PDA

View Full Version : Нещата не вървят..



Gr0zDan0v
12-16-2011, 19:10
да сложа край или да почакам още мъничко за да видя- ще се промени ли поне малко ? : )

kyon
12-16-2011, 20:31
Някой поне си правят труда да напишат проблема, но все пак каквото и да е преди да зарежеш приятелката си, поговори с нея какво не ти харесва.

Bukuuu
12-16-2011, 20:36
Човече обясни поне малко как стоят нещата, за да знаем какъв съвет да ти дадем. =)

fenkaaa
12-16-2011, 23:05
Не знам за какво става на въпрос,но в момента аз съм в такава ситуация,за каквото и да говориш.Каквото и да има поговорете и ако някой се нуждае от промяна в другия.. опитайте,няма да загубите ;) Много се карах доскоро с приятеля ми,дърпахме се ей така от нищото.. Той винаги е бил мил,романтичен.. но изведнъж нещо се обърка и чувствах някаква промяна в него,не че съм му омръзнала или нещо такова.. просто не мога да го обесня.. Започнахме да се караме още повече,докато най-сетне "уж" сериозно се стигна до края.Той извърши една глупост и ми каза,че след това нещо е осъзнал,че наистина може да ме изгуби завинаги (не говорим за намесата на друга или нещо от сорта).Звънна ми да се видим,срещнахме се пред един Супермаркет и аз бях толкова крайна,че повече не мога да съм с него,че горкия чак заплака там,пред всичките тези хора и ми обеща да се промени.. изцяло.. да се спре с глупостите и т.н.И това стана,както казах и в предната тема - човек трябва да сгреши,за да осъзнае какво има до себе си,преди да го е изгубил ;) Така че за каквото и да става на въпрос при вас,не губи надежда,но не можеш само да го чакаш да се промени.. за това трябва да се проведе един сериозен разговор ! :)

SisiStrange
12-17-2011, 04:45
Тя не чете мисли, за да знае, че според теб има нужда от промяна. Няма какво да чакаш. Просто говори с нея.

anonymous708973
12-17-2011, 06:27
Говорете.
Какво искаш да се промени?

Mi6inka
12-17-2011, 07:20
Успех ! Ако си я обичаш не се предавай просто така..

Sh@d0w
12-17-2011, 08:36
Най - лесно е да се откажеш, щом не ти пука толкова и искаш да минеш по лесния път давай.

xBadxApple
12-18-2011, 09:12
Може да е кофти период, всяка връзка има такъв. Ако нещата се пообсъдят има възможност да се пооправят, ама за това се искат нерви и разбраност.

Josefinne
12-18-2011, 09:22
Тегли си късметче от кафе и така реши. Е'баси скапаната тема!