PDA

View Full Version : Постоянно...пречка..



kilers
12-15-2011, 17:54
Така , моят проблем е следният..имам петна от пъпки , не много , ама е грозно.Имам и пъпки, също черни точки по носа.Бе с две думи всичко в едно.Е какво е ясно по някакъв начин това пречи на контакта ми с момиче и е малко кофти.Та , ако може някой да ме посъветва с някой крем или нещо подобно..Ще съм му благодарен ;)

kyon
12-15-2011, 17:56
Гарниер..
и темата ти не е за тоя раздел.

SisiStrange
12-15-2011, 18:02
+++ за гарниер.
Впрочем, стига да поддържаш хигиена и някое кремче с лимон за 2 лева ще ти свърши работа.
Вземи си трици. Тоя номер го научих от мама и за мене действа по-добре от някои бая скъпи маски. Купуваш си пакетчето и ги втриваш при всяко къпане.
И сапун бебе става после за поддържане. Поне на мен ми върши работа.

Sh@d0w
12-15-2011, 18:03
Мистя темата в правилния раздел.

anonymous708973
12-15-2011, 18:25
За пъпките: Ежедневен пилинг за лице, сапун Акне Аут + хидратиращ крем на Гарниер (червен).
За черните точки: След пилинг, нагряваш с парна баня и стискаш.

Rebirthing
12-15-2011, 22:10
Аз пък НЕ ти препоръчвам Гарниер.
За пъпките пробвай Акне Аут лосиона на Биотрейд, като третираш само местата на които ти излизат пъпки.
За измиване, сутрин и вечер ти препоръчвам Bioderma Sebium Gel Moussant.
Ако искаш крем пак на Bioderma Sebium AKN или Акне аут крема на Биотрейд.
За белезите от акне избелващият лосион Мелабел на Биотрейд, като задължително използвай слънцезащитен продукт през цялото време на употребата на лосиона.

За черните точки парна баня и изстискване с предварително измити ръце. Също така маска с мед, т.е нанасяш тънък слой незахаросан мед на лицето, след 10-15 минути отмиваш с топла вода.

mynichkaTanq
12-16-2011, 13:41
всяка сутрин трябва да си миеш лицето със сапун и също вечерта и до 1 седмица ще видиш ефекта
а за черните точки както казаха парна баня и после изстискване, а и това за медта също помага

Rebirthing
12-16-2011, 16:36
всяка сутрин трябва да си миеш лицето със сапун и също вечерта и до 1 седмица ще видиш ефекта
а за черните точки както казаха парна баня и после изстискване, а и това за медта също помага

Лицето никога не бива да се мие с обикновен сапун !

kilers
12-16-2011, 19:11
Някой ми беше казал , че Акне аут изсушава кожата...вярно ли е ? И =
http://www.garnier-bg.com/_bg/_ww/our_products/range.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS^PRD_SKINCARE^ACNE_S KIN^ACNE_SKIN_HOME Някое от тези работи става ли?

Rebirthing
12-16-2011, 20:52
Да, Акне аут изсушава, както повечето продукти против акне и точно заради това действа, за това ти препоръчвам да третираш само проблемните зони и да ползваш хидратиращ крем.
Продукти на Гарниер не бих ползвала, особено за мазна, акнетична и проблемна кожа, потенциални алергени са, състава не искам да го коментирам дори.

eminemfenka
12-17-2011, 11:09
Rebirthing \/

sladkish_14
12-17-2011, 13:37
Иди на дерматолог, за да ти каже кое ще влияе добре на кожата ти. Тука са написани доста добри продукти, като цитирам коментара на Rebirthing, но на тебе може да не ти повлияят. На Биодерма продуктите са много добри, а има и цели серии, проблема е в това, че ти нямаш само един проблем по кожата си, а доста. Това показва единствено и само лоша хигиена. Отиди на дерматолог, след това в аптека, вземи си предписаните неща и спазвай стриктна хигиена относно лицето си. Само така нещата биха се стабилизирали, но не познавам хора, които са се излекували цялостно от черни точки и белези, тези неща просто не трябва да се допускат или трябва постоянно да се третират с ПРАВИЛНИ продукти, за видим и траен ефект.

Rebirthing
12-17-2011, 18:51
че ти нямаш само един проблем по кожата си, а доста.

То по принцип акнето върви с черни точки и мазна кожа, така, че мисля, че продуктите са като за него.

kilers, ако искаш може да пробваш с външен и вътрешен прием на сребърна вода. Също така не споменах и най-важното, здравословната храна, много зеленолистни зеленчуци, ядки, семена, по-малко животински продукти и никакви вредни храни, в това число продукти с хидрогенирани мазнини, изкуствени подсладители, оцветители и консерванти. Също така много течности, вода, чайове, никакво газирано ! По възможност и добавки с цинк, цинка повлиява благоприятно на акнетичната кожа :).