PDA

View Full Version : първа среща



jack11
12-16-2011, 18:03
Здравейте.След няколко дни ще излизам с момиче на първа среща.Проблемът е че това за мен е първа среща изобщо.Искам малко съвети как да се държа и тн.

Моля без злобни коментари

Bukuuu
12-16-2011, 21:37
Най-важното е да бъдеш себе си. Не бива да се преструваш на такъв какъвто не си, за да не си изгради момичето погрешно мнение за теб и накрая да се разочаровате.
Дръж се мило, любезно и бъди искрен с нея.
Успех ти пожелавам. :) После да кажеш как е минало.
Не се разстройвай ако не си паснете. В морето има много риба.. все ще попаднеш на някоя, с която да се разбирате.

callia
12-16-2011, 22:03
Ааа, подобна ситуация, но аз съм така с момче.. момиче съм, де, и ще имам среща. Първа. През живота ми. З какво трябва да говоря, как да се държа? Да не правя нова тема...

marilyn
12-16-2011, 22:48
Ми това дето го каза Bukuuu е много вярно. Не се притеснявайте, бе деца, споко. Бъдете естествени, отпуснете се, говорете си с нея/него, изслушвайте я/го и не му мислете много. Вижте как ще се стекат обстоятелствата и действайте на момента. Айде успех... :-)

umri
12-16-2011, 23:11
Здравейте.След няколко дни ще излизам с момиче на първа среща.Проблемът е че това за мен е първа среща изобщо.Искам малко съвети как да се държа и тн.

Моля без злобни коментари

Има голям шанс доста от първите ти срещи да са трагични, така че най-важното е да не се отчайваш, ако не мине така, както на теб ти се е искало. Гледай да не си много притеснен и другото ще си дойде на мястото. Рано ти е за схеми, тактики и други сложни работи. Сега е важно да понатрупаш малко опит. Иди с мисълта, че ще имаш още стотици първи срещи и, че тва не е нещо кой знае кво. С времето, ако напреднеш, и ежедневие може да ти стане - да излизаш на срещи (не само първи срещи)

GLaDOS
12-17-2011, 00:07
Първа среща - ами нищо особено , просто излизаш с не толкова познат за теб човек и си говорите с цел да се опознаете .
Просто го приеми като обикновено излизане с приятели ... отивате примерно да хапнете , на кафе , на кино и си говорите .После вече си проличава има ли смисъл и допаднали ли сте си . Но за да излезеш на среща трябва да си подготвен/а и за отхвърляне за да няма разочарование и депресии - просто приемаш че следващия път ще е по-добре .И най-важното Успех .

anonymous708973
12-17-2011, 07:04
Много се филмирате. "Първа среща. В живота ми." - И кво, много ли си помогна, като се панира така? На колко първи срещи съм излизала, без да си давам сметка, че са първи срещи - и с просто приятели, и с хора, с които съм била след това.
Излизате, правите нещо готино, опознавате се, трупате опит, не е трудно.
Казването на "чао" вече е малко по-пипкаво. Според това как е минало, можете да се прегърнете или не, да си кажете "Да се видим пак.", но не като въпрос, а като заключение по-скоро.

jack11
12-18-2011, 06:58
Мерси на всички и ще се радвам на още мнения и препоръки
:) :)

SkiCatA
12-19-2011, 18:05
И аз преди се спичах на първи срещи - побиваха ме тръпки от нещо средно между вълнение и притеснение.И по тази причина измислих един метод, който действа поне при мене - на път за срещата започвам да си викам на ум неща от сорта - виж са какъв си тъпак, нещастник, загубеняк и т.н., че да са притесняваш от една проста пикла, курва и т.н. Изглежда малко грубо отстрани, но има деяствие !!!

severed22
12-19-2011, 18:16
Аз винаги се притиснявам до момента в който видя човека с който съм излязъл след това забравям за всичко просто подсъзнателно и сичко си става ей така без да го мисля , а и каквото и да ти кажем видиш ли я ще ти излезе от главата казаното де :Д

ritobis
12-19-2011, 18:42
Аве тва със загубеняк и т.н са крайности.Аз лично например имам една тактика работи преди изпити срещи и квото и да е.Значи като отиваш просто си мисли че излизате само като приятели, карай го спокойно, не очаквай много, но все пак
не се дръж като олигофрен.Останалото не зависи от теб

jack11
12-22-2011, 09:10
мерси пак
исках да ви попитам още нещо- до каква степен мога да я държа за ръка,прегърна или целуна (до къде може да стигна без да изглеждам като идиот)

Bukuuu
12-22-2011, 23:38
Според мен целувка на първа среща е избързване. Можеш да й подържиш ръката докато се разхождате, а когато срещата ви приключи я прегърни за чао. :) Цунки по-нататък.. Поне аз така мисля, че е най-удачно и няма да изглеждаш като нахалник.

Nakadah
12-23-2011, 08:26
Бирата винаги помага хаха