PDA

View Full Version : Пиърсинг



DaDraznitel
12-17-2011, 11:12
Здравейте! Първо се извинявам ако това не е правилното място за темата ми, новичка съм, но съм сигурна, че всички тук сте склонни да не ме линчувате за невежеството ми.
та по темата: Значи проблемът ми е такъв имам обица на езика от скоро и все още съм с медицинската си обица. Но ми се появи нетърпим вкус на метал в устата много е гадно ии дори бих казала болезнено, дори зъбите ме наболват. Нямам възможност да отида до студиото в което се пробих в следващите 2-3 дни и се получава много кофти. Знам, че при всеки процеса на заздравяване протича по различен начин и с различни симптоми, но бях с моя приятелка да се пробиваме и тя каза, че няма такъв проблем. Иначе всичко друго мисля че протича в рамките на нормалното.

bratignat
12-17-2011, 11:46
Щом те болят и зъбите отиди на лекар. Страх не страх - отивай. Защото ако е някаква инфекция, която започва, колкото по-рано отидеш, толкова по-добре.

DaDraznitel
12-17-2011, 12:00
Еми за лекар аз че ще отида, ще отида и до студиото ще отида, но ще иммам възможност чак във вторник. Затова исках да попитам и тук, ако някой е запознат, та поне да съм наясно.