PDA

View Full Version : Връхчета



OverCrusher
12-17-2011, 12:38
Значи , аз съм момче с дълга коса , сега съм 8 клас , пускам я от 6 клас , днес отидох да ми оправят връхчетата , и кво стана , тая ми направи бритона до бадичката , а преди ми беше малко под брадичката , искам да знам дали отново ще порасне , защото ми стана малко гадно , че толкова пусках и накрая .... , а иначе много хора са ми казвали 4е кат си пострижа връхчетата ,косата ще ми порасне по барзо искам да знам , това дали е вярно

sladkish_14
12-17-2011, 13:39
Да, вярно е. Косата ще ти порастне спокойно, макар че за момче толкова дълга коса е просто.. пфф.

Enchanting
12-17-2011, 14:07
^^ естествено, че расте по- бързо а относно момчетата с дълги коси...... :(

OverCrusher
12-17-2011, 15:01
ем повечето момчета с дълги коси са метали , аз съм такъв и тя ми служи за куфеене , а и не само , даже така сам по добре , от колкото с къса

CupcakeKitty
12-17-2011, 15:06
ем повечето момчета с дълги коси са метали , аз съм такъв и тя ми служи за куфеене , а и не само , даже така сам по добре , от колкото с къса

ама от големите лоши метАли ли си
или от малките още по- лоши :S

OverCrusher
12-17-2011, 15:11
ама от големите лоши метАли ли си
или от малките още по- лоши :S

:Д кво означава тва ? , няма лоши метЪли

CupcakeKitty
12-17-2011, 15:21
:Д кво означава тва ? , няма лоши метЪли

На колко си?
Искаш ли да станим гажита

n3zabrawiimaa
12-17-2011, 16:23
^много си бърза, Кити

mynichkaTanq
12-17-2011, 16:32
да ще порасне косата ти, обаче момче с дълга коса...

djipsito
12-17-2011, 16:47
На някои момчета повече им ходи дълга коса.. ако знае как да си я прави и как да я третира.

Не се притеснявай, ще порасне и е вярно тва, което са ти го казали ;р

CupcakeKitty
12-17-2011, 16:53
ако знае как да си я прави

Ам? Как се прави коса?

ICanSeeTheFireBurning
12-17-2011, 18:24
Не расте по-бързо, но става по-гъста. А за момчетата с дълга коса и аз бях против преди, докато не ме свали един невероятен сладур, които си носеше неговата на опашка и наистина много му отиваше. :D Така че мацки не говорете, че не знаете какво ви чака. :D

Rebirthing
12-17-2011, 18:57
Я не се заяждайте с момчето, в Пазарджик са най-големите метълджии ;) това е нормално явление.

Колкото до косата, споко ще порасне.

djipsito
12-17-2011, 20:09
Ам? Как се прави коса?

Извинявай, ама тъпа ли си ? Ти твойта коса нищо ли не я ПРАВИШ ?

CupcakeKitty
12-17-2011, 20:19
Извинявай, ама тъпа ли си ? Ти твойта коса нищо ли не я ПРАВИШ ?

Извинявай преди да си напиша поста трябваше да се сетя че съм тъпа :S

OverCrusher
12-17-2011, 20:33
На колко си?
Искаш ли да станим гажита

:Д:Д:Д
на 14 съм и не искам да ставаме гаЖИта
а и има ЛС , за такива въпроси :)

OverCrusher
12-17-2011, 20:36
"А за момчетата с дълга коса и аз бях против преди, докато не ме свали един невероятен сладур, които си носеше неговата на опашка и наистина много му отиваше"


и мойта е на опашка , пускам я само когато свиря , и кога ми е студено :Д

SunT
12-17-2011, 21:23
и мойта е на опашка , пускам я само когато СВИРЯ , и кога ми е студено :Д
Ам, на какво свириш?

OverCrusher
12-17-2011, 21:25
на китара , и съм втори вокал

FuCKkK13
12-18-2011, 14:30
секс ева ли.. джъст кавали ;д .. сега по темата
какви ли не глупости прочетох... растяла по-бързо като се махнели връхчетата,един вика не - става по гъста.. абе хора.. мислете логично.. косата като се окастри (как се изразих) не почва да расте по-бързо,а просто се освежава .. замислете се - косата от върховете или от корените расте ? .. това е един от най-големите митове за косата,а това,че става по-гъста не знам как го измислихте

ще ти порасне косата - спокойно

strawberry88
12-18-2011, 17:39
^Съгласна. :)

MissHouse
12-18-2011, 18:58
FuCKkK13 - аз пък знам че ако не се подстригват връхчетата, нацъфтялото тръгва нагоре, косата става изтощена, накъсва се и расте по-бавно. иначе по темата ще порасне, нооооооооооооо по-добре 0 номер от колкото с дълга коса ;)

djipsito
12-18-2011, 19:54
секс ева ли.. джъст кавали ;д .. сега по темата
какви ли не глупости прочетох... растяла по-бързо като се махнели връхчетата,един вика не - става по гъста.. абе хора.. мислете логично.. косата като се окастри (как се изразих) не почва да расте по-бързо,а просто се освежава .. замислете се - косата от върховете или от корените расте ? .. това е един от най-големите митове за косата,а това,че става по-гъста не знам как го измислихте

ще ти порасне косата - спокойно

За гъстотата си права, ако не ти е в гена да имаш гъста коса, няма да имаш. Бившия ми има сестра на 6 и баща му я окълцваше като момче да можела да й се сгъсти косата... Малката като ме видеше и постоянно си играеше с моята коса и ме питаше "Ти защо имаш коса ?".. Кофти е.

Обаче за другото, че не растяла бързо, не е така. Като се подстрижат връхчетата се освежава и израства здрава. Имах една позната, която си беше пуснала супер дълга коса и ми казваше, че ходи веднъж в месеца да маха върховете. Колкото до корените, фризьорка ми е казвала, че хининови води и разни животински мазила не помагат за разтежа, а трябва като се къпеш хубаво да втриваш корените и да изплакваш с хладка вода.

OverCrusher
12-19-2011, 05:40
[QUOTE=djipsito;9954746]За гъстотата си права, ако не ти е в гена да имаш гъста коса, няма да имаш. Бившия ми има сестра на 6 и баща му я окълцваше като момче да можела да й се сгъсти косата... Малката като ме видеше и постоянно си играеше с моята коса и ме питаше "Ти защо имаш коса ?".. Кофти е.

Това е много гадно, не си ли се опитвала да му кажеш да престане , ... чак и на мен ми стана гадно , разбирам да беше момче ОК , ама то момиче ... и то на сила я постригва .... . Наистина е много гадно когато пускаш коса , и изведнъж ти я пострижат , щот толкова време си я пускал и накрая .... , и си казваш толкова много време пусках и накрая съм с къса коса , много е гадно това

djipsito
12-19-2011, 11:03
Ами гадно е, аз първия път като питах защо я подстригват толкова късо, ми казаха тва - да можела като порасне да й стане по-гъста. А косата й няма да се сгъсти като го правят, казвала съм го на бившия ама... Абе не знам, то тва дете като цяло така го възпитават, че един ден много ще бере. Гък не и дават да каже и за най-малкото й се карат и то се свива едно такова и млъква.. Както и да е...

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/67741_165263850168916_100000559075177_446607_95557 2_n.jpg ето тука сме двете. Тва от миналата година.

ariimeri97
12-19-2011, 12:22
чрез подстригването косата растейки не става изтощена ами си расте нормално - здрава и ''освежена'', момче с дълга коса ми е малко странно ама... нз

FuCKkK13
12-19-2011, 15:10
^ да.. и аз това казвам.. това,че растежа се качва нагоре и т.н. е вярно,но косата не расте по-бавно ;) .. просто няма никаква връзка връхчета-растеж .. може би така ви се струва защото косата се освежава (а естествено,че всяка поддържана коса ще расте по-добре и ще расте по-здрава) но подстригването на връхчетата нямат никаква роля в растежа.. а и 90/100 от момичетата с дълги коси ако ги питате ще ви кажат,че не ходят на фризьор всеки месец,а примерно през 3-4 месеца..