PDA

View Full Version : моля пишете помогнете ми



pleasehelpme
12-15-2011, 16:37
здравейте. знам че е много тъпо но моля ви пишете ми. на 20 септември с приятеля ми правихме секс за първи път без презерватив но той само го вкара до половината стоя супер малко и го изкара.. не е свършвал нито предните 24 часа нито следващите.. овулацията ми е била на 23 според овулационните калкулаторчета. на 1ви октомври бяхме правили секс ( и от тогава не сме изобщо) по-хард от друг път и имах някакво зацапване по бельото което супер мн ме изплаши понеже прочетох че може да е от вгнездяване на яйцеклетката и на другия ден - 2ри октомври - си направих тест шуърчек (12 дни след рисковия акт) с първа сутрешна урина който беше отрицателен .. след това на 13ти октомври ми дойде и ми идваше до 20ти цикъла ми е с нормален цвят и нормална както виждате продължителност.. на другия месец обаче се бях изплашила че може да е цветна бременност и тестът да не е бил правилен понеже не беше на 14тия ден а по рано и реших да си направя още един.. купих го но явно съм капнала по малко от три капки урина в него защото нямах чашка а направо пишках отгоре и ръцете ми трепереха ужасно много.. като отворих капачето нямаше линия над буквата С а само някакво розово оцветяване малко по в дясно от буквата Р но нямаше черта над никоя буква.. и реших че е невалиден веднага си купих и направих втори както трябва - с пипетата, той беше отрицателен. после пак ми дойде и него месец от 14 до 20ти.. пак с норманел цвят .. нямам никакви симптоми от тези които придружават бременността .. този месец пак ми идва от 10ти до днес продължава също .. през това време бях болна и в болница където ми правиха над 5 кръвни картини и около 5 изследвания на урината в които нямаше нищо притеснително.. освен това три или четири пъти от тогава вече са ме гледали на видеозон понеже имам проблеми с пикочните пътища и пак нищо не се е видяло. въпросът ми е може ли да е цветна бременност или е абсолютно невъзможно защото чета в нета за жени които са със съвсем нормален цикъл но накрая се оказват бременни! тестовете може ли да грешат, може ли да ми има нещо? кажете моля ви изобщо не е измислено това и от както разбрах че може да е станало нещо не мога да живея нормално! ще очаквам да ми отговорите сериозно без да се подигравате!

DragonLady
12-15-2011, 16:44
Мацка излез от филма. И тестовете и кръвните изследвания и видеозона щом не са показали бременност значи НЕ СИ БРЕМЕННА!!!

pleasehelpme
12-15-2011, 16:49
благодаря ти че отговори и не се подиграваш.. наистина вече е повече филмиране от колкото нещо друго.. благодаря ти. само се чудя колко време трябва да мине преди да спра да се притеснявам. вече ме е страх не искам да чуя за секс дори с презерватив слава богу че приятеля ми е разбран и не прави проблеми. благодаря ти че писа

marilyn
12-15-2011, 18:45
Съгласна съм с DragonLady, мацка успокой се, прави секс с предпазни средства и всичко ще е ок.Наслаждавай се на секса, не мисли постоянно за възможни гафове! :)

DragonLady
12-15-2011, 19:43
Недей си мисли все, че може да стане фал. Правете си секс, но само с презерватив, и то правилно поставен - да няма въздух в него :)

Extremescream
12-15-2011, 21:07
Мацка излез от филма. И тестовете и кръвните изследвания и видеозона щом не са показали бременност значи НЕ СИ БРЕМЕННА!!!

This. Thread locked