PDA

View Full Version : Не мога да вляза във фейсбук



Leticcia
12-15-2011, 12:21
От седмица се опитвам да вляза във фейса, но все ми излиза това------
Сертификатът за сигурност на сайта не е надежден!
Опитахте да се свържете с www.facebook.com, но представеният от сървъра сертификат е издаден от орган, който не се счита за надежден от операционната система на компютъра ви. Това може да означава, че сървърът е генерирал свои собствени идентификационни данни за защита, на които Google Chrome не може да разчита за определяне на самоличността, или че хакер прави опити да прихване комуникацията ви. Не продължавайте по-нататък, особено ако преди не сте виждали това предупреждение за този сайт.

Има ли начин да го оправя?

Sh@d0w
12-15-2011, 12:49
Тия кодерите от гугъл са пълни ретарди, и мен ми се случваше няколко пъти докато бях с хром, накрая ми писна и си сложих друг браузър и нямам никакви проблеми от тогава.

За този проблем е писано 100 пъти във форумите на гугъл хром, ама така и така още не са се взели насериозно да го фикснат.

CTAMAT
01-05-2012, 09:25
Ти сериозно ли ?!?

Lione_Dios
09-11-2012, 21:08
аз също не мога да вляза но по друга причина- знаех си паролата но не можах да си вляза с нея и щракнах на смени парола- смених я но след това пак не можах да си влезна - няколко пъти я сменях и все не става моля ви помогнете