PDA

View Full Version : Толкова е нечестно.....



Happiness1
12-16-2011, 18:09
12 клас съм и уча по всичко, стремя се да имам шестици за срока по всичко..(винаги съм имала успех над 5,75) но като че ли нещо постоянно е против мен и изкарвам напоследък 5,4 .. класните са ужасни просто.. очертава се, че може би няма да вземам и стипендия от 2 срок ;( Това е в най-лошия случай ( в най-добрия е 5,92),, но искам да имам поне 5,50 за 1-вия срок..

Какво да направя.. уча, но ни дават трудни тестове и това ми убива желанието.. мн ми е тегаво некво :((

Starless
12-16-2011, 19:18
Ходи на допълнителни уроци, щом не се справяш...

slicky
12-16-2011, 19:34
В 12 клас надуват оценките супер много, така че не се притеснявай.

mitzubi6i
12-16-2011, 20:08
И аз съм 12 клас и съм с твоя проблем. Уроците са ужасно скучни както и контролните, но някак успявам да изкарам 5 и 6, но не минава и без някоя четворка. Просто чета уроците малко повече, за да ги запомня.

thegreenzombie
12-16-2011, 20:16
аз не съм 12ти клас, но и при мен се проявява същия спад... наредих набързо четворките и сега се чудя как да ги оправям... а по принцип винаги съм се старала по-ниско от 5 да не ми клепат в бележника... кофти е, амм ще трябва някак си да се справям с това... а за уроци и дума да не става ;д ... не мога да уча.. не знам как точно, колкото и тъпо да звучи... преди наблягах на слушането в час и имаше ефект, но сега няма как просто да се случи това ;д ....

shmatarok
12-16-2011, 20:56
Същата история, 12 клас съм, само че всички даскали тази година решиха, че предметът, по който преподават, е най-важен. Щом дори и по физическо ми се правят на голяма работа... :X Нещо всички са се побъркали напоследък, сякаш си нямам две матури, за които да се подготвям, ами да блъскам и по няк'ви глупости.

Happiness1
12-16-2011, 21:24
Има и др като мен.. ;д и да добавя- супер мн се дразня на ученици, които и представа си нямат за какво става на въпрос, а имат по-високи оценки от мен... Просто искам да получа възнаграждение за положения труд ( всеки ден учене по 5 часа у дома и 7 в даскало.. ;х)) Дано да има справедливост и да завърше първия срок с поне 5,60 :) Мн се надявам.. защото го заслужавам..

И се дразня на учителските деца, дето винаги ги толерират,, Но поне знам,че се справям сама, а не че някои постоянно ме бута напред....

П.С. Искам справедливостта да възтържествува, защото тези оценки ми трябват за дипломата

pifiella
12-17-2011, 15:05
Леле ще се гръмна и ще ви се оплача...В понеделник имам конролно по счетоводство над раздел от 76 страници.Днеска станах в 8 за да уча засега съм минала около 1/3...а утре трябва да пиша есе и да решавам задачите по практика счетоводство........И като се сетя,че ще има хора,които няма да са си отоворили учбниците и ще имат нахалството да препишат се вбесявам...
Пропуснах хубавия ден,за да уча е няма такава преебавка просто.А си мечтаех за спойна събота и релаксираща неделя......а то, какво стана.Цял ден като книжен плъх уча и пиша......

Chacho
12-17-2011, 15:10
@Happiness1, ако след 5 часа дневно над уроците не успяваш да изкараш шестици, трябва сериозно да си преразгледаш начините на учене.