PDA

View Full Version : Моля ви за съвет :)



sladkabebova
12-17-2011, 18:56
Здравейте :)
Преди около месец срешнах едно момче.
Намерих му фейсбука писахме си,а аз бях 'обвързана' с един приятел,защото искаше да дразни бившата си .. както и да е ...пишехме си почти всяка вечер,в даскало си говорихме и когато преминах към необвързана в фейсбук той ме пита защо с гаджето ми сме скъсали..аз му обясних и му казах,че изпитвам чувства към друг и този друг е той.Той каза,че не се познаваме добре.Спря да ми пише,в училище само ме поздравяваше.Една приятелка,която е от неговия клас го беше питала за мен и той и е казал същото (че трябва първо да се опознаем).Сега започнах пак да му пиша,но целия ни чат представлява : -Здравей,как си ? ; - Здравей,добре,а ти? ; - И аз..какво правиш..-Какво прави днес.. ии това е .. незнам за какво да си говоря с него .. какво да направя..как да подходя..
Моля ви за съвети..благодаря предварително :)

Enchanting
12-17-2011, 19:03
Попитай го за интересите му, какво обича да прави. С какво се занимава. Явно е по срамежлив :)
Но със седене и чакане нищо няма да стане...

ICanSeeTheFireBurning
12-17-2011, 19:30
^ Не е срамежлив. Според мен просто не иска да е с нея. Щом е спрял да й пише, след като му е казала, че го харесва, това означава тъкмо, че не иска да й пише. Ако беше срамежлив, щеше да вдигне курбан, че някоя го е харесла...

Към авторката - просто разбери, че няма да си с това момче, и спри да го търсиш. Освен ако не искаш да сте само приятели де.

Josefinne
12-18-2011, 08:14
"Натиснала " си го твърде бързо и твърде много. По-скоро той не те харесва и не иска да нарани чувствата ти казвайки го направо. Моето мнение е, че трябва да го оставиш малко, да не му пишеш, защото вероятно всеки път кат му пишеш той се притеснява и се чувства притиснат в ъгъла. По-натам, ако все още го харесваш, може да продължите да си пишете. За момента премини към невербалния флирт - погледи, усмивки и т.н.

toshkovr
12-18-2011, 17:58
Просто не те харесва. И мен са ми писали така и аз отговарям с кратки отговори само за да съм любезен. По добре въобще не му пиши според мен нямаш шанс с него.