PDA

View Full Version : И мен момиче да ме викне?!



unbelievable666
12-17-2011, 16:30
Здравейте,
скоро излизах с един приятел, който беше извикан на кафе с едно момиче, което момиче го е харесала на къпон преди няколко дни. Това момиче, го е харесала и го беше поканила на кафе. И в случая си мисля, няма ли някое момиче, което да прояви инициатива към мен, колкото и нескромно да звучи. Просто се чудя защо при мен досега не е ставало това, или по-точно не е ставало от много време - момиче да ме викне някъде. Не искам да звуча самовлюбено, но съм хубав, , тренирам, имам хубаво тяло, интелигентен съм, уча престижна специалност. Какъв е тоя късмет дето имам не знам.

Мерси за вниманието!

Sh@d0w
12-17-2011, 16:32
Тва сега някаква самореклама ли е?

Проблема ти е, че седиш като някой женчо и чакаш, що пък не вземеш ти да поемеш инициативата?

ICanSeeTheFireBurning
12-17-2011, 16:33
Ахах :D Ми, кат' си толкоз хубав, ентелигентен и прочее, що не вземеш ти да поканиш някоя мацка на кафе? Не може просто да седиш и да чакаш да падне от небесата...

NambyPamby
12-17-2011, 16:42
Ми то, ако момичето не се е задействало, приятелят ти сигурно никога не би загрял, че проявяват интерес към него.
Тая размяна на ролите през последните години не мога да я възприема. Явно в мен е проблемът, ама продължавам да си живея с убеждението, че жената трябва да е нежна и да бъде покорявана от мъжа, а не обратното - нахакана кака да ходи войнствено и да налазва агресивно някакъв плах младеж, докато той си пие розовото коктейлче със сламчица. :д

Goddess
12-17-2011, 16:46
Вероятно в очите на момичетата не си толкова готин, колкото си мислиш, че си. Не си им атрактивен, магнетичен, за да се решат да поемат инициатива. Поеми я ти, както ти казаха всички по-горе.

Sh@d0w
12-17-2011, 16:47
ПП. ахахахааха ходите двама на среща с момиче :D:D:D страх ли му пазиш

епик фейл

NambyPamby
12-17-2011, 16:58
девойката просто се е хвърлила на неправилния пич, хахаха.

elysunny
12-17-2011, 17:11
заради такива момчета като теб, притеснителни момичета като мен се оказват, защото не виждат момчето да поема инициативата.
толкова ли е трудно ти да я поканиш на кафе ?

LeprikonA
12-17-2011, 17:34
самочувствие без покритие май.

thegreenzombie
12-17-2011, 17:40
Не искам да звуча самовлюбено, но съм хубав, , тренирам, имам хубаво тяло, интелигентен съм, уча престижна специалност. !
нда.. определено ти се получи 8-) ... и коя ти е длъжна да те "викне" .... по-тъпо изказване не бях чела :?

BornToRaiseTheHell
12-17-2011, 17:45
Ми, ти с тази твоята интелигентност, може да ги плашиш :) Вземи ти покани някоя девойка , вместо да умуваш по форумите, не би ти помогнало особено, поне по мое скромно мнение. :)

abvd
12-17-2011, 18:41
Тва сега някаква самореклама ли е?

Проблема ти е, че седиш като някой женчо и чакаш, що пък не вземеш ти да поемеш инициативата?

емии.. той още да седи ии няма скоро да утиде на кафе с някоя мадама :D

vpowerrr
12-18-2011, 12:57
Ако си и на половина умен колкото твърдиш няма да се жалваш по форуми, а ще направиш нещо по въпроса. К'во очакваш да ти кажем ние? И попринцип е прието момчетата да приемаме инициативата, така че се стягай и направи нещо, недей да стоиш със скръстени ръце и да чакаш манна небесна :)

lwsu
12-18-2011, 15:26
наистина звучи малко странно въпроса, но съм съгласен че всеки има нужда да се почувства желан и да му се обърне внимание, май това е въпроса ти всъщност. Аз на твое място бих сравнил себе си с приятеля ти, който го канят както разбрах, но не от твоя гледна точка, а от "птичи поглед" какво прави той което ти не, или съответно какво правиш в повече което не трябва да правиш..

fenasf
12-18-2011, 18:16
Еми явно не си особено привлекателен :P

Positive_SouL
12-18-2011, 22:33
Ако си пълен с интересни хобита в живота, винаги имаш какво да разкажеш и да разсмееш някого, ако си уверен във всичко което правиш момичетата ще започнат да ти дават знаци че те харесват, тогава ти ще се правиш на корав все едно не ти пука и те по нахалните ще спрат да чакат и ще дойдат с едно малко листче "визитка" на което пише телефонния номер, скайп, фейсбук, домашен адрес и за по сигурно трите имена и ЕГН със цветна снимка от ляво.

Irti
12-19-2011, 04:52
Не искам да звуча самовлюбено, но съм хубав, , тренирам, имам хубаво тяло, интелигентен съм, уча престижна специалност.

Еми яйца ли да ти сварим или кисело зеле да ти нарежем по този повод тук?

Бог знае какво седи зад монитора.. далеч, далеч от тези неща дето написа.

marilyn
12-19-2011, 16:10
Че си интелигентен не ти личи много, както казаха преди мен. За хубав и тн. няма как да знаем, а и в въпрос на вкус. Вземи малко инициативата в свои ръце и ти покани някое момиче на кафе...