PDA

View Full Version : Коректор Артдеко



mynichka
12-16-2011, 15:27
Интересува ме камуфлажния коректор- понеже съм адски бяла, а ще си го поръчвам от сайт (в Търново няма нищо на тази марка и няма как да го видя на живо) мислех да си поръчам номер 1 http://torba.bg/pudri-korektori/2461-kozmetika-grim-artdeco-camouflage-creame-korektor.html в този сайт пише, че е неутрално зелено, тоест трябва да си поръчам 3 и той ли е най- светлия?

koshtramba
12-16-2011, 15:29
Не знам дали ще е подходящ за кожата ти. Той не е за съвсем светли кожи, дори най-светлия идва тъмен. Нека още някой, който го е имал да каже. :) Иначе 1 май не е зелено, доколкото помня.

mynichka
12-17-2011, 06:19
Благодаря ти, ще изчакам още някой да се включи, защото наистина малко ме притесняват цветовете.

koshtramba
12-17-2011, 07:23
Криси (PullMeCloser) го има, тя е с мнооого светла кожа като теб. Каза, че леко й личи обаче, на светло май. Ще й пиша да се включи в темата. :)

PullMeCloser
12-17-2011, 08:08
Значи, зеленото си е точно зелено, не си го взимай, на живо е много по-зелен.
Наистина идват тъмнички, зависи колко бяла си. 3-тия номер е розов, ако кожата ти е по-жълтеникава, няма да ти стои добре. Аз го имах също, не ми стоеше добре. Сега съм с 8-ми номер. Изглежда доста тъмен, но е по-жълт и се слива с кожата ми , ако не го размажа адски добре. Получават се горе/долу нещата, обаче зависи за къде ти трябва. Аз лично само около очите и отстрани на носа успявам да го направя окей, някъде другате по кожата-абсурд. Като оранжево петно стои. Прецени си по тона на кожата какъв да вземеш, ако е розова-вземай 3,ако е жълта-8. Другите са по-тъмнички.

mynichka
12-17-2011, 08:17
Благодаря. Ами като цяло ще го използвам за белег на вътрешната страна на ръката и мисля, че е по- розова.

koshtramba
12-17-2011, 08:25
Щом е за ръката, не го мисли.

PullMeCloser
12-17-2011, 08:26
Няма да успееш да го размажеш добре, ще си личи. Но пробвай.

FreshJuice
12-17-2011, 10:41
Във Търново го има този коректор :)
Аз от там си го купих най- светлия, номер 2 и аз съм със светла кожа има ми идва тъмен, но не си личи много. Има го в един козметичен магазин на главната улица (не съм от Търново и не знам точно коя е , но тази дето са всички магазини) Самият магазин е с едни плакати на Нивея и с Една жена изправена на зелен фон... Боже как го обясних :D :D :D Те са два магазина на тази улица. Този дето ти търсиш точно като влезеш и Продуктите на Арт Деко са срещу теб. аз си го взех за 12 лв от там :)

Офф, много странно обяснявам, но да се надявам, че си ме разбрала :)

ПП; Сега се сетих че до магазина има Форнети :)

Rebirthing
12-17-2011, 10:47
Ако някой цвят ви е тъмен просто го смесете с крема за лице преди да го сложите :).

mynichka
12-18-2011, 07:46
супер, още утре ще проверя в този магазин на главната и дано да го има :)