PDA

View Full Version : Доста объркан



Infinity92
12-15-2011, 15:25
Здравейте
Предполагам че това за което ще питам е доста банално вече, но имам нужда от помощ-така че не смейте (много :) ).Харесвам едно момиче от доста време сигурно вече станаха 5 години ( да знам, че е много време).Та, с това момиче сме в един клас и напоследък започна да ми личи че имам някакви чувства, честно казано това винаги е било нещо като най -съкровената ми тайна, и това е така защото винаги съм бил доста притеснителен и може би и страхлив.Да но наскоро момичета (нейните приятелки) подразбраха някои неща започнаха да се носят слухове, клюки...абе знаете как е в гимназията,някои от тях (момичета) започнаха да говорят срещу мен или просто да се базикат с това.Разбира се не ми беше приятно, и се наложи да излъжа--че не е тя и така нататък,в общи линии спряха да клюкарстват и да се базикат.Но сега един приятел (момиче) ме съветва да й се извиня за тези клюки да си и призная.Честно казано това момиче (което харесвам) също е много стеснително и малко ме е страх как ще реагира.Мисля че не съм някакъв пълен задръстеняк ( и мога да кажа че съм кавалер и така нататък,и мисля че съм и направил добро впечатление ) но с това момиче нещата са различни и тя е прекалено специална за мен, но пък и не мога да живея повече така (просто да я гледам от страни ).Като цяло знам че съм борбена натура и ще се боря дори и тя да ме одреже, но ми трябва съвет как да й призная (като имате предвид че тя по кафета не ходи),тоест това трябва да стане в училище.
Благодаря предварително

Enchanting
12-15-2011, 16:39
Ами правилно са те посъветвали.
Трябва да отидеш и да й се извиниш за казаното може би тогава ще завържеш някой разговор.
Прави й намеци. Усмихвай се. :) ... ако не искаш да й кажеш направо за чувствата си- това е начина.

Meoww
12-15-2011, 17:31
Тези момичета са големи идиотки. Подразнили са се, че не си харесал някоя от тях, и за това е цялата интрига :D
На първо време се извини на момичето, което харесваш, и й сподели чувствата си... може пък да отвърне.

nick1896
12-15-2011, 19:20
Сори пич нямаш шанс (т'ва са 5 години и на всичкото отгоре сте в един клас..).. Не и "признавай" щото ще те отреже и ще ти стане гадно после ще започнат още повече подигравки и ще се сдухаш много жестоко ... По-добре я забравяй тая ;)

rosko_bosko
12-15-2011, 21:22
не го слушай предния, ник,
признай и но ако искаш не директно а само намекни тя ще се сети,в смисъл питай я дали е свободна през деня да се поразходите ала бала и така ,важно е да разговаряте ,теми бол,ще разбереш дали те харесва или не ,ако има втора среща и пак важното е да ви е приятно т.н.

ICanSeeTheFireBurning
12-15-2011, 21:25
Ама толкова е просто! Моля те, намери начин да й кажеш - какъвто и да е. Не е задължително да я заведеш на кафе - може просто да поискаш да се разходите малко след даскало, понеже искаш да говориш за нещо с нея. Мисля, че би имало шанс за вас определено. Успех!

NambyPamby
12-15-2011, 21:41
Не, не трябва да стане в училище, 'щото там е шумно, има прекалено много хора и тя квато е стеснителна, съвсем ще спече. Предложи й да излезете някой път след даскало, ако ти откаже - значи не е стеснителна, ми направо си е задръстена, а ти си си пропилял 5 години от живота за глупости. Никой не е толкова специален, че да го чакаш половин десетилетие, сорЕ.