PDA

View Full Version : Проблем с ерекцията



Bender
12-16-2011, 22:12
Няколко пъти пробваме с приятелката ми да правим секс първите 2 пъти бяха доста кратки и имам проблем да го вкарам. След като сложа презерватива почти винаги омеква и не мога да го вкарам ,пада ми доста бързо .. Не знам проблема да не е от това че не ми е прав , а е леко кривнал .. :((

Bukuuu
12-17-2011, 00:43
Бях чела някъде, че ако си сложиш ластик в основата на члена се удължава ерекцията. По този начин ластика пречи на кръвта да излезе от кухините на члена ти и не "омеква" бързо. :)

malkostar
12-17-2011, 08:45
Приятелю, не ти трябват никакви ластици, а почти сигурен съм че и медикаменти не ти трябват. Всичко идва от главата, горе, опитай се когато си с приятелката си да не мислиш за ежедневните проблеми, опитай да й се наслаждаваш, гледай я, докосвай я нежно там където ти доставя най-голямо удоволствие и възбуда, дори ако ти помага, накарай я да ти говори някакви неща(било то разни мръсотийки или пък някакви по-нежни думички)... Сигурен съм че ще се справиш, успех с начинанието и дано не се повтаря този проблем ;)
п.с Не мисли за това какво се е случило, слеващият път когато започнете да правите секс, за да не стане отново гаф