PDA

View Full Version : Пяна за коса



merilin2
12-16-2011, 14:02
..препоръчайте ми хубава пяна за коса, наистина да имитира мокър ефект, омръзна ми да си купувам пяни и уж не толкова ефтини и ми сплескват косата, става ми като мръсна или пък след 1-2 часа вс. се е развалило, виждала съм момичета дето са се правили с плитки и после с пяна и става супер готино, но на мене не ми се получава нещо..и да попитам като спя с плитки, кога да сложа пяната преди да се сплета или на сутринта като си оправям косата..мерси предварително!

FuCKkK13
12-18-2011, 12:05
за пияна не знам.. тафт,нивеа.. иначе може техниката ти за нанасяне на пияна да не е добра.. а колкото до плитките.. аз също се правя така,но без пияна.. ако ти е чуплива косата просто на мокра коса ги плетеш и чакаш да изсъхне косата и ги разплиташ.. не е нужно да слагаш после пияна,но това при положение,че ти е чуплива косата.. ако не е можеш на мокра коса да сложиш пияна,да сплетеш и като изсъхне да разплетеш и да фиксираш с лак ..дано съм ти помогнала поне малко :)

FuCKkK13
12-18-2011, 12:06
а забравих да кажа.. щом искаш мокър ефект защо не пробваш с вакса ? :)

taamara
12-18-2011, 15:05
Един съвет - не нанасяй пяната върху суха коса ... на другия ден е като парцал..буквално ..

n3zabrawiimaa
12-18-2011, 15:10
^мне глупости