PDA

View Full Version : Каква е причината?



StillNoob
12-17-2011, 07:09
Здравейте,
на 21 години съм. От няколко месеца имам нова приятелка, с която водим доста редовен сексуален живот. Всичко е прекрасно, тя ме възбужда адски много. Не съм имал никакви проблеми с ерекцията до вчера, когато тръгнахме да го правим. Не го бяхме правили от вторник, поради това, че не бях в София. И така вчера аз бях еректирал, но някакси не чувтствах нещата както обикновено, смисъл чувствителен ми, нямам проблем с ерекцията (дигам го за 10 секунди макс), но докато си сложа презерватива и ми омекна, не много, но не беше толкова твърд какъвто си е бил винаги. Започнахме акта, като аз си мислих, че от него ще се оправят нещата. Е да ама по време на акта не чувствах почти нищо. По едно време го извадих и видях, че едно 90% беше умекнал. Приятелката ми започна да ме стимулира, но не усещах почти нищо.Спряхме. Почувствах се адски тъпо - случи ми се за пръв път и то с момиче, което адски много обичам и с което правя най-страстния си секс до сега. Вечерта продължи и по едно време пак се награбихме. Как да опиша какво чувствах докато еректирах - някак затруднено, все едно с напъване. Дигнах го, беше доста по-твърд от предишния път и го направихме. Само че актът продължи не повече от 10 минути, а аз не съм свикнал на толкова (който прави редовен секс ще разбере за какво говоря). Възможно ли е да е проява на импотентност :( ? Пуша - 1 кутия за 2-3 дни, пия веднъж в месеца.

anonymous708973
12-17-2011, 07:27
Не го взимай навътре, стават и такива неща понякога. Дали ще е от гумата, от някакво вътрешно притеснение и т.н. - има различни причини. Единият вариант е тя да те довърши орално, другият е просто да спрете и да изчакате известно време, докато хапнете нещо (по възможност бързи въглехидрати).