PDA

View Full Version : Влюбена съм



brainlessrockbaby7
12-17-2011, 10:17
Здравейте, от около 1 месец харесвам момче което е 3 години по голям от мен. Искам да го впечатя с нещо, но незнам как. Помогнете ми..

Meoww
12-17-2011, 10:28
....Разкажи по-подробно за взаимоотношенията ви. Той знае ли, че го харесваш...?

brainlessrockbaby7
12-17-2011, 10:41
не не знае, а и незнам как да му кажа

thelover3
12-20-2011, 17:19
Амиии ти познаваш ли го? Покани го на среща, поискай му скайпа, говори повече с него и се опитай да му покажеш, че го харесваш. Смисъл закачай го, излизайте само двамата на кино(примерно). Опитай се да го опознаеш по- добре. С течение на времето ще разбереш дали го обичаш НАИСТИНА, или не. Успех :))

cveti685
12-20-2011, 18:00
На колко сте години??

SmilezZz
12-20-2011, 18:48
Пишете си. . . Говорете си. . . Излизайте. . .
Няма точно как да го впечатлиш за две секунди . . .

BaffaLsc
12-22-2011, 16:50
Да започнем с това:
Ти на колко си и той на колко е
Той знае ли, че го харесваш - ако да, какво ти е казал
Да не е пак от онея невъзможни несподелени любови..

Positive_SouL
12-22-2011, 17:17
Как да ти дам съвет като нищо не знам за вас! Ха
Седнах започнах да мисля и само въпроси ми излизат в главата, като например:
Как разбра че си влюбена/какво те впечатли в него
В една компания ли сте, ако не сте кога се срещате, къде, колко пъти в седмицата
Знаеш ли нещо за него - какво обича, има ли любима тема, хобита, какви хора харесва около себе си

Като не знам нищо за вас двамата единственото което мога да ти кажа е следващия път като го срещнеш да намериш някаква интересна тема за разговор за която да си поговорите малко по дълго и накрая да му поискаш скайпа за да си я довършите :) или пък директно да го поканиш на среща и всичко да се разбере моментално.