана, че си повлиях от чуждото мнение и без да осъзнавам какво казвам отвърнах, че ни искам да се целувам с тоя. Приятеля му го каза силно питайки ме защо и всички чуха.
Така се свърши, а аз много го хар.

На следващия ден момчето ми се извини, а аз бях виновна за всичко, защото потъпках достойнството му и го подиграх. В продължение на 3 месеца често ми звънеше и си говорихме и аз му звънях, но не посмях да му кажа истината. Напоследък не се виждаме и спря да ми звънни, а аз още мисля непрекъснато за него и нз какво да правя. Да му кажа ли истината? Дали не си харесва друга, особено като вече се премести и в нов клас? Много съм объркана нз какво да правя дайте ми съвет :( Вече от 1 медец не ми пише не ми звънни и не се интересува от мен!!!

GLaDOS
12-15-2011, 17:33
И на теб да ти еба филма . Ще гориш в ада за това че си се подиграла с него .

Enchanting
12-17-2011, 09:06
Първо си се повлияла от мнението на другите.... уш го харесваш ^^
Трябвало е да му кажеш какво се е случило и, че не ти си виновна ( за телефона )
Толкова дълго след това сте си говорили.... поне трябваше да опиташ. Явно накрая се е отказал.
Не знам дали има смисъл вече да му казваш за чувствата си. Това си е твое решение.

SmilezZz
12-17-2011, 11:55
Не си го харесвала , щом постоянно си се влияела от хорското мнение. Ти сама си си виновна за всичко. Сега и да се чудиш, и да се маеш - нищо няма да се промени. Аз ако бях на неговото място - даже нямаше да те погледна.

Fiction7577
12-17-2011, 15:55
Пхахахахахахахахахаха