PDA

View Full Version : Правете секс само с мъжете си!



evropeiski
12-15-2011, 21:10
Изненада: жените, които правят
секс с мъж, към когото не
изпитват особени чувства,
остават незадоволени.Поне така
показва ново проучване.

Към жените - Правете секс само с мъжете си!

ICanSeeTheFireBurning
12-15-2011, 21:36
Хах, ама ако мъжът им е този, към който изпитват особени чувства! :D А иначе това е естествено - жената влага в секса много емоции, а не просто хормони.

marilyn
12-16-2011, 08:07
Изненада: жените, които правят
секс с мъж, към когото не
изпитват особени чувства,
остават незадоволени.Поне така
показва ново проучване.

Към жените - Правете секс само с мъжете си!


Омг, не можете да слагате всички жени под общ знаменател... Има някои, които влагат чувства, емоции и това за тях е много важно и следователно биха могли да са незадоволени. Но не всички сме така, за бога! ... Да ви имам малоумните проучвания...

bratignat
12-16-2011, 09:41
Но не всички сме така, за бога!

Тук трябва да си отбележим, колко си специална и уникална? Рекламния блок МиНА :D

marilyn
12-16-2011, 09:43
Тук трябва да си отбележим, колко си специална и уникална? Рекламния блок МиНА :D
Това колко съм уникална или не ти не можеш да го знаеш, защото не ме познаваш. Просто мразя, когато хората обобщават за всички едно и също и слагат всички под общ знаменател. Не е коректно.

DragonLady
12-16-2011, 09:44
Подкрепям мнението на marilyn
Не винаги е нужно за една жена да влага чувства, за да спи с някой. Понякога просто искаме секс и си намираме от кой да го получим, било то за 1 нощ или за по дълга неангажираща връзка.

bratignat
12-16-2011, 09:57
Просто мразя, когато хората обобщават за всички едно и също и слагат всички под общ знаменател. Не е коректно.

Нормално е на 100%. Човешката култура се гради върху наукатата, от която неизменна част е статистиката. Няма наука, която да изследва всички обекти в сферата й. Това, което се прави е заключение на база представителна извадка от цялата група.

Например, физически не е възможно да изчукам всички жени (нероднини) на планетата ни, за да докажа твърдението в тази тема. По тази причина, ако съм минал жителките на мястото, където живея, ще се опитам да извлека информация (статистическа извадка), за да си направя заключение.

П.П.
Защо свеждаш всичко до секса, нужно ли е да съм те "познал", както Адам Ева, за да знам каква си....нужен ми е само един поглед и вече знам.

evropeiski
12-16-2011, 10:05
^
^
Секса без любов не е ли вреден, не превръща ли човека в егоистичен консуматор.

marilyn
12-16-2011, 10:15
Нормално е на 100%. Човешката култура се гради върху наукатата, от която неизменна част е статистиката. Няма наука, която да изследва всички обекти в сферата й. Това, което се прави е заключение на база представителна извадка от цялата група.

Например, физически не е възможно да изчукам всички жени (нероднини) на планетата ни, за да докажа твърдението в тази тема. По тази причина, ако съм минал жителките на мястото, където живея, ще се опитам да извлека информация (статистическа извадка), за да си направя заключение.

П.П.
Защо свеждаш всичко до секса, нужно ли е да съм те "познал", както Адам Ева, за да знам каква си....нужен ми е само един поглед и вече знам.

Не казвам, че трябва да си спал с мен за да ме познаваш. Нормално е да се използва статистика в днешно време, съгласна съм, но мисля, че относно секса всеки си има собствени разбирания и е трудно да се обобщи в една 'статистика'.

evropeiski, сексът без любов не означава, че си егоистичен... просто човек не може да е влюбен винаги и да прави секс само с чувство. Също така без любов не значи, че не се отдаваш и отпускаш в кревата и че не доставяш удоволствие на другия.

evropeiski
12-16-2011, 10:18
^ ти не си егоистична, но секса без любов постепенно ще те направи такава "егоистичен консуматор". Щастието се крие в любовта.

т.е. Удовлетвореността от секса се крие в любовта

marilyn
12-16-2011, 10:21
^ ти не си егоистична, но секса без любов постепенно ще те направи такава "егоистичен консуматор". Щастието се крие в любовта.

съжалявам, не мога да се съглася или да не се съглася, тъй като аз от любов не разбирам. В любовта опит нямам.

evropeiski
12-16-2011, 10:26
когато жените, които са създания изтъкани от любов и нежност, започнат да ми говорят за "просто животински секс", започвам да се депресирам - ти си виновна. Отивам да рева.

"Стремежът на човек да компенсира липсата на любов със секс. За да констатира неизбежно, че това е невъзможно."

bratignat
12-16-2011, 10:43
Да речем че Европейски и Мерилин са любовници. И двамата правите секс с чувство. И тук се появява голямото Но. Единия разбира чувствата и любовта по един начин, другия по съвсем друг.


За секса не са нужни чувства. Хубаво би било да ги има, но това е рядко. Много хора, твърдят, че обичат. Едни за да не ги нарекат развратни, други, защото са убедени, че е така (когато всъщност не изпитват нищо). За това и толкова хора са неуспешни във връзките. Самозаблуждение.

Относно какво говорели жените....това няма никакво значение. От значение е какво правиш.

evropeiski
12-16-2011, 11:01
[imghttp://stor[/img]
така се получава, когато нещо куца в любовта.

juveteam
12-16-2011, 11:57
Изненада: жените, които правят
секс с мъж, към когото не
изпитват особени чувства,
остават незадоволени.Поне така
показва ново проучване.

Към жените - Правете секс само с мъжете си!

хахаха тея проучвания са мнооого-мнооого грешни ;)
А ние какво ще правим, които нямаме жени :Д :)

Жени - правете секс с всеки!

evropeiski
12-16-2011, 12:07
^ Ти сигурно си някое готино футболистче, няма начин.

SisiStrange
12-16-2011, 14:17
Ама, че глупост.
Не, че за мен ЛИЧНО не се отнася това. За мен важи, но аз съм си такава. Може да се каже, че съм чувствителна. Това не значи, че всички жени са такива. Познавам достатъчно момичета, които правят съвсем редовно секс без да са влюбени и това по никакъв начин не им пречи да бъдат задоволени.
Зависи как гледаш на нещата.
За мен лично сексът е част от любовта и едното без другото не ме устройва. За други хора двете са съвсем отделни неща и им носят различно удоволствие.
До човек е.

playy
12-16-2011, 14:43
европейски,много се разписа нещо {}

autista88
12-16-2011, 15:11
Аз имах една в класа, която обичаше да се гмуца с риби!

ALetterFromTheSky
12-17-2011, 06:27
^^ :D:D:D:D:D:D

ПТ- Мога да ви кажа , че дори сексът да е с някого, който не ви е 'мъж' е задоволителен. Няма жена , която поне малко да не се раздаде и воаля . Има ли желание и от 2те страни , има и задоволяване . А относно чувствата и тн . От личен опит мога да твърдя следното. Почнах нещо неангажиращо, просто игра, забавление, но един ден просто след поредното отричане , признах пред себе си, че вече не е само забавление и чувствата са се намесили. Няма жена, която да не почне да изпитва нещо повече, просто това сме ние XD .

anonymous708973
12-17-2011, 07:30
Отново обобщения. Познавам момичета, които са пълната противоположност на това.

И искам да попитам нещо, ей-така за протокола: Начи, жените трябва да правят секс само с мъжете СИ, щото иначе са незадоволени, а мъжете могат да си вършеят доволно, щот' са богове и не се привързват?

DarkTemplar
12-17-2011, 08:39
Темата ми звучи като поредното дълбокомислено заключение на британските учени (които както знаем разбират от всичко). А мненията на автора май са няква зле прикрита изява на моралистите, които са ми такива любимци. :D

bratignat
12-17-2011, 20:40
И искам да попитам нещо, ей-така за протокола: Начи, жените трябва да правят секс само с мъжете СИ, щото иначе са незадоволени, а мъжете могат да си вършеят доволно, щот' са богове и не се привързват?

Браво Пантеро, бях загубил надежда, че ще проумееш основните природни закони. Ето, че на Коледа се случват чудеса :D

anonymous708973
12-18-2011, 08:25
Пантериното, аз основните природни закони съм ги проумяла отдавна, просто намирам за безмислено да се правят подобни нелепи и видимо неверни заключения.

Josefinne
12-18-2011, 08:36
Окей...Голямото прозрение.

bratignat
12-18-2011, 11:08
Пантериното, аз основните природни закони съм ги проумяла отдавна, просто намирам за безмислено да се правят подобни нелепи и видимо неверни заключения.

Видима е единствено липсата на доводи в изказванията ти. С изключение на хиените и няколко други, презрени животински вида, мъжките екземпляри са доминиращи, доста често притежаващи харем. Свиквай!

anonymous708973
12-18-2011, 19:18
Айде не се изживявай като просветител.
Нямам против мъжът да доминира, това му е ролята, в края на краищата. А с притежаващи харем или искащи да притежават харем не се занимавам.
Проучването е пълна тъпня, факт е.

Shturrrche88
12-19-2011, 13:00
Слушам и изпълнявам :)
Нямам особено желание да правя секс с друг човек, освен с мъжа ми. Което най-вероятно означава, че си прав :)
Друго си е да вложиш любов в секса ;))))

Meoww
12-19-2011, 13:52
Да бе...затова онлайн секс чатовете са пълни с хора-в случая с жени. Та...не съм съгласна, всяка жена е различна!

SisiStrange
12-19-2011, 16:31
Хаха, мъжете искали хареми. :D

Друг път.

Харем искат хората, които имат проблеми с егото и имат нужда да си ги оправят с бройки.

Всеки с малко повече акъл знае, че това дали един мъж е МЪЖ не се определя от броя жени, които е минал, а от това дали е успял да задържи поне една до себе си, да я задоволява напълно и да се грижи за нея като хората.

xBadxApple
12-19-2011, 18:54
Ебаси проповедничеството, обаче. :д

BrokenInnocence
12-20-2011, 13:01
Изненада: жените, които правят
секс с мъж, към когото не
изпитват особени чувства,
остават незадоволени.Поне така
показва ново проучване.

Пълна глупост. Правя си страхотен секс и без да влагам емоции и съм си напълно задоволена, всичко си зависи от това какво може партньора в леглото не дали е любовта на живота ми. Не знам откъде се е появило това "ново проучване", ама ми намирисва на скалъпено от мъже, чиито жени не са правили секс само с тях. :D

ProudToBeAStoner
12-22-2011, 10:17
И като нямам мъж какво да правя? Да спра да правя секс ли? Да бе! Аз приятел в далечно бъдеще не искам да имам, а от секса не мисля да се отказвам! И без това много трудно бих могла да изпитам чувства към някой. Напълно ме удовлетворява само секс. :)