PDA

View Full Version : User Accounts



dev22
12-17-2011, 10:59
Значи вчера си сложих парола на акаунта (на админския акаунт,щото друг нямам) и си я бях записал на едно лисче.След време "заспах" компа както му беше сложена парола и пак го "отспах" и се логнах,но проблема е че неска като го пуснах не ми приема паролата.Влезнах в БИОС,но нищо не разбрах и го затворих.Опитах се да влезна в Safe Mode,но нищо не ми изписва като натискам F8,та въпросът ми е как мога да си отключа акаунта,без да стигам до прейнсталация? И ако може да по-бързи отговори. :) Много ще се радвам,ако ми помогнете.Пак да кажа никак не мога да влезна в Windows XP Professional! За този комп говоря - http://www.technomarket.bg/products/09018022/reference?product_id=09018022 ;)

Sh@d0w
12-17-2011, 11:19
Като не искаш да преинсталираш за какво пипаш настройките, като една проста парола не можеш да си сложиш както трябва?

Буутни с флопи или CD, и използвай програма от типа на "Offline NT/2K/XP Password Changer" или "Active@ Password changer" или "NTPWD".

Ако не знаеш как да се оправиш с тях, по - добре не се занимавай.

dev22
12-17-2011, 11:44
Като не искаш да преинсталираш за какво пипаш настройките, като една проста парола не можеш да си сложиш както трябва?

Буутни с флопи или CD, и използвай програма от типа на "Offline NT/2K/XP Password Changer" или "Active@ Password changer" или "NTPWD".

Ако не знаеш как да се оправиш с тях, по - добре не се занимавай.Добре може и да не ме упрекваш!! Да беше дал поне 1 обяснение на 1 от тия програми! Никой ли не знае нищо? :(

torVPN
12-18-2011, 18:02
Пробвай с всички F клавиши, защото F1,F2,F3 също стават.