PDA

View Full Version : El barco | Корабът



bloodyred
12-15-2011, 15:39
http://www.picvalley.net/u/2048/15183228920326424551307556427SdHDNHqJIVYRnMWl6B1R. PNG

Държава : Испания

Година : 2011

Времетраене : 70 мин.
Резюме : Сериалът е копродукция на Антена 3 и Globomedia, като двете страни продължават да работят заедно , след успехът на " Интернатът". В сериала участват звездите от " Интернатът" - Бланка Суарез и Ирене Монтала , както и Марио Касас (СМС).

Глобален катаклизъм пречинен от фатален инцидент в ЦЕРН, Швейцария при поставяне на ускорител на частици, оставя група ученици на борда на кораба "Полярна звезда" , единствените оцелели на Земята. Изолирани и сами , корабът ще стане техният единствен дом. И в този филм фантастика, мистерии, крими, любов – от всичко по много, пресъздадено майсторски пак от Antena 3 и Globomedia.

------ Та, някой гледа ли го, гледал ли го е ? :) Не знам, изгледах първия епизод преди малко.. много ме заинтригува, а това рядко се случва с който и да е сериал..ако има хора, които го харесват, нека темата остане, ако не.. няма проблем :))

gabri3lla
12-16-2011, 10:01
Нататък става още по-интересен, добре е измислен, актьорите са супер, но на моменти действията стават мноого бавни. Като цяло, обаче, е развлекателен и става за губене на време.

pollytto
03-16-2012, 11:26
Аз го гледам и лично на мен ми е много интересно! Пък е и испански,което го прави един от любимите ми сериали! <3

nIkEnCeTy_bE
03-16-2012, 12:30
Мисля да почна да го гледам скоро, но знам, че е страхотен сериал. Пък и това, че е испански и е с добри и познати актьори, ме кара още повече да го гледам. Подобен е на Интернатът / El internado. Него съм го гледала и ми е един от любимите.