PDA

View Full Version : Изчистване от Марихуана



anonimniq
12-15-2011, 12:05
Хора след няколко дни в училище ще ни правят тестове за пушене на трева. Проблемът е, че и аз пуша трева. Мисля, че тестовете ще са с урина. Как мога да се изчистя за най-кратко време от Марихуаната (THC) в урината? Запоследно пуших преди 3-4 дни.

xXxAngerfisTxXx
12-15-2011, 14:11
около 6 месеца след последното пафкане се изчистваш напълно... изчистването се ускорява ако пиеш много вода, спортуваш (трябва да се потиш)... няма начин до няколко дни да се изчистиш... :)

mimsssssss
12-15-2011, 14:51
Кисело мляко и вода. Ако можеш посети и сауна.

Red_Hair
12-15-2011, 16:10
Ако хората можеха да се изчистват толкова лесно от марихуана, сега хиляди затвори щяха да бъдат направени на старчески домове!

batkodoki
12-15-2011, 21:27
Хора след няколко дни в училище ще ни правят тестове за пушене на трева. Проблемът е, че и аз пуша трева. Мисля, че тестовете ще са с урина. Как мога да се изчистя за най-кратко време от Марихуаната (THC) в урината? Запоследно пуших преди 3-4 дни.


зависи какъв ТОЧНО тип ТЕСТ ще ползват: стандартните специфични тестове улавят употреба до 6-8месеца.

квалитетните, за пред съд - м/у три и осем месеца доказват наличието на канабинола категорично,

НЯМА такова нещо, като "ИЗЧИСТВАНЕ" , освен ако не си много на ясно с .............

BornToRaiseTheHell
12-24-2011, 04:26
Няма начин да успееш да се изчистиш напълно. Но все пак: сауна, яко търчане, кисело мляко,сладко и вода.

otyme
12-29-2011, 17:16
Бира братче :) Доста бира!Помага да ти кажа пиеш пикаеш,пиеш пикаеш и си готов!Знам го от един леко-атлет правиха му тест за джонга и след това за бира защото бирата убивала остатъците от трева в урината нещо от сорта ама знам че помага

niki1996
12-29-2011, 17:25
Ако хората можеха да се изчистват толкова лесно от марихуана, сега хиляди затвори щяха да бъдат направени на старчески домове!
хахаха марихуана и затвор къде си го чула това :DDD
Иначе по темата знам че трябва доста време но и пиенето на енергиини напитки помага !!!!!!
И е много лошо да споменавате ....... във тези форуми защото се наблюдават от къде знаете че не съм полицай.

Barcalevski
12-29-2011, 21:30
Първо това с тест в училище е много малоумно... Нямаш ли право да откажеш или просто да се направиш на болен ? Иначе стандартните тестове за марихуана, които дават връщат до 10 дни назад, а не ми се вярва от училището ти да си позволят по 16 кинта за един хубав тестер ! Самият тест може да бъде подлъган ако сипеш едно пакетче лимонтозо в урината си и тогава теста става много неясен ! (знам го от личен опит ). Освен това тези тестове никога не са на 100 процента сигурни ! ( пример- от близо 2 месеца не съм пушил трева ми правят тест и той показва положителна черта, правят ми и за амфети (никога не съм взимал) и той се оказва положителен ! След това ми правят нови и 2та са отрицателни .. Така че винаги можеш да успориш ) !Иначе за пречистване има 2 варианта, които наистина вършат работа ! Единият е да си вариш по цял ден (4-5 дни преди теста) много литри бира ! Няма да излезнеш от кенефа но със сигурност нямат да те хване теста ! Другия е 7 дни преди това да ядеш по 4-5 кофички дневно кисело мляко, също действа ! Знам и един трети, който обаче не съм пробвал и той е по 1 2 лъжици зехтин и пак не излизаш от тоалетната ! А в крайна сметка дори и да разберът, че пушиш няма нищо страшно .... :) Казвам ти ги всички тези варианти, тъй като преди година ме опандизиха и наще 2 месеца след това ми правеха тестове през 2 3 дни ...

sundayman
12-30-2011, 08:57
Хора след няколко дни в училище ще ни правят тестове за пушене на трева. Проблемът е, че и аз пуша трева. Мисля, че тестовете ще са с урина. Как мога да се изчистя за най-кратко време от Марихуаната (THC) в урината? Запоследно пуших преди 3-4 дни.

Минимум 6 месеца с редовно плуване и ядене на кисело мляко...

cashmoney
01-08-2012, 11:10
ох какви сте филмари всичките тука! Плуване кисело мляко и т.н. Вие в час ли сте?!
Мойка, не се притеснявай, просто отиди до аптеката, кажи да ти дадат едно малко шишенце за изследвания (0.40лв) и помоли някой твой (чист) авер/ка да се изпикае в него.. :) Най-добрия вариант (пробвано), после това шишенце можеш да си го мъкнеш в раницата или където поискаш
Поздрави.

DoublePleasure
01-10-2012, 17:25
Оцет .. пий оцет и за 1 ден се изчистваш казвам го от личен опит ;)

PowerSlide
01-10-2012, 17:36
Фреш от лимони брато..!!! :)

cashmoney
01-14-2012, 21:09
Фреш от лимони брато..!!! :)

+1
или малко лимонтозо (или сока на лимона) в урината която даваш :)